У програмі "ГРОШІ" розповіли про контрабандний тунель в Ужгороді (ВІДЕО)

В Україні кілька років діяв "карпатський трикутник", де безслідно зникали тонни алкоголю, літри бензину і сотні кілограмів наркотиків. Про таємничий об'єкт заговорили після падіння літака, коли прикордонники патрулювали район з повітря і раптом розбилися. Саме тоді вдалось знайти підземним тунель, який іде прямо під кордоном, йдеться у сюжеті програми "Гроші".

У програмі "ГРОШІ" розповіли про контрабандний тунель в Ужгороді (ВІДЕО)

 

Тоді був заарештований відомий ресторатор та меценат, який наразі перебуває на лаві підсудних. Підкоп під словацьким кордоном приносив чоловікові майже мільйон доларів щомісяця і вразив навіть міністра внутрішніх справ Словаччини.

Цікаво, що починався лаз прямісенько під носом у працівників Служби безпеки України. Так, з дозорної вишки прикордонників можна побачити і подвір'я входу, і місце виходу тунелю.

У свою чергу прокурори нічого не можуть сказати з приводу контрабанди. Подейкують, за контроль над цим фінансовим потоком розвязалася війна між СБУ та прикордонниками.

Проте журналістам таки вдалось знайти контрабандиста, який і розказав про всю незаконну діяльність. За його словами, основна робота контрабандистів полягала в завантаженні вантажних потягів. Товар розміщувався у вагони, засипався і вже в Україні його забирали. Далі товар передається по підземному тунелю, де працюють спеціальні люди.

Самі ж прикордонники рідко з'являються там, де передають контрабанду, зокрема, можна чекати на прикордонників не одну годину.

Між тим справа по найгучнішому тунелю добре замовчується. У МВС кажуть, що це не їхня юрисдикція, а СБУ виставляє поговорити тендітну дівчинку, яка спілкується завченими фразами.

Слідство триває.

Тим часом, контрабандисти тисячами переправляють контрабандні цигарки в Європу та назад.

12 лютого 2013р.

Теги: тунель, контрабанда

Коментарі

ewrtrdsy 17.02.2013 / 16:21:50
ромчик який ти контрабандіст і бандит ти аферіст а тошовін росказав всьо видумки за гроші обще правби нема уросповідях а рома погані втебе фіскарі міняй їх. неведіться на стойку він нич немайе і неможе товсьо завісьт дотих хтошось може.а ірома дурачок на публіку грайе.

Jnjq 12.02.2013 / 17:55:12
Рома ти дебіл

нема 12.02.2013 / 16:25:05
Саме так-злодійська держава. Усі силові структури злодійськи

телеглядач 12.02.2013 / 16:08:17
Що тут казати-усе поставлено на потік, на конвеєр.Система робить бездоганно,збоїв не дає навіть після того.як викрили цю діру у Шенген.Ніхто не відповість,крайнього і винуватців не буде,так як цсе робилося і надалі робиться під прикриттям правоохоронних структур.Це транскордонна контрабанда товарами,людьми,наркотиками і таке інше.Як видно з репортажу навіть підозрюваний споекійний,знає що йому нічого не буде, так як уся державна верхівка задіяна у цьому контрабандному тунелю.Всі з цього корита мають частки, а потім питають прості смертні звідки у можновладців такі статки,відпочивають на дорогих курортах світу.А онкохворим дітям,хворим на нирки та цукровий діабет і взагалі на утримання немічних та пенсіонерів у цієї злодійської держави коштів не вистачає.

прокурор 12.02.2013 / 15:33:03
А інтервю прокурора повністю вирізали

знаючий 12.02.2013 / 15:04:29
В.Мелеш давно вже дома. Не ховається. Тому що не «крисив», а звідси - нікому і нічого, навіть не був довжний.
Розвели журналістів по повній! Краще б вони взяли інтерв’ю у малого Стрижака, під яким повністю цей бізнес, і не тільки.

НОВИНИ: Кримінал

13:41
На Хустщині двоє рецидивістів побили пенсіонерку заради алкоголю Фото новина
11:49
На Закарпатті 19-річний хлопець продавав втечу за кордон Фото новина
19:47
На Берегівщині затримали чоловіка за хибне повідомлення про вибух Фото новина
18:21
/ 1
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон зі Словаччиною Фото новина
15:50
На Хустщині нетверезий водій насмерть збив пенсіонерку Фото новина
12:17
У Мукачеві засудили чоловіка за підпал авто на замовлення Фото новина
11:08
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення до Румунії Фото новина
10:42
Ужгородця засудили за напад і грабіж до майже 10 років ув’язнення Фото новина
09:05
/ 11
Колишній керівник ужгородської школи підозрюється у фінансових зловживаннях Фото новина
18:01
/ 1
У Тячеві водій у стані сп’яніння спричинив смертельну аварію Фото новина
16:48
/ 2
В Ужгороді затримали жінку, яка розкладала наркотики у дворі житлових будинків
12:21
На Закарпатті викрили спробу переправлення безакцизних сигарет потягом до угорщини Фото новина
16:40
Затриманому на хабарі судді з Воловця Пелиху призначили 1 млн грн застави
15:06
На Хустщині засудили чоловіка, який убив свою співмешканку Фото новина
12:01
/ 2
В Ужгороді "умовно" засудили матір, яка залишила дитину помирати після побоїв вітчима
10:02
/ 7
САП просить суд конфіскувати "необґрунтоване" майно начальника митного поста "Дякове" Вишнюка
09:41
Шахрайка з Закарпаття отримала 3 роки тюрми за видурювання грошей від імені фонду Ірини Федишин
16:13
/ 1
На Закарпатті затримали волинянина, який переправляв чоловіків до Польщі Фото новина
17:56
/ 2
На Закарпатті нетверезий водій, який перевищив швидкість й влаштував смертельну ДТП, сів на 6 років Фото новина
09:24
/ 6
Затриманого на хабарі депутата Іванину з Міжгір'я, який брав "відкати" на посаді директора лісгоспу, "покарали" 51 тис. грн штрафу
09:01
У Чехії затримали українця, якого підозрюють у вбивстві 22-річної закарпатки Фото новина
16:13
/ 1
На Хустщині затримали чоловіка, який жорстоко побив гостя лопатою Фото новина
13:57
Інспектори Мукачівської поліції затримали водія з результатом 3,61‰ алкоголю в крові Фото новина
10:09
На Берегівщині конфлікт за майно завершився замахом на вбивство
08:53
На кордоні затримали угорця, що в заблукав в Україну колією Фото новина
» Всі новини