Про вимоги угорцями автономії та подвійне громадянство говоритимуть в "Крупним планом"

Українські угорці отримують угорські паспорти та мріють про культурну автономію на Закарпатті.

Про вимоги угорцями автономії та подвійне громадянство говоритимуть в "Крупним планом"

Навіщо уряд Угорщини роздає паспорти етнічним угорцям у Східній Європі? У програмі "Крупним планом: Угорська Україна" - сьогодні о 22.00, одразу після випуску новин на телеканалі 24.

13 березня 2013р.

Теги: автономія, громадянство

Коментарі

Attila король хунов 2013-03-16 / 13:25:26
Дорогой Гліг. Угорщина е членом нато бо там живе розумний народ розумні політики які проголосували за членство в нато бо зрозуміли што Угорщина е маленькою краіною і іх нікто не захистить крім нато Украіну кто захистить якщо завтра Россія нападе на нас за російских громадьан які живуть в східних обл на Криму за нашу газотранспортну сістему за Крим.Украіна в такому случаі пропаде іменно за таких як ти

Кроган 2013-03-14 / 21:24:21
До Гліга....Таким як вам завжди мерешится війна відко совкова ментальнісь ще живе!Угорщіна просто допомагає Закарпатцім людям!І все ....!А про війну що я можу сказати віни більше у Європі не буде !А про ваші шапки якими ви хочете когось закидати то не забудте що Угорщіна член НАТО......

Гліг 2013-03-14 / 21:11:46
Москалі теж роздавали паспорти російські в Апхазії і Південній Осетії, громадянам Грузії,наслідки того ВІЙНА. Але мадяре забули що мадярщина не росія і по населенню і по території. Україна найбільша країна Європи і таку державу як мадярщину ми шапками закидаємо. Більше 1939 року нікому не подаруємо.СЛАВА УКРАЇНІ!!!

3356 2013-03-14 / 17:01:58
Дивна стаття, дивні коментарі - ніби автори повилазили з печер і не знають нічого про права людини, права національних меншин, права корінних народів, про члнество України в міжнародних організаціях і обовязковість виконання нею міжнародних правових актів. Саме в печерах не читають ні Конституції своєї держави, ні її закону про громадянство - знай собі ревуть і ревуть одної.
А тим часом реальність така - угорці мають свою материнську державу, яка є членом Євросоюзу і НАТО, ця держава буде підтримувати і захищати своїх всіми законними методами. На території нашої області угорці є національною меншиною, але разом з тим вони є і корінним народом, бо саме тут громадами живуть більше тисячі років.
Це не їх вина, що Сталін встановив границі так, як він хотів.
Це біда всього населення України, всіх національностей, що владу тут узурпувала група людей невідомого походження і знущається з усіх - без уваги "на паспорт і на морду"...

Гість 2013-03-14 / 14:42:07
до Василя.... Завжди чітаю усілякі обвинувачення проти Мадярів що нібито вони завжди підтримували ПР !А ви скажіть за кого на ваш погляд мають голосувати Мадяри?ПР найбіль толерантно і ліберально відносится до нац меншин .Регіональна мова .Подвійне громадянство.!НЕвідміно від декотрих партій які б першім ділом б побудували б якийсь концлагер для Мадярів!

Гість 2013-03-14 / 14:37:13
До Василья....А може у тієї бабусі нема онуків!А про Мадярів які голосують за ПР ???А за кого їм голосувати???Просто Мадяри голосують за менше зло!Що є алтернатива?

василь 2013-03-14 / 11:42:40
а онуки цієї бабусі замість того, щоб вийти на вулицю, протестувати, будувати європейську Україну, цмулять пиво і бідкаються, як ми хреново жиємо. а мадяри хай взагалі мовчать: вже більше двадцяти років в Україні голосують за азіатів - янів ковачів. піндоси.

Гість 2013-03-14 / 11:34:35
До Іштвана ...Це ще нічого буде ще гірше!

Istvan 2013-03-14 / 08:55:14
О це, ваша Україна! Та вам дивно, що луди хапаються за паспортами інших караїн?
"Вийшла в магазин. В маркеті у відділі овочів старенька бабуся прийшла важити 1!!!! картоплинку! Продавець бідна оніміла. Я теж. Бабуся каже, заплатила за квартиру, комунальні, ліки, от доживає як може. Сьогодні собі може дозволити лише одну картоплинку і четвертинку чорного. Мене прибило. Пішла швиденько набрала повний пакет картоплі, купила, дала старенькій на касі. Вона ніяковіла, потім довго дякувала і плакала. А я йшла додому і ридала. Той пакет картоплі коштував усього 6 гривень. Твою дівізію, що ж це за країна така, коли люстри в межигірї коштують мільйони, годинники депутатів сотні тисяч доларів, на дорогах відмиваються мільярди, а бабуся стоїть і важить одну картоплинку?????? Де курва ваше пАкращення???? Спалити би вас всіх нахер!!!" (Олена Данко - Фейсбук)

лютий 2013-03-13 / 21:11:47
До Пішта-бачі...Живеш у гавнови ідальше хочеш, стобов всьо ясно!Та не в автах справа люди-добрі а рівні життя і можливостях які нам надае цівілізований світ!

Закарпати! 2013-03-13 / 17:10:33


Антиукраїнський тролінг. Коментар видалено. Адмін


Магас 2013-03-13 / 15:56:31
І в Словаччині мадярські паспорти роздаються для вільного пересування Європою і купівлі дешевих авт?

Кроган 2013-03-13 / 14:32:51
До Пішта бачи...Ну тоді в чому проблема???Тут ніхто не хоче щось міняти переставляти кордони ітд чим вас останім часом лякають !Ми просто хочемо жити !Вільно працювати в Європі подорожувати .Машину купити за нормальною ціною а не як тут за 30 річного жигуля по 1500 Євро!Все ніякої польітики

Пішта-бачі 2013-03-13 / 14:24:16
Чоловіче, судячи з твого "роздОют" з тобою все зрозуміло...

Ми не проти, якщо вас всіх витягнуть з "цього болота" у ваш Модьорорсаг.

Кроган 2013-03-13 / 14:15:59
Як чому раздоют паспорти??Щоб витягти нас з болота!

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"