Текст відповідного указу опубліковано на офіційному сайті президента України.
Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, у ніч 20 на 21 квітня у селі Іза Василя Якубця побили битами троє невідомих в масках.
депутат 2013-05-14 / 10:53:49
ну ви і дураки,у цього чоловіка три вищі освіти і одна середня спец. він керував великою фірмою у нього сімя і діти, а ви кажете не вміє писати а ти "абв" вмієш що це за слова у тебе у лексиконі, а хто порядний?!- ви слуги губаля і інших таких же пежонів, не знаєте нічого і не коментуйте х-рню
Про заступника Келемена 2013-05-10 / 10:35:22
16.03.2009 13:01
слідчий прокуратури порушив справу за ст 365 по факту я є свідок по справі вже 11 пісяців пройшло зараз він просить мене щоб я наняв адвоката щоб закрити справу через суд чи не використає він це проти мене що я признаю свою вину
Регіон: хуст
Автор питання: келемен роман юрійович Додати відповідь
ВІДПОВІДІ
16.03.2009 21:09 Для свідків адвокатів не передбачено
Автор відповіді: Адвокат Лихачов Роман Борисович 093-611-06-90
16.03.2009 14:02 Така поведінка слідчого дещо насторожує. справа в тому, що право на адвоката, згідно норм кримінально-процесуального кодесу, мають підозрюванні, обвинувачені та потерпілі. наявність адвоката у свідка не передбачено (норми конституції рпо правову допомогу не берем до уваги). З вашого запитання, вбачається, що слідчий мав (має) на меті притягти до кримінальної відповідальності саме Вас. Раджу звернутись до фахівця аби той зясував чи взагалі у вашому випадку, можливе закриття справи через суд і на якій підставі (амністія, строки давності тощо). оскільки в протилежному випадку слідчий може просто предявити вам звинувачення, виконати ст. 218 КПКУ та направити справу в суд з обвинувальним висновком.
Автор відповіді: Буловчак Віталій Іванович Адвокат
Тому шо до Миколи казав 2013-04-26 / 21:41:13
Колись наш Президент од яйця упав ( для піару), тому поламати ногу заради піару це честь, як для Якубця. так і для яйцепада.
рокосівський Йончі 2013-04-26 / 15:11:36
Ще один Гей у Власті думаву шо тоже цей Хряк нетрадиционной ариентации як у його цимбора Пишта Деркача.
абв 2013-04-26 / 12:45:55
У кого ця папуча проходила співбесіду? Талпа гумійова не писати, не читати не вміє, а потужним районом керуватиме.
ІВАН 2013-04-26 / 09:39:02
А позаду, що то за фон? Не із тюремної "піжами"?
До Миколи 2013-04-26 / 09:22:33
Ти собі для піару зламай собі ногу, а тоді поговоримо!
Ужгородець 2013-04-26 / 08:43:26
За кого голосували того і отримали. Черговий бандит при владі. Покращення вже сьогодні.
жах 2013-04-26 / 07:43:11
Ну це вже зовсім маразм! Людину з кримінальним минулим та сумнівною репутацією призначати на такі державні посади-це аморально! Але ж усе на зло-нате вам за те, що побили і так буде як хоуть регіонали.
Ось нам усім і правда....
Микола 2013-04-25 / 21:42:04
Треба типир Васьови зфоткатися у дутому золотому ланцови і з китайськыми "ролексами", чисто ізянська быкота. Но й канєшно брова выщипати, як цімбор Стьопа Деркач.
Хуст 2013-04-25 / 21:36:33
Що? Перевелися порядні люди у районі? І у Партії регіонів?
Хустянка 2013-04-25 / 21:08:59
Кошмар Таке і приснитися не могло.Куди покотиться район?У прірву. І так пасли задніх. А тепер?Дожилися. Що? Нема у районі пристойних,грамотних ,інтелігентних людей?
Микола 2013-04-25 / 19:17:56
Та ніко го не бив, то сам собі зробив піар, хотіли щоби го "Хам" пошкодовав і скорше призначив на посаду. Організовали разом з рокосовським голубком з выщипаными бровами Піштійом Деркачом.
хуст 2013-04-25 / 19:13:23
Iсе повний п....дец!!!!!
кеш 2013-04-25 / 18:59:32
видно було за що бити тепер буде правити