Депутат-свободівець пропонує Львівській облраді знайти кошти на ліквідацію провокативного монументу на Верецькому перевалі

Депутати Львівської обласної ради хочуть знести на Верецькому перевалі знак "угорських шовіністів". З такою пропозицією сьогодні, 16 травня, до депутатів Львівської обласної ради звернувся свободівець Остап Стахів. Про це повідомляє Гал-інфо.

Депутат-свободівець пропонує Львівській облраді знайти кошти на ліквідацію провокативного монументу на Верецькому перевалі

«На Верецькому перевалі, на межі Львівської та Закарпатської областей стоїть пам’ятник, встановлений угорськими шовіністами, що є неприпустимим», - заявив він.

Депутат також додав, що  закарпатська сторона не має грошей, щоб цей знак ліквідувати, натомість, як зазначив депутат, в разі розділення України Угорщина захопить Закарпаття, орієнтуючись на цей «пограничний знак».

Стахів закликав знайти кошти та допомогти закарпатській стороні зруйнувати цей "пам’ятник шовінізму", який встановлений нелегально та без погоджень, окрім того цей знак розколює Україну.

При цьому Гал-інфо вже раніше повідомляло, що угорці возять на це місце своїх туристів та розповідають їм, що це їхня етнічна територія.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, пам'ятник на Верецькому перевалі було споруджено без необхідних для цього документів у 2008-му році попри протести українських громадських та політичних організацій і попереджень, що він будується з провокативною метою і сприятиме напруженню угорсько-українських стосунків. Проти будівництва виступили також обласні ради західного регіону України.

З того часу об'єкт справді неодноразово ставав місцем конфлікту і цю тему експлуатують в своїх інтересах політики з різних сторін.

16 травня 2013р.

Теги: Верецький перевал, угорський

Коментарі

Угорець 2013-05-21 / 16:51:57
"окрім того цей знак розколює Україну" - а на мою думку Україну розколюють недостатні знання з історії деяких "свободівців", та економічна імпотенція України, а також менталітет мешканців цієї держави, який сучасні кріпосники-олігархи перетворили на рабський. Мені справді шкода "Свободу" через її примітивність та абсолютне невміння створити щось нове, щось справді українське. Вони тільки вміють руйнувати пам'ятники, які аж ніяк не причетні до катастрофічного стану Укараїни взагалі.

Zoltán 2013-05-21 / 12:18:26
Пан Баклажан, я с вами согласен.
Добавте в свой список еще и то: страна, которая первой признала независимость Украины, которая подписала двухсторонний договор, в котором гласит: у Будапешта нет и не будет никаких территориальных претензий к Киеву!
А так: мне просто жалко таких людей, которые умеют воевать только с памятниками. Как будто в этой стране самая пекучая проблема – памятник на Верецком перевале. Я венгр, он для меня очень важный, но клянусь: если у нас не было бы коррупций, если 70 % населения не жило бы за черетой бедности, была бы нормальная работа для всех, нормальная зарплата, жили бы так, как положено жить в 21. веке в Европе, с достоинством, взамен для полного щастя:) согласился бы на снесение памятника. Хотя уверен: если было бы все так, как я описал, этот памятник уже никому не мешал бы!

Юра з Міжгіря 2013-05-19 / 20:25:13
як що Закарпаття відєднаєтся від України то ми захопимо Угорців та приєднаємо до себе))))

Лис Микита 2013-05-17 / 09:25:41
Залишити все, як є, а ще насипати купи каміння і будівельних відходів на честь переходу через територію України татаро-монголів, німецьких і румунських фашистів та інших визволителів.

ІВАН 2013-05-17 / 08:02:17
Купу каміння таки треба зносити. Однак,погоджуюся, що мотивація ("...як зазначив депутат, в разі розділення України Угорщина захопить Закарпаття, орієнтуючись на цей «пограничний знак».) є таки "тупою". Причина інша: це каміння нагромаджене незаконно (всупереч норм законодавства України), є символом угорського великодержавного шовінізму,зневагою для України та українців.

Магас 2013-05-16 / 22:55:36
Не треба перебільшувати.Проти угорців ніхто не виступає,тільки проти імперських символів.

цензор 2013-05-16 / 22:32:15


Хамство і провокація до чергового "україносрачу". Коментар видалено. Адмін


Istvan 2013-05-16 / 21:36:00
:)))

ужгородець 2013-05-16 / 20:19:12
у нас різна кров

грицько 2013-05-16 / 20:10:45
давай, давай, ще ким обізвеш, ти ж не винен - це в нас в крові.

Ужгородець 2013-05-16 / 20:06:18
2 грицько

клоун

грицько 2013-05-16 / 20:02:11
Не хочеш - як шочеш - то мусорам та прокурорам будеш розказувати, що ти вільний. Ааааах, ну хоча б словаки нас захопили!!!!!!!!!!!

Ужгородець 2013-05-16 / 19:53:55
грицько, ти раб, а я ні. рабство - у голові. можна бути вільним у рабській країні і рабом - у вільній.

бабай 2013-05-16 / 19:38:22
Ага, других нема проблем - мадяри у всьому винуваті. Ви у себе для початку порядок наведіть!

грицько 2013-05-16 / 19:21:21
"українці не просяться в рабство", ха ха, ти нічого не наплутав, так патріотично звучить, в мене аж сльоза потекла. Яке рабство в Європі, це я тут, на Україні - громадянин України - раб, і ти раб і всі ми раби цього режиму.

сорри 2013-05-16 / 19:20:29
Ну чому всі в принципі правильні справи ініціюються і, в підсумку, паскудяться може й патріотичними, але недалекими людьми? Насамперед, той пам'ятник на перевалі справді не треба було дозволяти як провокацію, яка тепер незнати як довго буде стояти на перешкоді порозумнню українців та угорців. По-друге, її перенесення - саме з вищеозначеної причини - треба ініціювати, але однозначно не в такий тупий спосіб.

2 грицько

Ужгородець правий: не пощастило тобі мати власну гідність, то, принаймні, май повагу до світлої пам'яті Героїв, які цю гідність мали.

Ужгородець 2013-05-16 / 18:45:42
грицько, а ти українець? українці не просяться в рабство. ти хахол і вартий цього хамства. бо твої слова - то наруга над сотнями українців, які захищали свою землю в 1939 р. і загинули за неї. ти знаєш німців, які просилися б в рабство до французів? чи навпаки?

грицько 2013-05-16 / 18:29:00
а просто нахамити - це тоді наша, українців, суть??? А мадяри, на жаль, нас дійсно не захоплять, бо ще в 91 році підписали з нами договір про відсутність територіальних претензій, чого вони не зробили до сьогодні з сербами та румунами. А от рассіянє на це здатні.

севлюшський 2013-05-16 / 17:52:57
Тарас, захопиш ти, швидше, свою пуцьку, а не Угорщина територію України. )) От в таких ситуаціях і вилазить справжня суть мадярів.

Пан Баклажан 2013-05-16 / 17:37:48
Чудовий взірець первісного мислення - містичного.
Якщо є купа каміння - орієнтуючись по ній і окупують, якщо розібрати - не зможуть окупувати. Може, варто наші кордони не погранцями охороняти, а обмальовувати крейдою, як це робив Хома Брут?

Напередодні підписання асоціації між Україною та ЄС забацати міжнаціональний та міждержавний конфлікт, з країною, яка
- першою не побоялась Газпрому та пустила газ в Україну з Європи
- дає одну з найбільших кількостей шенгенських віз при найменьній бабрачці

то є що? Дебілізм на марші чи свідома робота?

Адекватною відповіддю була б пропозиція Закарпатській облраді виділити гроші Львову на знищення "кладовища орлят" - аби й Польщу з Україною посварити. І тоді залишаються лише єдині братьскі обійми...

НОВИНИ: Політика

13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль