В Берегові чотири партії об'єдналися для виборів міського голови

Учора в закарпатському райцентрі Берегово місцеві осередки 4-х політичних партій - "Фронту Змін", "Батьківщини", "Свободи" та УДАРу - об'єднали свої зусилля задля скоординованого проведення позачергових виборів Берегівського міського голови. Текст відповідної угоди ексклюзивно отримала і редакція інтернет-видання Закарпаття онлайн.

В Берегові чотири партії об

УГОДА
Політичних партій та громадських організацій
м.Берегово щодо підготовки та проведення
позачергових виборів міського голови

від « 21» січня 2013 р.

У зв'язку з достроковим припиненням п. Гайдош І.Ф. повноважень Берегівського міського голови, на виконання вимог Закону України «Про вибори депутатів ЕР АРК, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», з метою об'єднання зусиль та координації спільних дій ми, голови (уповноважені представники) міських організацій політичних партій та громадських організацій м. Берегову домовились про наступне:

1. На період підготовки і проведення позачергових виборів Берегівського міського голови утворити Координаційну Раду (далі Рада) керівників (голів, уповноважених осіб) міських організацій політичних партій та громадських організацій у складі:
голови Берегівського міського осередку ПП «Фронт змін» В.Маргітич, голови Берегівської міської парторганізації ВО «Батьківщина» В.Тарасов, керівника Берегівської міської парторганізації ВО «Свобода» В.Вовкунович та керівника Берегівської міської парторганізації ВО «Удар» О.Левицький.

2 .Враховуючи, що на виконання вимог ст. 1 4,ч.З Закону України «Про вибори депутатів ВР АРК, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» та ст.42, ч.2 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» до цих пір не встановлено дату позачергових виборів Берегівського міського голови, направити на адресу Верховної Ради України звернення політичних сил та громадських організацій міста щодо безумовного виконання вимог вказаних законодавчих актів та визначення дати проведення вказаних виборів.

3. Рекомендувати всім демократичним опозиційним міським партійним і громадським організаціям протягом місяця розглянути кандидатури претендентів на посаду міського голови та внести їх Раді для обговорення і прийняття рішення по єдиній кандидатурі на посаду міського голови від демократичних опозиційних сил міста.

Закликаємо всі міські партійні та громадські організації демократичного і опозиційного до діючої влади спрямування приєднатися до роботи Ради та делегувати своїх представників. У зв'язку з цим дана Угода є для них відкритою для підписання.

23 січня 2013р.

Теги: Берегово, вибори, партії

Коментарі

йосі 2013-01-31 / 16:03:43
ввв – А що маєш проти Бартока? Він великий угорський композитор . Виходить має відношення до Берегові, де живуть багато угорців. А яке відношення мають козаки до Берегово? Можна сума сходити від бреду ...

ввв 2013-01-29 / 19:56:26
для hungi
"Схаменіться : депутат має бути людиною нормальною, толерантною і т.д. а не "циганом, чи ..."
- це напевно угорські депутати, які "тихою сапою " вулиці перейменували з КОЗАЦЬКОЇ на Барток Бейли, міста Берегово на Берегсаз (не вдалося),прапор, гімн, мову і т.п. Дійсно респект їм, справжні сини своєї Оньоорсаг.
а не те що наші "к..ві сини ", які голосували з ними заодно.
але чого дивуватись, коли у владі є така ПРатія - УКРАЇНУ продавати- МАТЬ ВАШУ

сорри 2013-01-28 / 10:35:02
Ніколи не кажи "ніколи"... :)

тарас 2013-01-28 / 10:01:38
Та небудете ви ніколи мером у Берегові.

севлюшський 2013-01-28 / 00:56:05
Faust, Бізіля давно впала під Гайдоша. І брехачка, і підлабузниця, і злодійка.

Faust 2013-01-27 / 23:33:36
Всім-всім-всім берегівчанам слід згуртуватись і обрати собі Головою пані Ольгу БІЗІЛЮ!!1 Вона гарна, розумна, добра, чесна, добре знає всіх берегівчан, знає всі проблеми міста, має великий досвід роботи в керівництві містом, не злодійка й не брехачка, взагалі - КРАСА У ВСЬОМУ! Що вам, берегівчане, ще потрічбно?!

Михайло 2013-01-27 / 21:20:15
Василь! Такі партії як прп громпозиція та інші в місті недіють а існують на папері, суті підписувати нема ніякої назовіть прізвища керівників цих партій?

Василь 2013-01-27 / 10:40:59
А де цікаво, Партія Реформи і Порядок, Громадянська позиція, Народний Рух України, За Україну та інші демократичні сили Берегова.

сорри 2013-01-26 / 12:58:31
Мова ж не тільки, як я розумію, про "Свободу". А про спільного кандидата від чотирьох партій. Гайдош, хоч і угорець, дістав навіть своїх. Так що ситуація далеко не однозначна. Місту треба не мера-угорця, а мера-незлодія

василь 2013-01-26 / 12:48:32
Берегівчанин 2013-01-26 / 00:14:50 ... Свобода на останніх виборах мера набрала аж приблизно 200 голосів!...

А на останніх виборах "Свобода" в Берегові набрала більше тисячі голосів. Так що поживем, побачим.

Берегівчанин 2013-01-26 / 00:14:50
Ті що коментують взагалі несуть повний бред! Нічого спільного з Гайдошем тут в договорі нема! Свобода на останніх виборах мера набрала аж приблизно 200 голосів! Угорці також є нацією але Гайдошівську банду пора гнати!

ображений ром 2013-01-25 / 20:34:15
не називайте імя цигана всує, бо половина окремого Хутора записані мадярами.
не знаєш коє ко

версус 2013-01-25 / 19:34:46
цікаво, ніхто навіть не припустив, що вся ця "коаліція" керується безпосередньо Іштваном Ференцовичем Гайдошем. смішно, правда? але, саме так може бути насправді.

Верховинець 2013-01-25 / 11:26:19
На риторичне запитання Hunqi "а що тоді ???" коротка відповідь: те саме, що в Угорщині, Польщі, Румунії та інших мононаціональних державах, де відсоток титульної нації переважає 80%

Hungi 2013-01-25 / 10:38:59
василь 2013-01-24 / 22:48:50
"...і керувати цією державою будуть українські патріоти. А що тоді???..."

А що тоді ?? Воїнственний патриотизм?? тотальна українізація всіх громадян України ?? Погроми та виховання всіх не слухняних??

Схаменіться : депутат має бути людиною нормальною, толерантною і т.д. а не "циганом, чи ..."

василь 2013-01-24 / 22:48:50
На фоні методичного наступу угорського реваншизму на Закарпатті, відповідно, стрімкого росту підтримки "Свободи" , особливо в Берегові, кандидатура представника українських націоналістів на виборах міського голови(та навіть можливого виграшу) може бути каталізатором повернення угорців в стан розуміння того, що потрібно подумати про те , що "януковичі-ющенки" не вічні, і "завтра" українська держава може відбутися і керувати цією державою будуть українські патріоти. А що тоді???...

ВВВ 2013-01-24 / 22:47:43
Цікаво, а як фракція ЄЦ і п.Бідзіля голосували за регіональну мову на сесії міськради?
Біда української нації, що вона толерує зрадників

Михайло 2013-01-24 / 21:06:20
Головне щоб був підтриманий єдиний кандидат і не було взаємного поборення! Кандидат повинен бути готовим виходити в люди і спілкуватися з громадою дивлячись прямо в очі виборцю тоді і можлива перемога опозиційного кандидата + звичайно багато чого вирішують гроші та прямий підкуп!

Rusnak 2013-01-24 / 11:02:48
Щось не можу собі уявити аби представники дружньої угорської меншини почали голосувати за представника нео-на ... націоналістичної Свободи.Але буде цікаво спостерігати за перебігом подій.
П.Баклажан - про циганів це ви правильно підмітили.Але забули додати що берегівські цигани краще розмовляють ,крім своєї,на угорській.Тому в-важаю що т.н. "опозиційній коаліції" в Берегові не "обломиться".

МѢСТНЫЙ 2013-01-24 / 08:39:37
по крайней мере выдвижение единого кандидата - уже шаг вперед.
и действительно нужен не просто вменяемый и толковый чел, но с одной стороны - которому не насрать на Украину, а с другой - который не похерит мадьяр.

Предлагаю рассмотреть на мой взгляд оптимальный вариант: выдвинуть в мэры Пана Баклажана!

НОВИНИ: Політика

20:41
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 8
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"