Проректора УжНУ, затриманого на хабарі, випустили під заставу і заднім числом оформили у відпустку

Як стало відомо інтернет-виданню Закарпаття онлайн, днями рішенням Ужгородського міськрайонного суду проректора з науково-педагогічної роботи та перспектив розвитку ДВНЗ «УжНУ» Романа Офіцинського було відпущено на свободу під заставу в 23 тисячі гривень.

Роман Офіцинський
Роман Офіцинський

Тобто, сума застави практично дорівнює половині суми хабара, на якому Р.Офіцинського 20 травня було затримано співробітниками УБОЗ УМВС України в Закарпатській області.

Такий запобіжний захід для Р.Офіцинського було обрано суддею Павлом Микуляком.

Як повідомляють джерела Закарпаття онлайн, слідчим, який веде дану справу, був виданий припис про відсторонення Р.Офіцинського від виконання обов’язків проректора на період розслідування кримінальної справи. Однак, для того, щоб суд не зміг цього зробити і проректор Р.Офіцинський отримав більше важелів впливу на перебіг подій, в ректораті УжНУ заднім числом був виданий наказ про відпустку Р.Офінського з кінця травня 2013 року. Засідання у цій справі відбулося вчора, 31 травня, під головуванням судді Ужгородського міськрайонного суду Василя Бедьо.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, 20 травня, після отримання хабара розміром в 43 тисячі гривень у адмінбудинку історичного-факультету Ужгородського національного університету співробітниками УБОЗ УМВС України в Закарпатській області було затримано проректора  з науково-педагогічної роботи та перспектив розвитку ДВНЗ «УжНУ».

За цю суму Р.Офіцинський обіцяв закарпатцю не ініціювати питання щодо дострокового розірвання із його дружиною-приватним підприємцем, договору оренди приміщення буфету, яке розташоване у приміщенні університету та перебуває на балансі вищого навчального закладу. Зазначені грошові кошти були виявлені і вилучені під час огляду місця події, проведеного із застосування відеозйомки.

Слідчим управлінням  УМВС України в Закарпатської області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 14, ч. 3 ст. 368 КК України

Підозрюваного було затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Як повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі прокуратури Закарпатської області, прокуратурою області забезпечено контроль за ходом досудового  розслідування.

01 червня 2013р.

Теги: Офіцинський, хабар

Коментарі

Рошко 2013-06-19 / 23:02:13
Цікавий2013-06-19 / 12:38:13:
Відпустили, бо вся справа проти Романа "шита білими нитками". На жаль, наша судова система "не любить" виправдальних вироків - вони зачіпають прокурорів-слідчих.
Якраз вчора обговорювали це з Федором Григоровичем. І ВІН ПІДТВЕРДИВ МОЮ ДУМКУ - З юридичної точки зору ситуація прозора - про якийсь "хабар" не йдеться! ( прочитайте відповідні визначення в КПК). Намагалися нашвидкоруч зліпити шахрайство, незаконне підприємництво, але НЕ ВИЙШЛО!
Єдине, що вдалося - із брудної провокації створити хвилю негативу, напруження.

Цікавий 2013-06-19 / 12:38:13
Чому Офіцинського відпустили? Невже Закони, дійсно, існують лише для того, щоб їх порушували? Тільки одних за невеликі провини наказують, а великих хабарників, як-от Офіцинський, проголошують мало не "національним героєм".Невже слуги Феміди повинні так "вибірково" підходити до однакових справ. То де ж справедливість?

Рошко 2013-06-19 / 09:18:28


Флуд. Прошу коментаторів повернутися до теми коментування. Коментар видалено. Адмін


УжНУ 2013-06-19 / 01:54:08
Рошку, неборе, кіби в ня зуділо, то я би писав таку макулатуру, ги ти. А дівки ми дают задарь, а не так, ги тобі, старому бабракови, за оцінки. :-)))))))

Рошко 2013-06-18 / 21:16:27
"УжНУ2 013-06-17 / 14:47:14
Рошко, "золотце" можеш казати тим студенткам, що їх ***уєш в обмін на оцінки."
Вот зашто в тя сись зуд писательский? Не дают ти дівки, неборе? А ти з сього таку політику-крики розвів - "всягде корупція!", сигіняшноє. Нєт кобись змовчав, ти втот свой позор на інтернет ліпиш..

NETTA 2013-06-18 / 20:40:42
Це не звідси переписка, тому важко зрозуміти про що йде мова. Перейдіть на іншу статтю про Р. Офіцинського і тоді все зрозумієте.

NETTA 2013-06-18 / 17:27:42
Мені соромно тільки в одному, що я ув"язалася з вами в дискусію. По ваших відповідях Я так зрозуміла, шо у вас все вимірюється в розумних заучених висловах, якими ви майже вихваляєтеся. цими висловами ви замулюєте людям очі і на особисто мені на жодне питання не дали конкретної відповіді. Якщо людина, мабуть ви маєте на увазі, неграмотна, підкреслюючи мої вислови, то це не значить, що вона погана або не має права на своє МНЕНІЄ. Ви занадто суб"єктивна особистість і зазнана, адже вважаєте, що не маєте нікому нічого пояснювати, а тільки то й робите, що всіх тут ображаєте. я надіялася на нормальний діалог - та де там, з простими смерними ви не розмовляєте...Скажу лише одне - нічим ви не кращі за тих, кого тут хочете опозорити. а коли вас ображають то біситесь... Короче. я втратила інтерес до спілкування з вами... надіюся більше ніде не пересічемось... і якби ви були тим, кого пробуєте з себе зробити, то вже б давно не відповідали і не ображали людей... всього доброго

Рошко 2013-06-18 / 17:05:08
NETTA 2013-06-18 / 16:59:38
Як кажуть наші північно-східні сусіди "если надо объяснять, то не надо объяснять".
"її лічна думка","ви так дуже виступаєте проти","що по чом така сильна критика","Для мене лично","не по стилю написання, не по суті" - Нетточко, вам має бути соромно.

NETTA 2013-06-18 / 16:59:38
Особисто для мене зрозуміло і повністю і цілісно викладена думка. До мене вона донесла все, що хотіла, маю на увазі, що я її зрозуміла. І скажу вам відверто - найчіткіші і найкультурніші вислови і найграмотніше викладена думка, ніж все, що тут понаписувано... Це її лічна думка та, як на мене донесена ясно і грамотно...Це знову ж моє суб"єктивне... якщо ви так дуже виступаєте проти, то вкажіть як "досліднику стилів", ж не така розумна як ви, що по чом така сильна критика, бо я аж того, що ви понаписували не бачу. Для мене лично - одна єдина особа, яка вам дала гідну відсіч... та я ж канєшно можу помилятись...

депутат 2013-06-18 / 16:34:06
Рошко, як це воно - бути зрадником і тушкою?

Рошко 2013-06-18 / 16:33:14
До попереднього:
"прошу шановного п. Олега Дибу звернути увагу на неприпустимість", звичайно ж.

Рошко 2013-06-18 / 16:31:39
депутат 2013-06-18 / 14:41:37
Чогось іншого і не чекав від боягузливого "депутата". Про суд і юридичну відповідальність не забувайте. Крім того, прошу шановного п. Олега Дибу на неприпустимість подібних образ на сторінках його ЗМІ, як персональних так і таких, що направлені на приниження честі і гідності закладу, його посадових осіб.
Воістину, країна самозванців - один величає себе "УжНУ" і гидить на цей заклад, інший - "депутатом" і намагається образити мене, справжнього депутата. Ну сублімуйте, солодкі, сублімуйте, най вам смакує.

Рошко 2013-06-18 / 16:25:52
NETTA 2013-06-18 / 16:11:42
Схвалюю ваш дослідницький інтерес. Тоді до вас питання, як до дослідника "стилів" - ви вірите, що "marisha" не те що 8 років, як вона стверджує, а хоча б рік в університеті провчилася? І якшо це дійсно так, і людина після восьми років навчання не вміє без помилок написати нещасних два абзаци, висловити зв'язно свою думку (це вміють навіть діти в шостому класі), а будь-яке слово з латинським корінням для неї "пафосне" - то це чия провина - університету чи таких "marish"?

NETTA 2013-06-18 / 16:11:42
Дякую за відповідь. Мені тільки інтересно, якшо у вас нема інтересу до того "легіону" навіщо відписувати тоді. І така маленька поправка - як на мене і неозброєним оком видно, шо коментарі Маріші зовсім не схожі не по стилю написання, не по суті з тими, шо ви там наперераховували. Но то, канєшно, моя суб"єктивна думка.

депутат 2013-06-18 / 14:41:37
Рошкові

Пішов ти...

Рошко 2013-06-18 / 14:36:13
депутат 2013-06-18 / 14:22:02
Добирайте виразів, НЕшановний "депутате". А то доведеться в суді бліднути, червоніти і мекаючи доводити, що оце "подонок" було не наклепом, а оціночним судженням і вас просто неправильно зрозуміли. Те саме стосується і всіх інших любителів заяв "ви всі там хабарники". Задумайтеся над можливою правовою оцінкою своїх дій. Щоб потім не було "мучительно больно".

Рошко 2013-06-18 / 14:31:56
NETTA 2013-06-18 / 14:03:11
Я повинен коментувати всі безпідставні закиди? Питання, дійсно, "любопитне". Я вже відповідав, мій інтерес в цій подобі дискусії не конкретні особистості - чи то Романа, чи то Федора Григоровича, і, тим більш, не легіон "ужнуспісователівмаріш", а стан і завдання вищої освіти в краї.

депутат 2013-06-18 / 14:22:02
щойно на сесії подонок Рошко став регіональною "тушкою". тепер зрозумуло, за що ващук зробив його директором інституту і дав приміщення під АБС і бар у гуртожитку №4?

NETTA 2013-06-18 / 14:20:32
Рошко,зразу хочу попередити, що це просте любопитне питання і нічого більше. Просто інтересно. В спор я встрявати не хочу, а то случайно ще дістану ні за шо, як туй всі остальні дістають...-))І як на мене тоже по ходу ні за шо...

NETTA 2013-06-18 / 14:03:11
Рошко, ваш нік у IMXO теж згадується, це ви чому не коментуєте?

НОВИНИ: Кримінал

18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 1
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат
21:45
У Мукачеві рекордно п'яного "безправного" водія, що наїхав на клумбу, оштрафували на 50 тис. грн