Закарпатська «Карпатська Січ» долучились до Маршу Величі Духу у Львові (ФОТО, ВІДЕО)

28 квітня патріоти України зібрались у Львові для відзначення пам’яті створення дивізії «Галичина». Був проведений Марш Величі Духу.

Закарпатська «Карпатська Січ» долучились до Маршу Величі Духу у Львові (ФОТО, ВІДЕО)

Закарпатські патріоти не залишились осторонь цієї великої події, адже саме на Закарпатті відбувалось  переформування дивізії після боїв під Бродами. Тому 15 патріотів з руху «Карпатська Січ» взяли участь у марші. 

Усе пройшло чудово й без провокацій, хоча за кілька днів до події у інтернеті почали масово поширювати інформацію про те, що цього року парад відміняється з боку ультралівих організацій (Автономний Опір).

На «Марш величі духу» для вшанування пам’яті українців, які воювали за Україну в лавах першої української дивізії «Галичина» у Львові прийшли близько 2 тисяч людей.

Колона пройшлась від пам’ятника Степану Бандері до центру міста й зупинилася біля пам’ятника Тарасові Шевченкові. Серед учасників  були люди різного віку.

Це уже традиційний марш для Львова й відбувається вчетверте, та лише цього року вперше підняли державні прапори замість чорних з білою Ідеєю нації.

Марш став всеукраїнським долучилися навіть представники із закордону  (Росія, Німеччина, Білорусь, Латвія).  

«Галичина» – дивізія героїв!» , «Наша земля – Наші герої!» , «Слава Україні!» – такі гасла скандували учасники маршу під супровід барабану під час всього маршу.

«Карпатська Січ» висловлює подяку побратимам із Львова за хорошу організацію та атмосферу на марші.

 «28 квітня ми показали, що незважаючи на провокації і тиск ми здатні до дій, здатні гордо крокувати вулицями міста несучи нашу національну ідею так само як борці за Україну 70 років назад. Майбутнє належить нам!», – кажуть в «Карпатській Січі».

30 квітня 2013р.

Теги: Галичина, Карпатська Січ, марш, Львів

Коментарі

Чорнота 2013-05-07 / 16:47:11
До М.Т.
Так, звісно - хай краще курять, бухать і коляться.

M.T. 2013-05-06 / 13:22:01
Полная дибилизация молодёжи!

Русин 2013-05-04 / 22:39:21
Супер.Вклоняюся Галичині.

Чорнота 2013-05-01 / 16:49:57
Паради на честь ветеранів РСЧА і НКВД можна проводити, а на честь 1 УД УНА неможна? Чому в нас же також діди влювали. Тим паче, що ця дивізія має безпосереднє відношення до Закарпаття - після героїчної оборони під Бродами її вояки збирались в Середньому і не одна їх сотня пройшла через Ужгород.

МѢСТНЫЙ 2013-04-30 / 18:35:22
марши во Львове стали уже традиционными. в этом году марш в честь Дивизии впервые прошел на Востоке - В Кривом Роге.
когда такие марши будут идти по всей Украине - от Ужгорода до Луганска, тогда Украина и станет действительно свободной

Горець 2013-04-30 / 18:11:12
Ця молодь є майбутнє держави!!! Слава Нації!!!

Коля 2013-04-30 / 17:19:36
Молодці! Нехай регіонали і червонозаді комуністи знають, що в Україні є націоналістична молодь.

Іван 2013-04-30 / 17:14:52
До дід микола....Шалава немає національнлсті вона може бути і Українкою Росіянкою або Угоркою!А дівчина на фото і справді дуже гарна!

Аді 2013-04-30 / 17:06:44
Важливої"

Аді 2013-04-30 / 17:06:06
СНА-ПУ 2013-04-30 / 08:43:49
Скоро ця організація буде писати, що долучилась, чи ні - навіть стала співорганізатором проведення Маршу УПА в Києві, а згодом - певне і Великодня, Різдва, Нового року.

Ми лише привернули увагу закарпатців до такої національно вадливої події для України.

Дід Микола 2013-04-30 / 16:16:57
Які ж гарні справжні україночки, не те, що шалави, що по кабакам сидять.

Іван 2013-04-30 / 14:42:48
До Гліга ...а ти мабуть перечитався наніч бандерівської пропаганди і як для мене це молодь минулого!

Гліг 2013-04-30 / 14:32:04
Шановні такі як "іван" ітому подібне ,їм завжди і повсюди ввижаються фашисти.Напевно дуже час то дивляться маскальські фільми про війну. Як намене це молодь майбутнього ,яка має прийти на зміну савковим маргіналам і будувати національну іпатріотичну Україну.СЛАВА УКРАЇНІ!

ужгородець 2013-04-30 / 14:18:35
А у чому конкретно полягає "фашистськість" цього маршу і "відмороженість" людей на 4-му фото?

Іван 2013-04-30 / 13:47:58
Фашистькі марші це найперше !Ви подивітся на четверте фото на ти отморозків!

ужгородець 2013-04-30 / 13:44:21
У чому в даному випадку полягає деградація? Конкретніше? :)

Іван 2013-04-30 / 13:39:08
це Фашистська деградація молоді!

ужгородець 2013-04-30 / 09:42:35
До 2686

Деградація, це коли ходять п'яні і ширяються по підворітнях. А коли люблять свою батьківщину і намагаються змінити країну - це зовсім навпаки.

... 2013-04-30 / 09:29:24
І не дивися. Дивися на пионерів і нехай серце твоє захлинеться радістю.

2686 2013-04-30 / 09:14:58
Деградація молодійде повним ходом... фу, гидко дивитись!

НОВИНИ: Політика

13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"