«Говерла»: Бабенко, Едігарян (Чурко, 76), Малишич, Балафас, Рніч, Міщенко, Трухін, Макаренко (к), Петров, Лопез (Допілка, 64), Ле Таллек.

Попередження: Балафас (35), Малишич (36), Міщенко (86)

Арбітр: Сергій Березка (Київська область).

Удари: 19 (10) - 7 (5)

У створ: 7 (5) - 4 (2)

Кутові: 5 (2) - 1 (1)

Офсайди: 6 (2) - 1 (0)

Представники всіх тренерських шкіл в більшості своїй украй неохоче змінюють так званий переможний склад. Хтось в точності повторює його, щоб не зіпсувати налагоджені ігрові зв'язки, хтось - щоб не злякати удачу. Тому в дуелі двох наймолодших і талановитих наставників - Юрія Максимова та Олександра Севідова -  кадрових сюрпризів чекати не доводилося - обидва в минулому турі виграли.

Щоправда, як з'ясувалося в останній момент "Металургу" так і не зміг допомогти захисник Володимир Польовий, який попросив заміну у попередньому матчі проти "Арсеналу".

Попередній діагноз - надрив задньої поверхні стегна. Замість нього на полі з'явився Карлен Мкртчян, який пропустив три останні тури. А ось півзахисник Леонардо сьогодні не міг згодитися Максимову, як втім, і в двох наступних поєдинках. КДК ФФУ дискваліфікував бразильця постфактум - за грубий напад на "каноніра" Обрадовіча, що не володів м'ячем.

Не зміг уникнути змін у складі і Севідов. Відразу чотири зміни в порівнянні з останнім матчем проти запорізького "Металурга" зробив тренерський штаб. В основному ці зміни стосувалися лінії захисту, і вже по ходу матчу довелося вводити в бій гравців з складу минулого туру. Так, на полі з'явилися Допілка і Чурко, але було вже трохи запізно - "Говерла" "горіла" - 2:1.

Незважаючи на необхідність забивати і перемагати, гості напрочуд боязко і безініціативно почали зустріч. А ось донеччани могли забити швидкий гол. Траоре розстрілював Бабенка метрів з п'яти, але потрапив точно в голкіпера "Говерли". А вже в наступній атаці ужгородцям посміхнулася удача - Едігарян через все поле відправив м'яч на Ле Таллека, француз віддав поздовжній пас на Лопеса, якому залишалося лише відправити м'яч у порожні ворота.

Спочатку, фаворитом матчу вважалися донеччани, а от шанси "Говерли" на успіх були невеликі. Мабуть, це розуміли і господарі поля, для яких пропущений гол не став нічим несподіваним. "Металург" продовжив діяти у своєму ключі, і вже через хвилину Воловик упустив прекрасний шанс зрівняти рахунок. Після навісу від Морозюка півзахисник бив головою метрів з п'яти, але прикластися, як слід, до м'яча йому не вдалося.

Зате через 20 хвилин донеччани отримали стовідсотковий шанс як мінімум вирівняти рахунок у матчі. Траоре відмінно підставився у штрафному суперника і арбітр розцінив фол Малішича як пенальті. Але Воловик, який взявся пробити удар з одинадцятиметрової позначки, Бабенка переграти не зумів. Ще раз голкіпер "Говерли", який у цьому матчі був одним з кращих в матчі, змушений був рятувати свою команду. Морозюк відмінно приклався прямим ударом зі штрафного, але Воловик впорався з ударом.

Зрозуміло, що закарпатський колектив зі свого п'ятнадцятого місця жадібно поглядав на потенційних конкурентів у боротьбі за виживання. У трьох останніх турах підопічні Олександра Севідова взяли сім з дев'яти потенційних очок, а це чи не половина від загального запасу. Ось і в другому таймі футболісти "Говерли" почали штурмувати захисні редути суперника в надії збільшити рахунок.

Правда, удача на перших хвилинах другого тайму посміхнулася саме донеччанам. Класний удар виконав Морозюк зі штрафного - пробив точно в дальню дев'ятку, а м'яч від штанги влетів у ворота. Як не намагався Бабенко, до м'яча дотягнутися так і не зумів. А ще через сім хвилин Димитров поставив жирну крапку в матчі - Макрідіс навісив, Велізар забив.

Особливих моментів у жодної з команд до завершення зустрічі не було. Четверту перемогу поспіль здобув донецький "Металург", посунувши одеський "Чорноморець" з п'ятого рядка турнірної таблиці. А ось "Говерла" все ще не втратила до кінця шанси залишитися в прем'єр-лізі. Для цього необхідно вигравати в кожному наступному матчі, сподіваючись на помилки конкурентів.