Янукович призначив головою Ужгородської РДА племінника "губернатора" Закарпаття

Розпорядженням Президента України № 78/2013-рп від 18 лютого 2013 року головою Ужгородської районної державної адміністрації Закарпатської області призначено ЛЕДІДУ Віктора Івановича.

Янукович призначив головою Ужгородської РДА племінника "губернатора" Закарпаття

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, різниця в одну букву у прізвищі є суто формальною – В.Ледіда є сином брата Олександра Ледиди.

Перед тим для родича було звільнено відповідне крісло – дотеперішній голова Ужгородської РДА Руслан Чорнак подав у відставку начебто за власним бажанням.

До того В.Ледіда, знову ж таки – не без стрийкового сприяння, пройшов попередній вишкіл в органах державної служби: з липня 2010 року по квітень 2011 року як помічник заступника голови облдержадміністрації відділу забезпечення діяльності керівництва апарату Закарпатської ОДА, а з 11 квітня 2011року і понині – на посаді першого заступника голови Ужгородської районної державної адміністрації.

Паралельно В.Ледіда проходить партійний гарт, очолюючи Закарпатську обласну молодіжну громадську організацію «Молоді Регіони» – молодіжний підрозділ Партії регіонів на Закарпатті. Закарпатську обласну організацію Партії регіонів очолює все той же Олександр Ледида.

 

18 лютого 2013р.

Теги: Ледіда, Ужгородска РДА

Коментарі

Вася 2013-02-21 / 22:30:45
ДОЖИЛИСЯ! Племінників у голови райадміністрацій! Це значить, що Ледида збирає монатки із Закарпаття...наламав дров...і перед вимушеним уходом...племінника засунув....

не балогівський троль 2013-02-20 / 20:48:09

до «Читача 2013-02-19 / 20:51:57»
до «До читача 2013-02-19 / 21:30:23»

Шановні, якщо інших «пояснень» різкого «взльоту» «вундеркіндів» Деркача, Ерфана, малого Ледіди немає, то може ця «чернуха» дійсно правда?
Що нема у нашій ВР таких «прикладів»?
Не будьте ханжами, я якщо ці «хлопці» - «вундеркінди» «в тайні» цим пишаються, не думали над цим?

читачка 2013-02-20 / 16:43:26
Да..вот так одни достигают успехов,становятся главой РДА,мастерами спорта и начальниками управлений,а другие - нервно кусают локти и пишут всякие гадости во всемирной сети,а сами палец об палец не ударилии,чтоб чего-то достичь!

До читача 2013-02-19 / 21:30:23
А навіщо їм інтелектуальніші аргументи? для них і таких достатньо, а розумні люди на це гімно все одно уваги не звертатимуть. то яка різниця, що тут пишуть усі ці балогівські тролі? люди зарплати відробляють. не звертайте увагу.

Читач 2013-02-19 / 20:51:57
Люди, а у вас трохи інтелектуальніших аргументів, ніж "педик" немає? Гидко читати... Перетворили сайт на помийну яму...

Марина 2013-02-19 / 20:19:42
Руслана Васильовича хоч можна було так назвати, бо вiн був нормальною людиною.А цей соплюн крiм того що соплi жувати бiльше нiчого не вмiе...Буде тепер прикриватися вуйком у всiх своих дилах.

310 2013-02-19 / 10:36:57
"...В.Ледіда є сином брата Олександра Ледиди."
Двоюрідного брата!
"...не без вуйкового сприяння..." - вуйко - це брат мами...

Шони 2013-02-19 / 10:25:01
А Чернак чем лучше был? Мозги стирильные но тем не менее руководил районом. И все кланялись ему да называли Русланом Васильевичем. Ну может и не руководил, поскольку времени у него небыло, но все же целых два года всех устраивал.

Просто дівчина 2013-02-19 / 09:43:42
До чого тут жаба? Тут треба реально оцінити ситуацію. Як 28-річний сопляк може керувати районом. Взагалі на рівні законодавства треба встановити вік, з якого можна обіймати посаду сільського голови чи голови РДА, не кажучи вже про вищі державні посади. Який досвід роботи у 28 років? Що цей сопляк бачив крім того, що його вчили у ВЕЛИКІЙ СІМ"Ї як треба красти і дерибанити землю, ресурси і т. д. Що він зробить для району???? А нічого! Що вуйко уповість, то й буде робити.

до Гуцула з Рахова 2013-02-18 / 23:23:09 2013-02-18 / 23:54:55
Є там у них ще один «голубець»: начальник управління у справах молоді та спорту ОДА, Ерфан Віталька.
Колишній професійний танцюрист, шеф В.Ледіди по «Молодим регіони».
А ось хто у ньому із старших «товаришів» «спортсмена» побачив - загадка?

Гуцул з Рахова 2013-02-18 / 23:23:09
Для Баранинського Куня: ти помиляєшся Він на жаль не перший Педік черед головів РДА в Закарпатті а другий бо першим Гейом є наш голова РДа Рахівщини Дмитрик Андріюк Бузирант кончений так шо уже два шкода шо Пішту в Хустові не поклали Ляшка цімбора то би було уже аж ТРИ файно доя ГОЛУБОІ партіі Анналів

Йовжі Діджей 2013-02-18 / 23:18:40
Ще один напомажений і напедікюренний ПЕдік із Голубоі партіі Регі Аналів

цікаво 2013-02-18 / 22:38:40
підкажіть.друг - Рома ?

Цим ВІ 2013-02-18 / 22:07:11
Бловдарі ви Чорнаковські,лохи Андрашовські+злодії.Андрусь вам СУДЯ а не БОГ бо ви демони? хуже.

Знайомий 2013-02-18 / 21:07:08
Як людина Ледіда не поганий, подивимся як він справиться з новою посадою!

дядя стьопа 2013-02-18 / 20:01:42
Яка школа?три роки працював і то через рік став відразу заступником голови рда!звідки той досвід міг взятись?!

В.І. 2013-02-18 / 19:56:51
А чому чийсь двоюрідний племінник не може бути умілим керівником?.. Віктор - молодий, але освічений і досвідчений - пройшов непогану школу. До того ж скромний. Гадаю, буде не гіршим керівником, аніж "волосатий чернігівський блондин" Калибаба, котрий "свиснув" з нерідного йому Закарпаття 40 га. І нічого - тихо. Мукачівці не перечили.
Успіхів, Вітю! Лем не зазнавайся і не в усьому слухай помічників стрика.

жабам 2013-02-18 / 19:29:14
Шановні,жаба то є дуже великий звір.Най мало покерує і теперішня сім'я, не можуть постійно керувати областю лише балоги.

Пъедро 2013-02-18 / 19:20:35
Голубая луууууууннаааааааааааа ...

дядя стьопа 2013-02-18 / 19:09:34
А в смислі нетрадиціонал?він що гей?

НОВИНИ: Політика

17:18
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК
21:24
/ 9
Жителі "вибухової" Керецьківської громади проігнорували звіт свого корупційного голови від ОПЗЖ Мушки