Ще один закарпатський ДАІшник став "героєм" відеосюжету "Дорожнього контролю" (ВІДЕО)

Мабуть, інспектор УДАІ в Закарпатській області Роман Довгомеля не став би "героєм" 8-хвилинного відео в YouTube, якби замість відверто хамити водієві фахово та спокійно виконував свої професійні обов'язки.

Ще один закарпатський ДАІшник став "героєм" відеосюжету "Дорожнього контролю" (ВІДЕО)

Натомість старший  інспектор ДПС не тільки не зміг аргументувати законом причину зупинки автомобіля відповідно до постанови Президента України от 01.09.2011 року, але й, в підсумуку, неприховано погрожував водієві.

Нагадаємо, що 9 лютого в мережі Інтернеті було оприлюднено відео, на якому зафіксовано порушення правил дорожнього руху службовим автомобілем Управління ДАІ УМВС України в Закарпатській області.

21 лютого 2013р.

Теги: Довгомеля, ДАІ

Коментарі

7766 2013-05-18 / 18:51:03
Потрібно таких даїшників гнати з відділу МВС і ніколи не поновляти їх на роботу

7777 2013-04-10 / 20:13:59
ти 4мо піди до лікарні спровукуй лікаря ,та зніми як він говорить з людьми а не даї знімаєте .це вже не в моді чувачок!!!!!!!!!!

ник 2013-03-13 / 15:13:54


Водителю немного уважения бо ***


Batment 2013-02-27 / 23:07:44
Wofer toge harow viv sebe ublyudochno. Tipa gramotey. A pruyde v musarku yak bida stanesya v gutti ta poprosut dopomogu, a na nyogo zabyut i na yogo nakazu tay instrukcii napuwut wos dlya oficioza i the end

водитель с стажем 31 год 2013-02-25 / 14:01:51
Водитель молодец! Всем нам нужно жить так, чтобы хамло нас долго помнило!

БАшКА 2013-02-24 / 13:31:08
оба винуваті то точно......
водія можна було і за затемнення вікон зупинити - тоже порушення ПДР і за ремень поштрафувати..... могли заблокувати машину і на євакуатор тай в райвідділ і нич би не доказав...... ТОЧНО ПОВІВ МЕНТ - НЕ ПРОВОКУЙ !

патріот - 777 2013-02-23 / 14:27:15
ти прав!
мусора, прокуратура, судді, мажори вот хто вбільшості робить аварії на дорогах, бо пяні їздять за рульом!
і після дтп вони завжди не винні...а винних роблять простих роботях, без знакомих, без капусти...хто відкупитись неможе.
правильно водій все зробив!ВСЕ!

777 2013-02-23 / 00:04:02
артур - це нік довгомелі. жаргон і неграмотний. точно

777 2013-02-23 / 00:01:21
ужгородець 2013-02-22 / 23:33:15 ви пишете просто щоб щось написати. смерті на дорогах тому що п"яні мажори сідають за кермо, і знають що тикнуть гайцю 100-200 грн і помчать далі, а цей водій замість того щоб годувати цих ледарів, нашкріб на відеореєстратор. респект.

ужгородець 2013-02-22 / 23:33:15
Якби всі водії дотримувались правил дорожнього руху, а не для маскування тикали в очі відомчі Інструкції, то і менше було б смертей на дорогах. Водій - почни із себе.

світлинка 2013-02-22 / 23:30:24
Водієві теж необхідно консультацію психіатра. Гонору дуже багато.Не чим не кращий за працівника ГАІ.

артур 2013-02-22 / 22:10:13
люди пытаюца делают свою роботу. урод в чичах умничает. ... пока неугнали его карыто, ты подумай придурок ? и непонтуйся :-(мы неспим;-)

Пусі 2013-02-22 / 17:36:03
Молоток воділа!!!!!!!!!Так тримати!!!!!

патріот 2013-02-22 / 14:28:44
Водій молодець.
Правильно, так тримати, до тепер даішники з простих людей шроші дерли, а блатним честь віддавали, даішники не люди!!!
тепер з допомогою відео можна з них знущатись!)

ужгородец 2013-02-22 / 13:56:25
эти деятели с дорожного контроля лучше занялись бы качеством обслуживания в ужгородских маршрутках,а не гаи провоцировали.пользы больше было бы

мукачівець 2013-02-22 / 12:19:14
цей Довгомеля щойно зліз з трибуни ВР, памятаете як він там всіх паплюживЮ мабуть думае що з цим водіем він так теж буде робити, но не на того натрапив !! Довгомельо іди собі в Голятин !

ужгородець 2013-02-22 / 01:51:54
ВОДІЙ МОЛОДЕЦЬ !!! НАКАЗ 524 ПЕРЕДБАЧАЄ ТЕ, ЩО МИГАЛКИ МАЮТЬ БУТИ ВКЛЮЧИНИМИ !! А ШЛЯХТА ЦЕ ВОПЩЕ пІПЕЦЬ УРОД !!!

ужгородець 2013-02-21 / 23:46:01
водій нормальний, впевнений у собі і адекватний чувак. ДАЙське хамло металося, заламувало з нервів під бочок ручку, стращало і взагалі поводилося неадекватно.

777 2013-02-21 / 23:32:24
кості. водій спровокував дайця, тим що їхав на тазику. якби їхав на крутій іномарці, бухим, то мусорок віддавав би йому честь.

777 2013-02-21 / 23:27:41
костя - мусор

НОВИНИ: Кримінал

01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 1
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 12
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
» Всі новини