Саме тому під час перемовин, що передували сесії, "регіонали" змушені були "дали задню" по цілому ряду пунктів пропонованих змін до бюджету, і, що суттєво, здебільшого якраз по тих, на яких у редакційному матеріалі за підсумками першого пленарного засідання акцентувало увагу Закарпаття онлайн.
Так, скажімо, відмінено пункт про виділення з обласного 998 тисяч гривень на ремонт фасаду медичного факультету УжНУ, котрий мав би фінансуватися з державного бюджету. Так само відхилено пропозицію щодо виділення 1 мільйон 21 тисячі на ремонт будівлі обласного архіву, який також мав би фінансуватися державним коштом – на першочергові потреби йому виділено 121 тисяч. Поступилися "регіонали" і в своєму безмежному бажанні віддячити за вірнопідданість державному телеканалу «Тиса-1» під керівництвом колишнього члена СДПУ(о) а нині – вірного "регіонала" Віталія Мещерякова. Замість раніше планованих 888 тисяч цьому ДЕРЖАВНОМУ підприємству виділили лише 500 тисяч. Натомість, на спільні проекти з чеським краєм Височина, який зі свого боку виділив на співпрацю з Закарпаттям 6 млн крон під закарпатські обіцянки зустрічно виділити 2,2 млн (під спільне фінансування 15 об'єктів на Закарпатті) у відповідній графі замість попереднього прочерку стоятиме цифра в 1 млн 240 тис грн (решту необхідної суми погоджено виділити на наступних сесіях).
Натомість, за "вивільнені" кошти Єдиний Центр пролобіював на різні напрямки більше 7 млн гривень.
Зокрема, 600 тис грн передачено виділити на школу №2 в Ужгороді, 500 тисяч – на дитсадок "Казка" в Чопі, 800 тисяч - на потреби обласного центру нейрохірургії. Крім того, передбачається виділити 300 тисяч на будівництво реабілітаційного центру обласної дитячої лікарні, 800 тисяч – на будівництво дитсадка у селі Фанчиково, 190 тисяч – на завершення реконструкції дитсадка у селі Сільце, 480 тисяч – на капремонт дитсадка №3 в Хусті, 300 тисяч – на дитсадок №8 у Мукачеві, на відкриття нових груп у дитсадках Лукова та Буштина по 160 та 120 тисяч відповідно, 300 тисяч – на ремонт системи опалення в дитсадку №2 в Іршаві, 140 тисяч – на капремонт спортзалу в школі села Рокосово, 140 тисяч – на капремонт Костирнсько-Розтоківської школи-дитсадка, 200 тисяч – на капремонт школи в Соломонові, 500 тисяч – на капремонт хірургічного корпусу та для установки ангеографа в Мукачівській ЦРЛ та 140 тисяч – на капремонт даху сільського клубу села Дубрівка та ряд інших об’єктів.
Без принципової позиції депутатської більшості обласної ради всі ці заклади не отримали би грошей, котрі, натомість, пішли б на фінансування недофінансованих з державного бюджету партійних пріоритетів Партії регіонів на Закарпатті, "партійних" об'єктів та популістських і приватних забаганок її представників.
Юрій Михайлович 2013-05-31 / 21:30:55
Молодці хлопці просто сіли і домовилися. І від цього виграли тільки люди. Вони ж люди і вміють домовлятися, тому все добре.
І кожен з цих названих об'єктів потребує фінансування і навіть ТИСА потребує фінансових вливань.
Андрій 2013-05-31 / 19:20:18
Так може їм всі 14 лімонів дати? чого паритися. і ділити не треба
Телерадіо 2013-05-31 / 18:52:40
Про "Тису-1". Хочеться вірити, що депутати дійсно володіють інформацією про стан обласних держтелерадіокомпаній і прийняли свідоме рішення. Закарпатську ОДТРК не спасуть ні 500 тис., ні 800, ні навіть мільйон. Центральний бюджет не вважає їх більше за зону своєї відповідальності. "Тису" просто в Києві "кинули". Ще пару місяців і зупинка роботи неминуча. Трохи грошей з області, як ковток кисня. А тепер подумайте, чи треба вам своє місцеве мовлення, чи будете дивитися Шустерів, Поплавських і третєсортні фільмики. А про інформацію можна сказати так - кожен бачить у новинах те, що хоче бачити. Багатьом вони підходять. І з деякого часу стали не переказом чужих інтернет-матеріалів, а власними добротними актуальними інформаціями. Такими, заміни яким не зробить ніхто. Нема медицини, нема освіти. Тепер давайте будемо нищити останній бастіон проти падіння нравів? І станемо малочисленими дебільними манкуртами, підбираючими нічні вази за тими, хто приїде жити на нашу землю замість нас.
патрик 2013-05-31 / 13:26:21
Я взагалі нерозумію,де на Закарпатті взялися регіонали? Продалися хаму видно і закарптські чинуши,виродки.
виборець 2013-05-31 / 13:22:22
Читаєш перелік об’єктів, які потребують обласного фінансування, і виникає єдине питання: керівництво переважної більшості з них знаходиться у підпорядкуванні відповідних управлінь ОДА – невже вони не знали про ці проблеми?
А скільки тоді ще об’єктів по області стоять в черзі за «милістю» чи ОДА, чи обл. ради? Де їх опублікований повний перелік?
Який принцип «першочерговості» цих об’єктів та включення їх у порядок денний сесій обл. ради? Невже банальний: ти мені - я тобі?