Прокуратура підтвердила - проректора УжНУ Офіцинського затримали на хабарі 43 тисячі гривень (ВІДЕО)

Як і повідомляло вчора Закарпаття онлайн, проректора Ужгородського національного університету Романа Офіцинського затримали під час одержання понад 43 тисячі гривень неправомірної вигоди – прокуратура контролює хід досудового розслідування

Прокуратура підтвердила - проректора УжНУ Офіцинського затримали на хабарі 43 тисячі гривень (ВІДЕО)

20 травня  правоохоронцями краю під час одержання понад 43 тисяч гривень неправомірної вигоди затримано проректора Ужгородського національного університету.

Встановлено, що у адмінбудинку історичного-факультету Ужгородського національного університету проректор  університету отримав від закарпатця неправомірну вигоду у значному розмірі в сумі понад 43 тис. грн. За цю суму 44-річний науковець обіцяв закарпатцю не ініціювати питання щодо дострокового розірвання із його дружиною-приватним підприємцем, договору оренди приміщення буфету, яке розташоване у приміщенні університету та перебуває на балансі вищого навчального закладу. Одразу після отримання цієї суми проректор був викритий на місці отримання неправомірної вигоди співробітниками УБОЗ УМВС України в Закарпатській області.

Під час огляду місця події, проведеного із застосування відеозйомки, вилучено предмет незаконної вигоди - грошові кошти в розмірі понад 43 тисяч гривень.

Слідчим управлінням  УМВС України в Закарпатської області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 14, ч. 3 ст. 368 КК України

Підозрюваного затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Прокуратурою області забезпечено контроль за ходом досудового  розслідування, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

Довідка:

ч.3 ст. 368 - прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою ч.3. - діяння, передбачене частиною другою цієї статті, предметом якого була неправомірна вигода у значному розмірі, карається   штрафом   від   тисячі  п’ятисот  до  двох  тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на  строк  від трьох до шести років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк дотрьох років.

Як з'ясувало з власних джерел Закарпаття онлайн, перед тим, як дати хабар, зазначений підприємець повідомив про це правоохоронців. Із зазначеної суми 10 тисяч були справжніми, решта - спеціально виготовлений муляж.

21 травня 2013р.

Теги: хабар, Офіцинський

Коментарі

Славік 2013-06-15 / 19:24:25
Ще одна з версій!

Всі мутки на універі робляться
лише по команді новоспеченого
князька. Отже, Офіса підставили.
Можливо через те, що він не давав
відкати Князьку зі свого власного
збирального бізнесу, в якому він
є одним лідерів по УжНУ.

Князьок замутив комедію, в якій
офіс обійдеться легким переляком,
так як міри до Офіса будуть прийняті,
наймінімальніші, якщо взагалі які-
небудь.

Що один, що другий - концентровані
хапуги. Їх би просто не було на цих
посадах, без наявності в них такої
якості.

Рошко 2013-05-29 / 14:54:34
Маша 2013-05-29 / 09:59:35
"Полностю согласна. где доказательство того, что он требовал такую сумму."
Вірно, Машенька! Якшо немає нотаріально завіреної розписки Роми "зобовязуюсь за хабар ...", то ЦЕ ВСЕ НАКЛЕП на наукову еліту краю! Рома ніучом нівінават!

Маша 2013-05-29 / 09:59:35
Когда заранее готовят подставу, то сложно определить, действительно ли кто-то что-то у кого-то вымогал или был разыгран спектакль, когда в кабинет заходит какой-то мужик, сует что-то в руки, тут же ввливается толпень: хопа, взяли на взятке с поличным...

в УжНУ идет мутная подковерная борьба, в которой "все средства хороши" чтоб опорочить оппонента.
Полностю согласна. где доказательство того, что он требовал такую сумму.

Рошко 2013-05-27 / 14:34:17
"У порушенні кримінальної справи відмовлено за відсутності складу ...".
Які "посадки" - вступна кампанія іде, самий лавандос, не до посадок зараз.
Рома, я все був за тебе, а за то шо м писав - "ізвінітє, біл напуган"

санитар 2013-05-26 / 20:58:30
Рома кто звезда ютуба, я слышала что он такую роль клоуна исполнял что кто купец, а его преподаватель Иван Степанович Цьока главный клоун в цырке УжНУ.

Санитар 2013-05-26 / 20:52:29
Будут все там ! Это только начало чистки !

краянин 2013-05-26 / 13:00:47
Брати хабар з буфетчика за те,щоб продовжити договір оренди - це не просто хабарник,це виродок суспільства.Адже відробити такі гроші в універстетському буфеті при тих розцінках на водо,-електро,-тепло носії та існуючих податках дуже важко,а ця потвора _Офіцинський _ совість та страх втратив .Треба щоб і Ващука спіймали і всіх решту "науковців", небайдужих до хабарів!Ганьба,що УжНУ перетворився у "стійло" для хапуг,комерсантів від науки.Не ту науку вони почали втілювати в життя!!!Але Бог усіх бачить,рано чи пізно все розставить на свої місця.

випускниця РГФ 2013-05-26 / 11:41:26
на першому же курсі він вимагав 50$ за іспит. в нас була група бюджетників, дівчата знали предмет досконало,але тим, хто не заплатив, він з нетремтячою рукою, ставив 3. а це було ще в 2008 році, коли він не мав високої посади.

НІк 2013-05-24 / 22:28:40
Ви виріте, що ректор не знав???

Земляку 2013-05-24 / 22:12:03
За новим законодавством хабарників не держать у СІЗО

земляк 2013-05-24 / 11:21:15
Читаєш "повідомлення" та коментарі земляків і дивуєшся: скільки злости, завісти та... співчуття хабарнику - в одному переплелось!

З одного боку - невже ті, хто дивуються - вірять, що в державі є ще ті: ХТО ЗОВСІМ НЕ БЕРЕ/ДАЄ ХАБАРІ?
З другого - аж дико, як черяник - "переживає" за хабарника: від співчуття до "так йому треба"!

Але найдивніше інше: НІХТО не бідкається та не кається - що це з нами усіма, християнами - робиться...

P.S. Цікаво, а що чути по ще одній "чесній людині", із депутатського корпусу міськради Ужгороду - пані Зілгаловій, яка також була впіймана, недавно - за хабар? Відкупилась чи продовжує перебиватись сухарями в СІЗО, доводячи землякам власну... "безвинність"?

цар 2013-05-24 / 00:46:32
Бачилиб ви його оч! З якою жадобою та усмишкою в!н брав чуж! Грош!,так би кожного який бере так! Велик! грош!. А если не так то как иначе? А если-бы кто-то из ВАС вкалывал и у него отобрали работу похожие кровососы как Офицынский.А что будет если каждого такого игнорировать?за свое нужно боротса,а трусы таких уродов толька подкармлевают.

Юра 2013-05-24 / 00:02:24
Этот взяточник-позор УжНу. К тому же он голубой. Гнать из универа.

my my 2013-05-23 / 20:51:05
mnm

сорри 2013-05-23 / 19:37:00
2 МѢСТНЫЙ

Питання в іншому: кому і для чого це потрібно...

Зараз побутує одна основна версія: примітивний спосіб О.Ледиди трохи осадити Ф.Ващука, у якого виросли крила за спиною для самостійних польотів. У таких випадках справді б'ють по найближчому оточенні - аби було дохідливіше. Те, що затримання робила міліція, яка зараз діє в абсолютній ув'язці з "регіональною" владою Закарпаття, свідчить саме про це.

Є ще інша версія: що Ф.Ващук сам розправляється з ближчим оточенням, якому зобов'язаний приходом до влади в УжНУ, але яке саме в силу цієї причини є занадто самостійним і некерованим. Проти цієї версії працює той факт, що затримання Р.Офіцинського досить відчутно б'є по іміджу самого Ф.Ващука.

В будь-якому випадку Р.Офіцинський знав, які правила гри вносить в УжНУ разом з ВАщуком і Партією регіонів. Тому шкодувати його чомусь не хочеться...

МѢСТНЫЙ 2013-05-23 / 19:13:46
"Із зазначеної суми 10 тисяч були справжніми, решта - спеціально виготовлений муляж" - классическая подстава с кидаловым :)

Когда заранее готовят подставу, то сложно определить, действительно ли кто-то что-то у кого-то вымогал или был разыгран спектакль, когда в кабинет заходит какой-то мужик, сует что-то в руки, тут же ввливается толпень: хопа, взяли на взятке с поличным...

в УжНУ идет мутная подковерная борьба, в которой "все средства хороши" чтоб опорочить оппонента...

S.T 2013-05-23 / 17:13:03
До Петі.Треба вчитися,а не башляти.Ніхто від грошей не відмовиться(ти також взявби).Роман Андрійович розумна,хороша лудина.Його підставили,гарантія.

січовик 2013-05-23 / 16:45:30