Реклама B3

Ледида просить в облради на хірургічний корпус гроші, які хоче закопати на площі Народній

Будівництво хірургічного корпусу обласної лікарні – на завершальній стадії. У понеділок, 18 березня, його особисто проінспектував голова Закарпатської облдержадміністрації Олександр Ледида під час інспектування будівельних робіт на важливому для системи охорони здоров’я краю об’єкті.

Ледида просить в облради на хірургічний корпус гроші, які хоче закопати на площі Народній

Як повідомили Закарпаття онлайн в прес-центрі ОДА, О.Ледида оглянув хід будівництва, що нині триває у новому хірургічному корпусі Закарпатської обласної клінічної лікарні ім. А. Новака. За словами начальника управління охорони здоров’я області Романа Шніцера, нині область вкрай потребує здачі в експлуатацію такого сучасного корпусу:

– Область чекає на відкриття вже давно – корпус будують ось уже майже десять років. За останні кілька років ми бачимо результат – як у збільшенні фінансування роботи, так і безпосередньо у зведенні будівлі. Для того щоб відкрити новий хірургічний корпус – він має бути у такому стані, щоб вже наступного дня тут могли приймати пацієнтів та надавати якісну медичну допомогу. Тобто вже потрібне відповідне устаткування, меблі тощо.

 –У новий корпус буде перенесено ряд важливих хірургічних відділень лікарні. Роботу відділень буде підлаштовано під нові умови, маю на увазі, нові операційні, нове медичне обладнання, нові палати. Все це дасть змогу надавати більш якісну допомогу нашим пацієнтам, – зауважив Юрій Яцина.

Вже цього тижня на сесії обласної ради буде винесено питання про виділення грошей на завершення будівництва корпусу.

– Будівельну частину робіт можна буде здати за два місяці, за умови виділення коштів. Тобто за відповідного фінансування ми незабаром зможемо відкрити такий важливий для закарпатців об’єкт. Сьогодні потрібно 1 млн. 500 тис. гривень – це стара заборгованість та 2 млн. 700 тисяч  – для того, щоб завершити будівельні роботи. Переконаний, обласні депутати проголосують за виділення необхідної суми, адже від цього залежить якість надання медичних послуг, і, відповідно, здоров’я наших краян, – підсумував Олександр Ледида.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, з ініціативи ОДА і особисто О.Ледиди на цей рік заплановано здійснити реконструкцію найоблаштованішої площі Ужгорода – Народної, на що передбачено виділити 3 мільйони гривень з обласного бюджету. Громадськість Ужгорода та фахівці виступили категорично проти такої ініціативи, якою передбачається знищити конструктивістську спадщину чеського архітектора Ф.Крупки, яка, до тогог ж, перебуває під охороною закону як пам’ятка архітектури.

18 березня 2013р.

Теги: хірургічний, Ледида, Народна

Реклама B4

Коментарі

уйко 19.03.2013 / 09:33:49
Ледида вшитко тягне до себе лем на Ранчо до Коней

КРУ аудитору 19.03.2013 / 08:37:40
всі гроші не украдуть-треба ще дати откат, процентів 50.

Ужгородець 18.03.2013 / 23:11:43
Що сквери біля адміністрація таки же смітник як і їхня робота то вони не бачать. А за площу Народну вцепились. Він що її створював, уже і єдину в ужгороді велику площу хоче спаскудити. Завтра там будуть шурму продавати, а після завтра поломані лавки та розбиті дешеві смітники з рожами кандидатів. Все це ми вже бачили, може не варто в історію в такий спосіб записуватись?
Хоч один сквер до ладу доведи а потім до чогось берись.
Реально хоч хтось за останні роки бачив хоча б один обєкт належним чином цією владою по розуму зроблений?
Хто знає скажіть

ПАЦІЄНТ 18.03.2013 / 22:17:09
В області в медицині корупція страшна, на першому місці. Жодна операція не проводиться безкоштовно, причому середній рівень хабаря біля 10 тис. грн., причому гарантій ніяких. Арифметика проста, то мільйони гривень у місяць. Отже, наші світила медицини можуть самі добудувати корпус і далі проводити дешеві операції, відібють гроші скоро, а дальше будуть працювати на свій карман.

Спостерігач 18.03.2013 / 21:51:46
Не закапати, а закатати в бетон

аудитор 18.03.2013 / 21:33:54
Гроші украдуть до копієчки!!!

Уйко 18.03.2013 / 21:12:12
коли сись Ледида КОнюх Баранинський уже нажреться докус???

Економіст 18.03.2013 / 20:15:52
Так хірургічний корпус, здавали в експлуатацію ще при Гаваші. Щось сі ніц не розумію.

Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

18:12
У Липчі на Хустщині попрощаються із захисником Андрієм Одинцем, серце якого зупинилося в лікарні Фото новина
14:37
/ 1
Троє підлітків постраждали внаслідок зіткнення мотоциклів на Рахівщині
13:49
В Ужгороді проведуть благодійну фотосесію «Фото патріота»
13:04
/ 1
На Берегівщині затримали чоловіка, який їздив селом із бойовим автоматом Фото новина
11:40
В Ужгороді на вулиці Другетів ускладнений рух через аварійні роботи
11:51
/ 1
У боях за Україну загинув 19-річний захисник із Дротинців на Берегівщині Максим Гичко Фото новина
18:38
На Закарпатті облаштували безпечніший спуск до льодовикового озера Ворожеска Фото новина
12:01
У Тернові на Тячівщині попрощаються з полеглим Героєм Іваном Костевичем, який тривалий час вважався зниклим безвісти Фото новина
10:11
/ 1
Ужгород провів в останню путь полеглого на війні з рф захисника Михайла Полянського Фото новина
15:33
/ 1
В Ужгороді патрульні зупинили водія, який перевищив допустиму норму алкоголю майже у 14 разів Фото новина
14:26
/ 2
На Закарпатті за день травмувалися двоє підлітків на самокатах
11:36
/ 2
На Рахівщині рятувальники знайшли 63-річну туристку, яка заблукала в горах Фото новина
09:18
На Берегівщині 30-річна жінка самостійно народила сина вдома
18:12
/ 1
У Тячеві викрили нелегального пасажирського перевізника Фото новина
13:20
15-річний мотоцикліст потрапив у ДТП у Мукачеві Фото новина
10:38
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Михайлом Полянським Фото новина
18:13
/ 3
У румунських Карпатах за тиждень врятували вісьмох українців Фото новина
16:51
У парку Ужгорода дитина впала з гойдалки та отримала травму голови
15:23
/ 1
У горах Рахівщини рятувальники евакуювали туриста Фото новина
14:08
/ 1
На Міжгірщині 15-річний мотоцикліст зіткнувся з Land Rover Фото новина
13:01
/ 1
На Закарпатті виник дефіцит усіх груп крові
12:12
У Перечині попрощаються із загиблим на війні з рф захисником Михайлом Манзичем Фото новина
09:10
Рятувальники допомогли двом туристам, які заблукали в горах на Рахівщині Фото новина
16:31
На Закарпатті спекли найбільший в Україні медівник вагою 750 кг Фото новина
14:17
/ 2
На Тячівщині рятувальники знайшли туристку, яка через темряву заблукала біля карстової печери Фото новина
» Всі новини