В Ужгороді "регіонали" зігнали ветеранів і бюджетників на "антифашистський мітинг" (ФОТО)

Сьогодні в Ужгороді місцеві "регіонали" провели антифашитський мітинг у центрі міста. Маніфестація відбулася в рамках всеукраїнського 4-денного мітингу, головний з яких, у Києві, пройде 18 травня. "Регіонали" на загальноукраїнському рівні оголосили цю акцію під гаслом: "В Європу без фашистів". Нагадаємо, на цей день опозиція запланувала підсумкову маніфестацію в рамках акції "Вставай, Україно!", а тому вже йдеться про можливу сутичку політичних сил.

В Ужгороді "регіонали" зігнали ветеранів і бюджетників на "антифашистський мітинг" (ФОТО)

 

Незважаючи на те, що на мітинг в Ужгороді зігнали з робочих місць працівників бюджетної сфери, ведучий сміливо заявив, мовляв ініціаторами зібрання були самі мешканці й подякував ветеранським і молодіжним організаціям та «простим ужгородцям» за те, що вони прийшли. Самі «активісти», які були змушені стояти під дощем, радість ведучого, судячи з облич, не дуже розділяли.

На самому мітингу говорили про загрозу фашизму, яка знову піднімається в Україні, та обіцяли не допустити його відродження. Втім, хто саме в нас фашист, не говорилося. Тож лице у «ворога» вийшло геть розмитим.

Дуже швидко фарс під назвою «антифашистський мітинг» закінчився.

14 травня 2013р.

Теги: антифашист, Партія регіонів

Коментарі

закарпатець 2013-05-19 / 22:46:29
жаль літніх людей. А нам молодим потрібно робити правильні висновки

Лоціко 2013-05-16 / 22:19:29
ну якби ви взяли інтервю у когось "протестантів" і він би заявив що так нам заплатили тоді б ще можна було повірити. А так - липа. Yutube-ом треба користуватися а не пустий текст писати

нік 2013-05-15 / 00:58:07
Шкода діда.

Йожіко 2013-05-14 / 23:16:08
то Аддамчук всьо організовав?Той наркобарон шо уд кокса йому уже мозга усохли небораці?

Повбивавби 2013-05-14 / 23:13:29
паскуди Ригго Аннальні,все це напоминає закат ери СДПУо Іванка Різака в 2004 році,так само було і нічого цих Уродів голубих не навчило,но но,скоро скоро все закінчиться для цих Ублюдків аннальних

Карпатська Січ 2013-05-14 / 22:55:50
Пустий куплений мітинг. ПР називає всіх фашистами, намагається дискредитувати своїх опонетів. Замісь конструктивної роботи вони займаються "війною з вітряками".
Жаль тих ветеранів, стоять під дощем з голубими прапорцями.

Аді 2013-05-14 / 22:38:08
1488

цензор 2013-05-14 / 22:17:11
Кому в Украине мешают фашисты, это же движение в Италии и к немецкому национал - социализму, против которого воевали союзники, который называли "коричневой заразой",котрый возглавлял Адольф Шикельгрубер имеют висма посредственное отношение.Так что за бред? Назвать наших хлипких националистов фашистами это нонсенс, они только с маршами ходить умеют и скаты на перевалах жечь, до национал - социалистов им далеко. Так что мухи отдельно, а котлеты отдельно. Наверное половина участников митинга не понимали против чего они митинговали.

"фашист" 2013-05-14 / 21:34:51
Оцей Олег Адамчук, що організував від ПР цей "антифаштистський" "мітинг" – це не той, що має ресторан по вул. Мукачівській в Ужгороді і цей ресторан вкрав (у прямому смислі!) в ужгородців тротуар???
Адольф Гітлер за таке злодійство в Німеччині розстріляв би О.Адамчука та партію, що кришує таке злодійство!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Тому логічно, що той, що краде, бореться проти фашистів!
No pasaran!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Унгварець 2013-05-14 / 19:27:13
То Acrobat Reader 2013-05-14 / 18:22:55
Ось такий він, сьогоднішній студент-антифашист. Справжній патріот-ригоанал

Acrobat Reader 2013-05-14 / 18:22:55
"Студент 2013-05-14 / 18:08:15
незнаю але людей ніхто не виганяв а особливо студентів .Більшість зних самі наполягли на участьі у марші антифашистів!"

Граматика і пунктуація цього студента говорять самі за себе.

Горянка 2013-05-14 / 18:08:21
Справді, до Європи без фашистів! А поки при владі фашисти ми в Європу хіба остарбайтерами і туристами

Студент 2013-05-14 / 18:08:15
незнаю але людей ніхто не виганяв а особливо студентів .Більшість зних самі наполягли на участьі у марші антифашистів!

1111 2013-05-14 / 16:25:23
Отож регіональних комуно-фашистів давно пора вигнати від влади!

ІВАН 2013-05-14 / 16:04:11
А що ригіонално-комуняцьку "Маньку" хтось прийме у Європу? Гадаю - ні! Тут проблема не у "фашистах", а у ригіонально-корупційній владі. Тож не якихось вигаданих фашистів (хіба що комуно-фашисти є), а у реально існуючих злодіях-корупціонерах у владі (ригіоналах)

Унгварець 2013-05-14 / 15:42:25
Добре, що такі мітинги проводять. В мене маму швидше з роботи в ЗакДУ відпустили- студентів на мітинг погнали. Дякую, Федоре Григоровичу, за можливість більше поспілкуватись з рідними

НОВИНИ: Політика

23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 13
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5