Квіти до пам'ятника Волошину сьогодні покладали тільки владні "регіонали"

У п’ятницю, 15 березня, в Ужгороді відбулася церемонія покладання квітів представниками влади до пам’ятника Президенту Карпатської України Августину Волошину.

Квіти до пам

Участь у покладанні взяли голова Закарпатської ОДА, очільник закарпатських "регіоналів"  Олександр Ледида, його однопартієць, перший заступник голови обласної ради Володимир Закурений, керівники правоохоронних та контролюючих структур.

Натомість, не було на урочистостяг голови Закарпатської обласної ради, представника Єдиного Центру Івана Балоги та його заступника, представника "Батьківщини" Андрія Сербайла.

Цьогоріч Закарпаття відзначає вже 74-у річницю проголошення незалежності Карпатської України. Однак цьогоріч закарпатська "Батьківщина" закликала опозицію не брати участь в заходах разом з представниками влади, яку в країні та області представляє Партія регіонів.

Відзначення річниці традиційно продовжиться на Красному Полі поблизу Хуста. Там сьогодні відбудеться офіційний мітинг-реквієм за загиблими у 1939 році карпатськими січовиками. Однак Єдиний Центр офіційно повідомив про те, що відзначить річницю Карпатської України на Красному Полі не сьогодні, з владою, а завтра, 16 березня, тобто, разом з представниками опозиції.

 
 

Закарпаття онлайн. Фото прес-служби Закарпатської ОДА

15 березня 2013р.

Теги: Карпатська Україна, влада, опозиція, Красне Поле

Коментарі

павло 2013-03-15 / 21:09:17
>Квіти до пам'ятника Волошину сьогодні
>покладали тільки владні "регіонали"
Опозиції було ніколи займатися культурними питаннями, вона була на мітингу

чай на двох 2013-03-15 / 15:59:08
неприкрите партійне фарисейство!!!
завтра папік дасть команду і так само побіжать до лєніна чи сталіна! ГИДКО!!!

Русин 2013-03-15 / 15:57:29
Блажен муж, що не йде на совіт нечестивих. Пс.1:1. Ніщо з головниками вєдно бити.

Народ 2013-03-15 / 15:00:54
І це все що Ледида зміг зібрати в обласному центрі? Де народ?

ІВАН 2013-03-15 / 13:27:57
А дійсно, якийсь бідалашок "одягнув" полотнище прапора догори дригом. Як то такі державники (як "п"ятріот" Ледида. "гуцул-п"ятріот" Закуренний та всякі інші, разом із тими, що у мундьорах) не помітили зневагу Державного символа України. Мабуть їм: ПОФІГ!таке.

студент істфаку УжНУ 2013-03-15 / 11:51:16
Натомість, не було на урочистостяг голови Закарпатської обласної ради, представника Єдиного Центру Івана Балоги та його заступника, представника "Батьківщини" Андрія Сербайла.

А чому вони не поклали квіти до Волошина можна дізнатись

ЦЕ НЕ ПОВАГА ДО ВОЛОШИНА чи ЧЕРГОВІ ПОЛІТИЧНІ ІГРИ
В такий день ігри не доречні

земляк 2013-03-15 / 11:47:54
Треба розуміти до кінця: що це за "свято", кого і для кого!
Уважний читач розуміє, що засновуючи Карпатську Україну (а не щось - ЗА КАРПАТАМИ) її автори на чолі з А.Волошиним прагнули назавжди отримати незалежність чи самостійність: від австріяків, віл мадярів, від чехів, від словаків і т.д. З другого боку - українців тоді на території новоствореної Карпатської України, практично - не було. Більше того, А.Волошину було, практично, все одно з ким домовлятись про "сприяння" та ненапад на новостворювану державу, що привело його до звернення й до... самого Гітлера!
Натомість, зверніть увагу: свято відзначається урядовцями краю офіційно, мабуть із натяком, що уже тоді А.Волошин мріяв і хотів бути з Україною, в складі сталінського СССР.
Невже мрійники з ПР, вірять, що ті, кому сьогодні покладають квіти, прагнули б до новостворюваного а-ля СССР під владою Путіна, куди керманичі донецького клану нас усіх тягнуть?
P.S. Формальність же "свята", очевидна. Для цього варто уважно подивитись на представлені фото, де не усі полотна державного стягу України - правильно натягнуті на древка, перед їх роздачею "організованим" владою, "активістам"!

Василь 2013-03-15 / 10:59:02
Скільки ще ця Бидлота і Песиголовці псевдо патріоти буде собі дозволяти знущатися над нами??? Противно дивитися на цю мерзоту

НОВИНИ: Політика

17:45
/ 2
У Мукачеві 17-річний юнак викрав із магазину канцелярії ноутбук
22:25
/ 8
На керівні посади в закарпатському Держгеокадастрі визначено учасників корупційних схем і лобістів курорту на Свидовці – правозахисник
01:16
/ 3
Профільний комітет ВР погодив створення на Закарпатті 6-ти районів, включно з Берегівським і Рахівським
15:41
/ 16
Гетманенка на посаді першого заступника голови Закарпатської ОДА замінив генерал СБУ Коцюба
02:58
/ 4
Рух ЧЕСНО спростував заяву першого віцеспікера ВР про розгляд справи закарпатського нардепа-кнопкодава Поляка у суді
03:21
/ 4
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 7
02:51
/ 1
Справа закарпатського нардепа-кнопкодава Поляка розглядається у суді
15:14
/ 6
Для зустрічі президентів України та Угорщини потрібні ще два елементи – Кулеба
15:06
/ 3
Сіярто: Угорщина зніме вето на проведення засідань, коли будуть вирішені питання освіти угорців на Закарпатті
14:56
/ 11
Угорщина просить зберегти Берегівський район на Закарпатті у нинішніх межах
16:49
/ 2
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 6
04:07
/ 14
У Києві вперше за 7 років збереться міжурядова українсько-угорська комісія
21:22
/ 8
Подарунок до Тріанона: чому Берегівський район, а не Виноградівський?
14:29
/ 12
Ексзаступник голови Укроборонпрому працюватиме радником голови Закарпатської ОДА
00:26
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч.5
17:05
/ 8
Зеленський звільнив голів Мукачівщини та Виноградівщини
11:25
/ 4
У МЗС вандалізм у Свалявському меморіальному парку назвали "провокацією для дестабілізації ситуації з Угорщиною"
21:16
/ 13
У "Слузі народу" обрали голову осередку партії в Закарпатській області
20:43
/ 2
Чергова провокація: Вандали пошкодили інформаційне панно в Свалявсьому меморіальному парку
04:06
Кулеба: Ми не змінюватимемо закон "Про освіту" через Угорщину
02:36
/ 5
Джерело проблеми треба шукати не в Берегові, а в Будапешті – Кравчук
18:04
/ 13
Депутати Виноградівської райради виступили проти "політичного" приєднання вдвічі більшого району до Берегівського (ДОКУМЕНТ)
11:18
/ 4
Голова Верховної Ради Разумков прибув на Закарпаття
02:26
/ 9
Кулеба не пояснив, звідки в уточненому плані взявся п'ятий, "угорський" район
21:43
/ 2
Департамент економічного розвитку та торгівлі Закарпатської ОДА очолив Андрій Давидов
» Всі новини