Як розповіла директор Закарпатського регіонального управління «Державного фонду сприяння молодіжному будівництву» Галина Дудчук, більшість із будинків, які сьогодні беруть участь у програмі «Доступне житло», почали зводити ще у 2008-2009 роках. Тоді більшість проектів готувалися під великі дво- та трикімнатні квартири. Однак сьогодні попит на житло із великою площею впав. Натомість закарпатці частіше цікавляться квартирами на одну-дві кімнати. Відтак, у цьому році на Закарпатті для виконання програми «Доступне житло» залучатимуть нових забудовників, котрі зможуть забезпечити закарпатців відповідними квартирами.
Ще одна серйозна перешкода, яка не дозволяє активізувати роботу Програми в області, полягає в тому, що банки, котрі видають кредити, не погоджуються укладати із позичальниками договори на умовах поруки (до прикладу, молодій сім’ї із недостатнім рівнем доходів придбати житло допомагають батьки). Банки сьогодні не ризикують укладати такі угоди, а тому деякі закарпатці втрачають можливість придбати житло, - повідомили Закарпаття онлайн у прес-центрі Закарпатської ОДА.
пригадав з нагоди 30.03.2013 / 12:26:42
колись у 2004 році Ющенко (згодом зясувалося - веееличезна проститутка) з трибуни ВРУ цитував тоді ще президенту Кучмові стару французську приказку:
"якщо публічний дом не працює, то міняти треба не кроваті".
небацдужий 28.03.2013 / 20:44:14
Чомусь в мене ця новина радісного оптимізму не викликає. Треба міняти не тільки забудовників (які черговий раз зроблять те, що в нас називається "виграють тендер") а цілу систему, яка з часів розвалу союзу (вже забули, що тоді житло давала держава всі антикомуністи великі) гнила, гнила та й згнила остаточно.