Гандбол. «Карпати» виграли в миколаївського «Реала»

«Карпати» в першому матчі останнього туру впевнено розібралися з миколаївським «Реалом» з рахунком 47:24. Таким чином, закарпатки зробили останній крок до чемпіонства. Якщо завтра вони здолають криворізьку «Спарту», то достроково можуть святкувати своє друге чемпіонство.

Розпочався матч з сейву Юдіт Балог  та голу досвідченої Наталії Семаль. Ці два факти засвідчили, що чемпіонки в першому поєдинку зїзного туру налаштовані серйозно. Хоч гості рахунок швидко зрівняли, проте «карпатівки» більш раціональніше використовували свої атаки. Особливо в перші хвилини вдало атакувала ворота  «Реалу» Наталія Семаль та Наталія Петровська.

«Реал» натомість намагався йти в атаку, проте таким чином вони тільки наразилися на контратаки чемпіона, які приносили їм успіх. Таким чином, вже до середини першого тайму рахунок був 15:6. Варто згадати, що Юдіт Балог змогла ще й 2 семиметрові відбити.

До кінця першої половини господарі тільки збільшували рахунок, доводячи свою  перевагу в класі. До свистка на перерву рахунок був вже 14:28.

В другому таймі паритет сил не змінився. І інтриги в грі не було ніякої. Глядачів «Юності» радували блискучі постріли Воронової, Цибуленко, Шолковської.

Варто згадати і повернення на майданчик «Юності» Дарини Кот, яка не грала в гандбол більше півроку через травму. І вийшла на гру не просто так, а навіть семиметровий забила.

Під кінець гри на майданчик вийшли переважно молоді гравці, які каші не зіпсували. Як підсумок – перемога «Карпат» з рахунком

Вже завтра, 5 травня, «Карпати» можуть оформити дострокове чемпіонство, якщо переможуть в криворізької «Спарти».

«Карпати»: Балог, Артемчук, Цибуленко 4, Туркало 3, Малюченко 1,  Семаль 3, Лєбєдєва 5, Петровська 6, Тарасова 9, Шолковська 5, Лєзінська 3, Воронова 3, Шваб 2 , Кільч 1, Кот 2.

«Реал»:  Ліхтен, Нікіфорчук, Риба 4, Нечипор, Літвінова, Трібіціна 4, Норсоян 1, Левченко 2, Кондратюк 3, Ромах 3, Карпинець 4, Крушинська 1, Дубровська 2.