«Карпатська Січ» також каже, що не причетна до інциденту з угорськими туристами

Відповідна заява надійшла на адресу редакції інтернет-видання Закарпаття онлайн

«Карпатська Січ» також каже, що не причетна до інциденту з угорськими туристами

Заява Закарпатського спортивно-патріотичного руху "Карпатська Січ"

У низці українських, угорських та закарпатських ЗМІ з'явилась інформація про те, що націоналісти Закарпаття, зокрема "Карпатська Січ" нібито здійснили в Ужгороді напад на перехожих з угорською символікою та образливо висловлювалися на адресу цих людей. Також заявляється про напад націоналістів на угорських дітей з кокардами.

Рух "Карпатська Січ" заявляє, що поширена інформація не відповідає дійсності та є провокацією.

Члени руху "Карпатська Січ" не мають жодного відношення до конфлікту, що відбувся в Ужгороді. Пов'язування цього конфлікту з нами є відвертою брехнею і політичною спекуляцією угорських шовіністів щодо ВО“Свобода”, “Карпатської Січі” та інших націоналістичних формувань з метою очорнити честь націоналістів та підняти свій рейтинг перед місцевими виборами.

"Карпатська Січ" приєднується до слів прес-служби ВО“Свобода”, що марші Ужгородом осіб із угорськими кокардами у дні, коли українці відзначають 74-ту річницю проголошення Карпатської України та вшановують пам'ять загиблих січовиків, які поклали голови в обороні молодої держави під час її окупації угорськими військами, є цілеспрямованою провокацією та неповагою до української громади. Такі дії не сприяють зміцненню добросусідських відносин між нашими державами.

Прес-служба спортивно-патріотичного руху  "Карпатська Січ"

19 березня 2013р.

Теги: угорський, Карпатська Січ

Коментарі

Врівноважений хам 2013-03-24 / 17:40:22
Карпатська січ, Я хотів сказати, те що я написав не більше і не менше... тільки відровідь можна одну почути від тебе, які гасла та які дії глуму над Героями в цей день відбувались з збоку угорської меншосьті?

Василь 2013-03-24 / 11:29:37


Коментар видалено. Адмін


Карпатська Січ 2013-03-23 / 23:18:36
Маршрут був обраний за 2 місяці до маршу, скажу навіть більше він вже завжди таким буде і час цей же буде щорічно. Ми живемо на своїй Богом даній землі!!! Ти хоч сказати нам треба було почекати окупантів, які продовжували глумлення над нашими предками в Ужгороді, прикриваючи це ревалюцією?? Чемодан- мадярщина там святкуйте, а тут ми - Українці, це наша Земля і Тут наші Герої, яких ми памятаєм і шануєм!!

Врівноважений хам 2013-03-23 / 20:46:15
Дивно читати про те що ніби угорці самі провокували всіх своїми кокардами... вже не перший рік саме 15 березня бачу вшановування з кокардами гімном т.п. біля памятника Ш. Петефі угорцями, і ніби вони нікому не заважали до теперішніх подій... що я хотів цим довести? На мою думку так звана Карпатська січ навмисне обрала маршрут до площі аби провокувати... мені сумно, що на закарпатській землі до такого дійшло :(

Галичанин 2013-03-22 / 10:14:06


Коментар видалено. Адмін


Глігу 2013-03-20 / 16:14:11


Хамство. Коментар видалено. Адмін


Гліг 2013-03-20 / 13:41:38
Я вже казав ,що мадяре спеціально під вшанування або празнування приводять дітей і провокують міжнародний конфлікт. Питання а чому дітей? А це вигідно "владі" щоб зараз ричати з мадярньою на весь світ...рятуйте Українські націоналісти.Тупі маскальсько-мадярські Азіати.

I am 2013-03-20 / 12:48:05
А предки українців всіякі варяги, деревляни, поляни, уличі, сіверяни, які прибули на цю територію десь з поберіжжя Північного океану...

Горець 2013-03-20 / 10:59:20
Споріднені етноси мадярів: фіни,карели,вепси,іжори,ліви,саами,марійці,удмурти,комі-пермяки,ханти,мансі....

Горець 2013-03-20 / 10:51:29
Угри (мадяри) на чолі з Арпадом перейшли Карпати зі сходу й оселилися на Тисо-Дунайській низовині 896 р. Згідно з мовознавчими дослідженнями, вони походили від ураломовного населення, що мешкало на лісистих землях між Волгою та Уралом.Вони належать до угро-фінської групи!!!

Чорнота 2013-03-20 / 10:25:51
А хіба мадяри не є угро-фінським племенем? Хіба вони не прийшли в Панонію з Азії? Хіба не різали все, що потраплялось на їхньому шляху? Це ОРДА!

лютий 2013-03-20 / 09:48:44
Люди не підавайтесь на провокаціі АНАЛІВ,Ніколи люди не сварились в нашому краі і не будуть,вашу увагу відвертають від реальних речей в краіні!!!

Istvan 2013-03-20 / 08:38:19
До уопчи: "18 березня до прокурора Закарпатської області Анатолія Петруні надійшло офіційне звернення Генерального консула Угорщини Йожефа Бачкаі.

У своєму зверненні генконсул Угорщини просить прокурора області організувати перевірку за фактом інциденту, що стався 16 березня в місті Ужгород із двома групами угорських туристів.

За дорученням прокурора області, прокуратурою м. Ужгорода вже організовано перевірку з цього приводу."

до Чорноти 2013-03-20 / 08:26:43
Хлопче, в тебе дах зірвало повністю, "увірвалися за Уралу в наш європейський дім" - ти це серйозно???

обурений 2013-03-20 / 07:38:52
Почитав ниже коменти... і це представники країни, яка до Європи проситься - соромно за вас, панове. Хамство, невихованість, провокації - ось це справжнє обличчя Свободи, Сокола, Січі.

Чорнота 2013-03-20 / 01:05:58
Як може бути європейське виховання в азійської орди? Мадяри - це непрохані гості, що нагло увірвалися за Уралу в наш європейський дім.

Копча 2013-03-19 / 23:48:51
Потерпілі звернулися в міліцію - НІ. Докази крім звернення консула є - НІ. Ну хоч фото потерпілих є - НІ. То якого біса товкти воду в ступі. Мадяри вирішили попіаритися а ви біжите з виправданнями. Та пішли ви в дупу от що треба було відповісти угорському консулу і Ко.

Тягнийоббік 2013-03-19 / 23:22:44
Пригадується прикра подія минулого року коли при перепохованню січовиків на Верецькому перевалі, дітей з Будапешта "організатори" повели колоною прямо під траурний гімн і почесні салюти солдатів. Гільзи з холостих патронів сипались дітям під ноги, і ні в кого не було розуму і бажання зупинити колону і проявити повагу до тратурної церемонії. Старі ветерани які годились в діди і прадіди ледве стримували обурення діями цих "європейців", але ніхто не заподіяв їм ніякої шкоди. Вони спокійно пройшлись через похоронну процесію. Так напрошується питання: в кого європейське виховання?

Горець 2013-03-19 / 23:10:33
Це наруга над пам"яттю Карпатських Січовиків.Різні ці історії про діточок...смішно читати в інтернеті оці дурниці.Немає доказів ніяких, бо немає інциденту!!! Якби шось було, то знято би було отима діточками на їхні телефони!!! Одне, що дійсно зіпсували настрій свята та опаплюжили патріотичні організації Закарпаття!!!

Чорнота 2013-03-19 / 22:47:59
Якщо це не "Свобода", не "Сокіл", і не "Карпатська Січ", то хто ж тоді? Виникає питання: а чи був напад взагалі???

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07