"Регіонали" розпочали скупку голосів на виборах мера Берегова

Як стало відомо від читачів з м. Берегова, в останні дні в місті стартувала масова скупка голосів на користь кандидата Золтана Бабяка, якого підтримує влада.

"Регіонали" розпочали скупку голосів на виборах мера Берегова

 

При цьому регіонали застосували нову схему: по будинкам ходять представники кандидата і пропонують людям підписати з кандидатом так званий "Договір", згідно з яким громадянин зобовязується проголосувати за кандидата Бабяка і отримує за це 100 гривень.

Це нововведення для закарпатських виборів -- дотепер "регіонали" в ході виборчих кампаній просто роздавали гроші виборцям. Якою буде реакція правоохоронних органів на такі "договори" і чи буде вона взагалі, поки що невідомо.

Як відомо, 2 червня в Берегові відбудуться вибори міського голови. Попередній мер Іштван Гайдош став депутатом парламенту від Партії регіонів.

 

20 травня 2013р.

Теги: Берегово, вибори

Коментарі

саня 23.05.2013 / 15:51:01
програє золі будете видіти

коля 23.05.2013 / 14:41:55
я знаю одне там де бабяк там яма

миша 23.05.2013 / 14:39:30
які докази тобі треба,весь город знає про пихату морду Бабящища

Том 22.05.2013 / 22:11:28
Бла Бла Бла, а де докази? фото? відео? без доказів це пусті слова і просто опоненти налякані уви не судьба їм вигравати

микола 21.05.2013 / 16:23:44
І я підтверджую,так іє,ходять до всіх,прямо нариваються свині

міша 21.05.2013 / 16:20:29
Це істинна правда,ідо мене підходили ці кляті риги,але я їх послав,видіти їх не можу підрасів

Бродяжкін кот 20.05.2013 / 20:31:48
Думаву шо цьому Ригго Аннальному Кодлу вже нич не допоможе в 2015 році всі будуть в тюрмі сидіти пожізненно

Пішта 20.05.2013 / 19:57:39
Ага самі даєте а на регіоналів списуєте , бо Балогівці можуть все лише за гроші , без грошей вони слабі , і бояться що як не роздадуть то програють .

Tibor 20.05.2013 / 18:17:02
Оце і є провокація!!!! Це напрвлено проти угорців, які не піддаються українським нацикам!!!

123 20.05.2013 / 17:53:58
нема такого договору. В договорі йдеться мова про агітацію за певного кандидата, проте самого кандидата не називають. Це перше. Друге така агітація проходить за добровільним погодженням і ніхто не пропонує за це 100 грн. Перш ніж писати пусті антирегіональні матеріали наводьте факти. Тому що скоро і Бізіля почне свою справу і може вона десь проколиться!!!

НОВИНИ: Політика

18:43
/ 16
Ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика суд визнав корупціонером, його мають внести до Реєстру корупціонерів (ДОКУМЕНТ)
19:29
/ 1
Національні спільноти регіону презентували культурну спадщину на фестивалі "Етнічний віночок у Закарпатті"
13:38
Директор угорської опери посперечався з послом Шандором через виступ пропутінської Нетребко
22:29
Польща та Словаччина допомагатимуть Україні в рамках Карпатської ініціативи розвивати Карпатський регіон
02:40
/ 25
Федір Шандор як посол вручив вірчі грамоти президенту угорщини Фото новина
19:04
/ 13
Колишній голова Мукачівської РДА і "нетривалий" очільник Закарпатської обласної служби зайнятості Едгар Токар очолив "заповідний" департамент Міндовкілля
12:44
Суд відмовив прокуратурі у конфіскації нерухомості голови Верхньокоропецької громади Химича
01:15
/ 14
Посол Федір Шандор вручив копії вірчих грамот в угорському МЗС Фото новина
21:13
/ 12
Заступником голови Закарпатської ОВА став Ростислав Пріцак Фото новина
11:04
/ 4
ЗМІ: угорщина блокує початок переговорів про вступ України до ЄС через питання нацменшин
20:54
/ 3
Кабмін погодив звільнення Т.Аверіна з посади голови Тячівської РДА
16:21
/ 9
Ексголова Тячівської РДА часів Януковича Шелевер уник відповідальності за махінації з землею
20:08
/ 7
Ексрегіонал і ексОПЗЖист В'ячеслав Шутко оголосив про запуск нового телеканалу на Закарпатті
00:49
/ 3
Московська пропаганда на Закарпатті на початках Чехословацької республіки
15:19
/ 26
Кабмін погодив призначення Тараса Гайдука на посаду голови Ужгородської РДА
14:01
/ 36
Зеленський підписав указ про призначення Шандора послом в угорщині
02:49
/ 13
Хто пиляє Закарпаття? Коштовна земля "по дружбі" з очільником ОВА – Bihus.info Відео новина
14:30
/ 26
Ужгородський любитель "русского міра" уник реального покарання за наполегливу пропаганду комунізму та проросійські публікації Фото новина
22:32
/ 12
Кабмін погодив призначення Василя Іванча першим заступником голови Закарпатської ОВА
18:28
/ 51
На пресконференції в ІА "Інтерфакс-Україна" розповіли про "зловживання високопосадовців" та "масштабну схему розкрадання земель на Закарпатті" Відео новина
17:48
/ 9
(Не)корумпованого рахівського суддю Тулика звільнять через громадянство Румунії
22:07
/ 3
Московськоправославному блогеру з Хустщини присудили штраф за розпалювання релігійної ворожнечі
21:01
/ 12
Зеленський призначив головою Закарпатської ОВА Мирослава Білецького
19:47
/ 2
Зеленський на Закарпатті повідомив, що Україна і угорщина готують двосторонній документ
18:44
/ 9
Зеленський в Ужгороді зустрівся з представниками бізнесу Фото новинаВідео новина
» Всі новини