Опозиція узгодила кандидатів на довибори в Закарпатську облраду

Відповідні домовленості між "Батьківщиною", "Фронтом Змін", "Свободою", "УДАРом" та "Єдиним Центром" були погоджені днями, аби досягти максимального результату по всіх 5-ти мажоритарних округах.

Опозиція узгодила кандидатів на довибори в Закарпатську облраду

По Мукачеву (округ №5) та району (округ №36), а також Іршавщині (округ №29) єдиними опозиційними кандидатами будуть представники Єдиного Центру, по Виноградівщині (округ №22) – представник Фронту Змін, по Ужгородщині (округ №51) – представник УДАРу.

Відтак, єдиними погодженими опозиційними кандидатами на довиборах у Закарпатську обласну раду, які пройдуть цієї неділі, 3 березня є:

Округ №5 (Мукачево) – Андрій Балога, "Єдиний Центр"
Округ №22 (Виноградівщина) – Ярослав Данко, "Батьківщина"
Округ №29 (Іршавщина) – Оксана Балога, "Єдиний Центр"
Округ №36 (Мукачівщина) – Василь Бігунець, "Єдиний Центр"
Округ №51 (Ужгородщина) – Йожеф Боднар, УДАР

26 лютого 2013р.

Теги: опозиція, кандидат

Коментарі

Косма 2013-02-27 / 15:40:47
По 29 округу від опозиційних сил іде Мочан, по 36-му Куцин, а всьо шо тут написано дуже попахує нефайним, як уд старої баби з рота. Балога і опозиція несумісні речі, Вимушена опозиція-можливо. Но він себе видить тільки біля корита(

Виноградів 2013-02-26 / 22:02:18
Класно завили риги. Значить все правильно зробили опзиціонери. Такий варіант риги не прорахували. Опозиції зачьот.

LTZ 2013-02-26 / 20:26:05
Ця стаття брехня та маніпуляція...
Досить дурити людям голови опозиційністю Балог...

Адмін 2013-02-26 / 20:20:54
2 Микола

Навчіться розрізняти інформацію, подану редакцією, з інформацією з партійних блогів, кули партії самі розміщають інформації, написані їхніми прес-службами.

виборець 2013-02-26 / 20:15:09
Судячи з коментарів і відсутності посилань на джерело цієї інформації, однозначно поки що вважаю єдиним кандидатом на Ужгородщині , спроможним протистояти С.Анталу, І.Бібена («Батьківщина»).
Де публічна заява «Об’єднаної опозиції» на Закарпатті? Яким «боком» до неї ЄЦ?

Микола 2013-02-26 / 20:06:35
"Закарпаття онлайн", ви самі собі перечите. В даній статті пишете що в 36-му окрузі В.Бігунець, в 29-му О.Балога, а в 5-му А.Балога. А в статті http://zakarpattya.net.ua/Partiji/107329-Zakarpatska-Svoboda-prodovzhuie-peredvyborchu-ahitatsiiu-na-trokh-okruhakh пищете що в цих же округах продовжують боротьбу свободівці Куцин Мочан і Дербай. Щось не вяжеться!?

Карап 2013-02-26 / 19:48:20
Перший раз чую що Балога Оксана і її син - опозиціонери!

Петро 2013-02-26 / 18:25:17
Адмін так хто ж автор???????????

Гуцул 2013-02-26 / 17:33:03
То все брехня, де офіційне підтвердження?
Ось новини із сайту "Свободи":http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/036834/
Тут йдеться про те, що у трьох округах, які ніби віддали балигам, йдуть узгоджені кандидати від опозиції свободівці: Куцин, Мочан і Дербай.
А ось ця новина: http://www.zakarpattya.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/036844/
про те, що Куцина ще й підтримує Удар, також є варіант щодо підтримки Ударом і кандидата-свободівця по Мукачевому.

Гуцул 2013-02-26 / 16:59:30


Обговорюйте суть публікацій, а не сайт. Коментар видалено. Адмін


ЗвіздЄЦ ПР 2013-02-26 / 15:36:40
Страшний конотрабандист. Ідеології - нуль. Пацкан знайшов собі грошового мішка. Буде регіональна тушка в облраді.

Микола 2013-02-26 / 15:31:32
А хто скаже, що то за Йожеф Боднар? Звідки взявся хлоп?

Гуцулик 2013-02-26 / 15:12:13
Шо получаєся шо Риггів з іх Синьо Жопою хитрою тактикою на виборах дружно Кидаємо????

коля. 2013-02-26 / 15:06:30
віддали ви все єц.вот і все!так і скажіть-не соромтесь!

ЗвіздЄЦ ПР 2013-02-26 / 13:44:41
Зніметься на користь узгодженого кандидата. Така логіка узгоджених дій

виборець 2013-02-26 / 13:34:19

А що з І.Бібеном по Ужгородщині, на користь якого познімалась купа кандидатів?

Тарас 2013-02-26 / 13:15:25
Мадяра висунули по округу де 85% виборців становлять українці. Що кандидат від УДАРУ, що від ПР - одинаково. Антиукраїнська сила.

svoboda 2013-02-26 / 13:14:44
І хто ж автор цієї маячні?

ЗвіздЄЦ ПР 2013-02-26 / 12:22:06
Тарас, до чого тут "кинули"? Треба визнати, що наразі рейтинг "Свободи" не давав її кандидатам, навіть за підтримки всіх опозиційних сил, навіть мінімальних шансів на перемогу в жодному з округів. Є соціологія і її не можна ігнорувати. Хочеш, щоби "Свобода" формально пішла, але, в підсумку, реально виграли кандидати від ПР? Це ж не дитячі ігри. І образ тут бути не може. Нарощуйте рейтинг і тоді ситуація буде іншою.

Тарас 2013-02-26 / 12:15:26
3 ОКРУГИ ЄЦУ. По одному Батьківщині і УДАРУ, з не дуже вдалими кандидатами. "Свободу" - кинули.

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ