Гандбол. «Карпати» повторно здолали «Спартак»

Чемпіонки України вдруге змогли перемогти київський «Спартак». Цього разу з ще більшим рахунком 34:21. Таким чином, ужгородки без втрат далі йти до другого чемпіонства.

Цього разу гра почалася без сюрпризів. Врахувавши помилки першого поєдинку, чемпіонки України почали грати більш організованіше та без провалів в захисті. І набагато зліше в нападі.  Через це і не виникало сумнівів хто поведе в рахунку.

Зумівши провести ряд класних комбінацій через центр та з флангу, Карпати зуміли за перший тайм заробити до 9 очок відриву, з яким і закінчився перший тайм 18:9 на користь господарів.

Варто відзначити, і що голкіпер ужгородського клубу Ольга Артемчук, яка проводила всього 2 поєдинок за «Карпати», зуміла відбити семиметровий  від кращого гравця «Спартака» Юлії Приходько.

В другому таймі з перших секунд Спартак кинувся хоч якось рятувати гру, але два вдалі постріли Малюченко, швидкий випад Шолковської та вдала атака через центр від Лєзінської зробили свою. Справу і киянки наблизитися до Карпат не могли ніяк.

Смутити їх могла хіба травма голкіпера – юна Юдіт Балог боляче попали мячем  в обличчя, через що її замінила Ольга Артемчук. І вона перші хвилини грала дуже вдало – два відбиті удари і семиметровий говорять про непоганий рівень Артемчук, навіть попри її піврічну перерву у грі.

Така гра дозволила збільшити відрив ще більше і в середині другого тайму рахунок вже був 28:12 на користь чемпіонів.  Щоправда, в матчі був ще один неприємний випадок – гості травмували ще й Наталію Туркало.

Тим не менше, чемпіонки не знітилися і продовжили свою гру, яка дозволила їм виграти з рахунком 34:21.

Карпати: Балог, Артемчук,  Уманець (2), Шолковська (6), Шваб, Семаль (5), Кільч (2), Лєбєдєва, Петровська (2), Туркало (6), Малюченко (5), Воронова (3), Лєзінська (2), Цибуленко (1).

Спартак: Кравчук, Матвієнко,  Плескач (1), Величко, Самар (6), Бреус, Меркушева, Філь (4), Приходько (8), Козаєва (1), Чирко (1), Лозинська.