В Ужгороді засідала Робоча група «Україна - ЄС: культурний та соціальний виміри євроінтеграційної стратегії України»

У середу, 10 квітня, відбулося сесійне засідання Робочої групи «Україна - ЄС: культурний та соціальний виміри євроінтеграційної стратегії України».

В Ужгороді засідала Робоча група «Україна - ЄС: культурний та соціальний виміри євроінтеграційної стратегії України»

Участь у заході взяли, зокрема, заступник керівника краю Володимир Приходько, Генконсул Словаччини в м. Ужгород Янка Бур’янова, представники генконсульства Угорщини в Ужгороді, консул України в м. Пряшів Світлана Свищева, директор Регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень Світлана Мітряєва, представники органів самоврядування Угорщини та Словаччини, журналісти.

На Закарпатті це не перше засідання групи у рамках Національного Конвенту України щодо ЄС:

- Приємно, що це вже друге засідання у нашій області. Перше регіональне засідання відбулося 19 квітня 2011 року і було присвячене питанням потенціалу міжрегіонального співробітництва та кооперації прикордонних областей, - відзначила Світлана Мітряєва.

Сьогоднішнє засідання було присвячене питанням інноваційного підходу до стратегії регіонального розвитку, креативній економіці та формуванню кластеру креативних індустрій в ЄС та Україні.

- Нині певні міські громади є центрами креативності та інновацій. Таким чином формуються кластери креативних індустрій, які є спільним, відкритим та творчим середовищем для комунікації та співпраці, що сприяють виробництву якісно нового продукту. Багато країн світу, зокрема і наші сусіди – Угорщина, Словаччина та Польща, мають значний досвід у цих питаннях. Тож наразі актуальним є формування стратегій регіонального розвитку в Україні та області зокрема, - відзначив під час виступу Володимир Приходько.

Генконсул Словаччини в м. Ужгород Янка Бур’янова зазначила:

- Мені дуже приємно брати участь у такому заході, який дозволить поділитися досвідом входження нашої країни до Європейського союзу із українськими колегами. Рада також, що саме словацьке місто Кошице сьогодні презентує себе як культурна столиця Європи.

Прес-центр Закарпатської ОДА

10 квітня 2013р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Політика

13:46
/ 1
На Тячівщині медики борються за кінцівки 17-річного хлопця після нещасного випадку Фото новина
14:41
У Карпатах врятували двох ведмежат, приречених на загибель Фото новина
00:32
/ 2
В Угорщині скасували заборону на "Закарпаття онлайн"
20:15
Асимільовані нацменшини: угорський досвід
18:03
/ 5
На Мукачівщині сільського голову та землевпорядника підозрюють у хабарництві Фото новина
11:34
Через обстріли в Україні затримуються поїзди до Закарпаття
18:19
На Закарпатті знову реєструють випадки кору серед дітей
09:10
У Великих Лучках медики прийняли пологи вдома посеред ночі Фото новина
13:11
/ 1
У Мукачеві матері семи дітей присвоїли почесне звання «Мати-героїня» Фото новина
16:34
/ 2
На Закарпатті затримали 32-річну жінку, яка знімала порно з малолітньою донькою Фото новина
15:53
На Закарпатті затримали та передали Угорщині засудженого за сексуальне насильство чоловіка Фото новина
22:26
/ 1
Права угорців Закарпаття: що вже зробила Україна і чого чекає від Угорщини
21:05
/ 4
Київ і Будапешт проведуть новий раунд консультацій щодо прав угорців Закарпаття
14:56
/ 2
На Закарпатті за тиждень викрили чотири канали незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
10:06
/ 1
У селі Луг на Рахівщині в останню дорогу проведуть померлого воїна Івана Чевдара Фото новина
08:44
/ 3
Суд відсторонив від посади голову Великоберезнянської громади Богдана Кирлика та відправив під домашній арешт Фото новина
13:47
На Закарпатті затримали ключового співучасника міжнародної кіберзлочинної групи, який інсценував власну смерть Фото новина
19:39
/ 5
Скандальний ужгородський депутат від ОПЗЖ Павло Маєрчик оскаржив арешт майна
11:20
/ 9
"Закарпаття онлайн" повертає "Угорщину" з великої літери, орбан залишається "малим"
23:56
Зміна влади або революція? Чи готова Угорщина до фальсифікації виборів та що буде з Орбаном
11:52
/ 5
У церкві на Закарпатті роздавали паски з листівками від нардепа Крулька Фото новина
17:18
/ 11
Зеленський зустрівся з угорською громадою на Закарпатті
10:14
/ 7
Дружина нардепа Лаби, який декларує старі "Латвію" і "Таврію", купила Audi e-tron за мільйон
16:26
/ 13
Мер Ужгорода їздить на автомобілях брата та колишньої дружини
20:21
/ 13
Очільники БЕБ Волині та Закарпаття звільнилися на тлі скандалу про їхні статки
» Всі новини