У Мукачеві змагалися кращі пауерліфтери Закарпаття (ФОТО)

16-17 лютого 2013 року в спортивному залі СОКу ДЮСШ відбулися чемпіонати Закарпатської області з пауерліфтингу, з триборства та жиму лежачи. Спортивну честь міста над Латорицею захищали виключно спортсмени місцевої СОК ДЮСШ ( тренер Микола Красилинець).

У цих змаганнях взяли участь команди Мукачева, Ужгорода, Перечина, Свалявського, Хустського, Мукачівського районів.

Переможці та призери у вагових категоріях з триборства – мукачівці:

Ваг.катег. – 59 кг Сергій Чийпеш – 2 місце з виконанням 1-го розряду,

3-місце – Роман Гузинець

Ваг. катег. – 74 кг І місце Юрій Пилипенко (КМС)

ІІІ місце - Федір Вінер.

Приємно, що у ваговій категорії до 83 кг перше і друге місце за мукачівцями Робертом Кизляком та Андрієм Бабиченко, які  вперше виконали нормативи кандидатів у майстри спорту України.

У ваговій категорії до 105 кг. також перше і третє місце у мукачівців Юрія Миголинця (КМС) і Василя Діуса (КМС).

Вагова категорія до 120 кг.: друге місце у Юрія Пойдинця, а серед найважчих спортсменів не мав рівних собі 48 річний ветеран Віктор Новінкін (КМС), який став абсолютним чемпіоном Закарпаття.

Отже у командному заліку І місце – Мукачево, 57 очок.

ІІ місце – Мукачівський район, 24 очки

ІІІ місце – Перечинський район, 12 очок

У змаганнях з жиму лежачи переможці і призери мукачівці:

в/к 59кг – Олександр Лийвой (МСМК)

в/к до 66кг – Олександр М’якуш (КМС)

в/к до 74кг – Юрій Пилипенко (КМС)

в/к до 83кг – Андрій Бабиченко (КМС), ІІ місце Роберт Кизляк (КМС)

в/к до 105кг. – І місце у Юрія Миголинця, який вижав 220кг і став абсолютним чемпіоном з жиму лежачи

в/к до 120кг – ІІ місце у Юрія Пойдинця

в/к 120+  золото у Віктора Новінкіна.

У командному заліку: - І місце м. Мукачево – 44 очки

ІІ місце – Мукачівський район – 24 очки

ІІІ місце – Ужгород – 21 очко

Федерація пауерліфтингу м. Мукачева висловлює подяку Почесному громадянину Мукачева, народному депутату України Балозі Віктору Івановичу за сприяння у проведенні спортивних  змагань.

Федерація пауерліфтингу м.Мукачева, Відділ у справах молоді та спорту Мукачівського міськвиконкому для Закарпаття онлайн