Нагірний та його адвокат проігнорували суд

Причину неявки на судове засідання до Хустського районного суду винуватця резонансної ДТП біля Хуста Павла Нагірного не знали ні суддя, ні прокурор, ні інші представники судового процесу.

Нагірний та його адвокат проігнорували суд

 

"Сьогодні винуватця смертельного ДТП мали доправити з Берегівської психіатричної лікарні на судове зсідання з приводу доцільності його подальшого лікування. Але підсудного не привезли, його адвокат також не з'явився. Суддя запевнив, що лікарі та конвойна служба були вчасно повідомлені про судове засідання. Жодних клопотань про перенесення засідання не надходило. Суд не знає, чому підсудний не з'явився до суду і де він зараз перебуває. Сказали, то не в їхній компетенції. Цим зайнялася прокуратура. Між тим, до акції на підтримку родини потерпілих, долучається дедалі більше людей. Вони приїздять на кожне судове засідання навіть з інших районів", - повідомила на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук власкор каналу 1+1 на Закарпатті Наталія Зотова.

Не володіє жодною інформацією з цього приводу і чоловік та батько жертв тієї трагічної ДТП Віктор Пригара. Однак, чим далі, тим більше здається, що справа нагірного перетворюється у відверте знущання над правосуддям.

Наступне судове засідання призначене на 16-ту годину 25 березня.

 
 

11 березня 2013р.

Теги: Нагірний, суд, Пригара, прокуратура

Коментарі

Солдат 2013-03-31 / 16:34:40
Через 5 років Нагірний буде сидіти, а очільники правоохоронних органів і судді можливо позбавляться своїх крісел і будуть ходити по місту, як звичайні громадяни України. Про це із них ніхто не задумовується... "Буде день і завтра"

КПК 2013-03-15 / 22:02:45
У разі, якщо в судове засідання без поважних причин не з’являється адвокат (ст.289 КПК України), суд повідомляє відповідну кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури для вжиття відповідних заходів.

1234 2013-03-13 / 08:55:16
Обов'язково потрібно покарати його і як най суворіше, бо страху не мають можновладці і всі хто при грошах, бо в нас все гроші вирішують, а про совість і Божу кару всі забули. Хай другим буде наука!!!

Владислав Сирко 2013-03-12 / 12:31:11
де ДЕПУТАТИ яких ви вибирали????????усi до цього байдужi,кожен другий чиновник та ДЕПУТАТ п"янi за кермо сiдають.

Владислав Сирко 2013-03-12 / 12:22:40
невинних вiдразу у Хустi i якi немають фiнансiв пiд варту,а тут вбивцю покривають.

НФ за справедливість 2013-03-11 / 23:07:11
Цікаво ,дуже цікаво,вестерн якийсь,"невловимий джо",ніхто незнає де знаходиться нагірний,може треба йому передачку занести в лікарню?Подивитись як лікуєся?Цеж треба таке придумати!!!Справу у Верховну Раду,хай там розбираються із цими чиновничками,зовсім "страх" загубили...

Сергію 2013-03-11 / 21:57:27
То що, по твоєму, відпустити його? Бо він вже покараний? Ти справді думаєш що такі бояться кари Божої? Випусти його, то він через рік-два ще гірше натворить. Та біда не тільки в цьому, а в тому що багато хто себе бачить богом на цьому світі, і якщо й цьому падлі все зійде з рук, то це лише підвищить їх самооцінку й безкарність...
Повністю підтримую Олександра, йому б смертну кару, тоді багато людей врятувати вдалося б, попередивши безліч аналогічних дтп...

Сергій 2013-03-11 / 21:37:28
А якщо правильно розібратись: засудження Нагірного - що дасть? Моральний спокій родині - ні, матеріальну користь - грошима втрату не покрити. Не зрозуміла для мене позиція Нагірного: треба було хоча б якесь вибачення попросити в сім"ї потерпілих, спробувати на людській мові попросити вибачення. Мені по людськи сім"ю потрепілих дуже шкода, і упаси Бог будь-яку людину втрапити в таку ситуацію, але і жити помстою, бажанням покарання іншій людині - це також неправильно. Він уже покараний і більше чим сам міг собі колись в житті уявити. Норми шаріату, як вказує Олександр, не поможуть. Де відсутня совість - відсутня людини. І це страшно.

Оксана 2013-03-11 / 21:12:52
Потрібно в даній ситуації не залишити сім"ю потерпілих з цією бідою їм треба допомагати надавати всебічну підтримку щоб не спустили справу на тормозах

Олександр 2013-03-11 / 20:26:40
Шкода, що у нас не закони шаріата.
Придумали собі "правосуддя" по-українськи.
В Чечні (кровна помста) за смерть жінки або дитини відповіси смертю двох членів родини вбивці за кожного. І незалежить від того, скільки тобі "впаяв" продажний суд. Тому там суддям і прокуратурі нічого не платять, бо вони нічого реально не вирішують. А у нас з тварини = Нагірного витягнуть все правоохоронці, родині потерпілого нічого не залишиться.
Пропоную бойкотувати всю родину Нагірних - хліба їм в АБС не продати, не здороватися, так, щоб його самого задушили і щонеділі на паперті прощення вимолювали (бачили-ж, кожного дня яка тварина поруч з ними і нічого не попередили).

Лео. 2013-03-11 / 19:56:48
У нас в Україні відсутнє правосуддя, його просто немає.Бо немає ані влади, ані народу щоб це все зупинив.

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31