Погорєлов звільнив головлікаря міського пологового будинку і призначив керувати людину у відпустці (ДОКУМЕНТ)

Сьогодні, після двох поспіль доган, розпорядженням міського голови Ужгорода Віктора Погорєлова було звільнено головного лікаря Ужгородського міського перинатального центру (УМПЦ) Андрія Чабана.

Погорєлов звільнив головлікаря міського пологового будинку і призначив керувати людину у відпустці (ДОКУМЕНТ)

Єдиною "провиною" останнього було лише те, що його було призначено в час, коли медичну галузь в Ужгороді курував колишній перший заступник міського голови Ужгорода "єдиноцентрист" Віктор Трикур. Сам А.Чабан не мав жодного відношення ані до Єдиного Центру, ані взагалі до політики, однак він був чи не останнім, кого ужгородські "регіонали" "зачистили" саме під політику.

Зачитати наказ про звільнення А.Чабана в УМПЦ приїхав заступник міського голови Ужгорода Юрій Беляков. Як зазначено в розпорядженні, звільнення відбулося саме за його доповідною, текст якої оприлюднено не було, і з абсолютно неочікуваним і безпідставним формулюванням -- "за систематичне невиконання службових обов'язків". В чому полягає "невиконання" і його "системність", наказ не уточнює. Однак, судячи з доган, які були винесені А.Чабану протягом, по суті, майже тижня, йдеться про неозвучуване публічно небажання останнього йти на "оптимізацію" штату УМПЦ та впроваджувати в закладі систему примусових поборів з породіль. Частково про це вже писало й інтернет-видання Закарпаття онлайн. Серед неофіційних причин називають також бажання міської влади Ужгорода структуризувати і спрямувати в свій бік неофіційні фінансові потоки з пологового будинку.

Що найцікавіще, у своєму бажанні якомога швидше позбутися незговірливого керівника, міська влада Ужгорода в особі В.Погорєлова пішла на цілковиті абсурди і очевидні порушення. Так, виконання обов'язків головлікаря УМПЦ відповідно до розпорядження міського голови Ужгорода покладено на в.о. заступника головного лікаря по лікувальній роботі Мирослава Шекету, який перебуває у відпустці. Не наведено жодного факту невиконання службових обов'язків, а у самого звільненого працівника жодного разу не відбиралися пояснення з цього приводу. Зі звільненим не здійснено розрахунок і йому навіть не віддали трудову книжку.

19 лютого 2013р.

Теги: УМПЦ, пологовий, перинатальний, Чабан, Погорєлов

Коментарі

вікторія 2014-04-03 / 20:58:20
андрій чудова людина і не заслуговує на таке!!!

Алена 2013-02-21 / 23:30:29
Чабан Андрей Тарасович -человек с большой буквы!!!!Он мне спас ребенка!!!!причем бесплатно!!!!Человек от Бога,который отдается работе на все 100!!!Меня поддержат человек-20 (это мои подружки,которые у него рожали!!!)Это лидер нашего роддома!!!!МЫ ВСЕ ЗА ЧАБАНА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Оксана 2013-02-20 / 21:01:27
Чабан найкращий професионал!

породілля 2013-02-20 / 19:29:02
Поставили в.о. головного ХАБАРНИКА роддому-ШЕКЕТУ .Нехай ще і сину збудує трьохповерхівку. Чотири машини має на сім"ю з п"ятьох чоловік . Без грошей немає чого йти до нього народжувати.Вони вдвох з жінкою беруть хабарі-бригадний підряд!!!!Про яку клятву Гіпократа ви говорите? Все місто про це знає. Геть -ХАБАРНИКІВ !

дідо 2013-02-20 / 18:26:56
к «Психиатр деду 2013-02-20 / 13:59:43»

Сынок, был бы ты не под ником и представился, как мужик, выпорол бы я тебя где-нибудь прилюдно за неуважение к старшим.
Поверь, что здоровья б хватило, неуч ты «флорный». Нет, сыновья бы помогли.

Видать тебя пижона, родители-то не доглядели…
Вот и за таких как ты ужгородцы и не идут в поликлиники, а консультируются в аптеках.
Тут на ЗО еще один пост есть про золотистый стафилококк. Почитай на досуге, «проффесор» по ХХ веку.
А «долбать» таких, как ты, буду всегда. И не по «комуняцкой» идеологии, а по христианской морали, может «там» зачтется.
Видать, ты из 42 «счастливцев» роддома времен Ратушняка - Погорелова, которых в очередной раз «лопатят», но не за заразу, а за «левак».

Но поверь, что не всегда так будет!

Веселый Роджер 2013-02-20 / 15:15:11
А Курах на плаву, хотя развалил всю медицину города и превратил больницу в свою частную клинику, где все работают исключительно на него. Он как это... которое не тонет никогда.
Андрею Чабану сочувствую. Порядочный мужик. Плетью обуха не перешибешь. Хотя...

Психиатр деду 2013-02-20 / 13:59:43
Задолбал ты нас своим стафилококком с 20 столетия- сегодня совсем другая флора в роддомах Да и психологией своей комуняцкой о свободе равенстве и браттстве тоже Перестройся и будь умной паинькой

опозиціонер 2013-02-20 / 11:11:09
Погорелов з подачі белякова звільнив уже практично всіх керіників у місті. на всі ключові посади міськради призначено тих хто чемно виконує план доходів, необхідний белякову

Ужгородець 2013-02-20 / 09:24:03
Погорєлов не думай, що після призначення нового голови про твої досягнення забудуть. ЗНОВУ СЯДЕШ ТА НА ДОВГО

Ужгород 2013-02-19 / 22:37:18
Погорелов В.В.=Коррупция.
Коррупция=Погорелов В.В.

пацієнт психіатру 2013-02-19 / 22:29:37
Я за здорових новонароджених малюків без стафілокока,
за відповідальних лікарів за покликом, а не «заробітчан» на «віддячуванні»,
за професійні відносини у мед. колективі, а не «разводняк» і «підставу» колег.
За виконання клятви Гіпократа врешті-решт кожним медиком!
І все це я вправі вимагати за СВОЇ податки, з яких живе ДЕРЖАВНА медицина!

Про все інше мені може РОЗКАЗУВАТИ лише «дохтор» з приватного «роддому» (якщо я до нього завітаю з власної волі, маючи широкий вибір і товстий гаманець!), який сплатить комунальні послуги, податки із свого «бізнесу», як приватні гінекологи, стоматологи, урологи, венерологи, ПСИХОЛОГИ, «психіатре».

Але я проти двічі «зека», мера - «пакращенця» Погорєлова, який достав вже, на мою думку, ужгородців більше, ніж його «паєрєднік» Ратушняк.
Проти «методів» керування містом обох.
Є ще великий перелік, проти чого я у цьому місті. Але це вже інша тема.

Микола 2013-02-19 / 22:00:12
Підстава: доповідна однорукого під....са??? Чабан то в суді оскаржити може як два пальці... Однорукому вже джипа спалили, але можуть і голову скрутити.

васько 2013-02-19 / 21:55:14
Погорєлов і компані вкатре доказали свій дибілізм і тупість.скоро бєляков погорєлова звільнить за невиконання наказів,які сам підписав. Виродки тупоголові

оппо 2013-02-19 / 21:54:55
Тільки такий недалекий по розуму мер як Погорелов може призначити куратором медицини контуженого вояку Белякова.Звідси і незаконні діі.У нашому місті все через дупу.Як вояка може командувати лікарями?Про це хтось подумав?

Психиатр пациенту 2013-02-19 / 21:34:35
На сколько каманд разделено наеление Ужгорода на столько команд и 42 врача роддома А за кого вы пациент

пацієнт 2013-02-19 / 21:27:37
Так Чабан із своєю командою залишається на місці!
Є ще команда Федька - чудово! «Симуликівців» там ще не залишилось?
На кого ще «поділені» 42 «лікаря» цієї «оази» антисанітарії та хабарництва?
Серіал «Спрут» відпочиває! Далі буде…!

Печной мастер 2013-02-19 / 21:20:27
Трудно придется Шекете- он ведь ни рыба ни мясо

Волонтер 2013-02-19 / 21:18:07
Так спешили назначить профедькоского Шекету что опять пошли на нарушения законов и создали прецедент возврата Чабана Через 2 месяца Чабан будет на месте а вот Федько и Шекета...

Ужгородка 2013-02-19 / 20:39:07
Команда Погорелова робить шо хоче.Так буде доти, доки його зі всією командою не викопнуть за вхідні двері міськради.А тих казлів,що брали по 100 гривень від погорелова на виборах,задушила б власними руками.

Не лікар 2013-02-19 / 20:11:49
Знову почне лихоманити цей пологовий. Знову перерозподіл коштів, влади, важелів впливу. Чи стане від цього краще самім породіллям? Чи припинять вони наповнювати кишені ескулапів?

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 5
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00