Суддя Кривка вважає, що "Корону" приватизували правильно

Нічого протизаконного у приватизації комплексу «Корона», що в Ужгороді у центрі міста, немає. Такий висновок можна зробити із рішення Господарського суду Закарпатської області. Головуючий суддя Василь Кривка сьогодні, 10 січня, відхилив усі позовні вимоги прокуратури міста Ужгорода.

Суддя Кривка вважає, що "Корону" приватизували правильно

На нинішньому судовому засіданні представник ужгородської прокуратури просив визнати приватизацію комплексу незаконною через порушення ряду процедур. Зокрема, дослідили у прокуратурі, не всі приміщення «Корони» оцінені при визначені ціни об’єкта. Більше того, в одних документах комплекс фігурує як «вбудовані приміщення за адресою Театральна, 5-7», в інших – як комплекс «Корона».

Представник ПП «Коруна», котре раніше орендувало комплекс, підтримав позов прокурора. Натомість у тому, що приватизація цілком законна, суду доводили юристи ТОВ «Проект Готель Консалтинг ЛТД» – фірми, яка купила комплекс, та Департаменту міського господарства Ужгородської міськради.

Тепер прокуратура Ужгорода може оскаржити рішення суду у Львівському апеляційному господарському суді.

Нагадаємо, минулого року Департамент міського господарства Ужгорода (начальник – Олексій Касперов) зі скандалом продав історичний комплекс за 8 мільйонів, 65 тисяч гривень. Експерти кажуть, що це вкрай низька ціна для такого об’єкту.

 

10 січня 2013р.

Теги: Корона, прокуратура

Коментарі

оцінщик 2013-01-12 / 17:03:34
як правильно приватизували -коли невраховано 1000м.кв

ася 2013-01-11 / 16:10:48
Суддыв - на мило

юнак 2013-01-11 / 14:54:14
Для чого вчитися!У яку справедливість вірити,яке майбутнє мого краю при таких горе-суддях!Влада скорочує лікарів,що ніби дасть єкономію Ужгороду в 2 млн.грн і при цьому "законно" за рішення Кривки і компанії продасть будівлі Корони,"обрізавши" ціну на 1000 квадратних метрів,що становить понад 2 млн.грн.!Ганьба!Студенти не вчаться,бо немає грошей за тепло,в учнів у школах канікули з продовженням майже до літа бо в бюджеті міста пусто,а тут такий щедрий подарунок від "колядників"!!!Жах і сором за наше невтішне майбутнє,Бабло перемагає а не закон.

Справедливо 2013-01-11 / 12:38:58
Справедливо відмітити, що у цій ситуації прослідковується послідовність органу прокуратури у відстоюванні інтересів громади м.Ужгорода, однак не зрозуміла позиція "ЧЕСНИХ СУДДІВ - Кривки Василя і Гоп-компанії", які йдуть на поводу у шахрая Волошина І. при розграбуванні майна. Суддів на Вищу Раду Юстиції - хай відповідають.

Убийца 2013-01-11 / 08:57:26
Деньги для судей, которые щедро сулит Иванко- как раз та сумма которая должна была попасть в бюджет. Он вешает лапшу Алферову и пытается прикарманить большой куш. Но проблеммы, которые ему создают Бедь с Маерчиком, стоят денег и он останется с носом.
А львовскую аппеляцию ему порешает Ващилин, держась за мамочкину юбку. Так было и с Оксаной Ремецки... Она классная тетка, но Ващилина сверху.
Продажеая ситуациЯ- раньше Ващилина решала Бедю суды об отмене повышения аренды, а сейчас Волошину и Касперову простят 1000 метров прощади. Типа слона то я и не заметил.

Чорна 2013-01-11 / 07:51:46
Вася Кривка - падла, сам колишній прокурор, а так своїм подна...ти. За гроші годен і мати рідну засудити.но нич, Бог з палицьов не ходить. Спи спокуйно поки що.

Очевидець 2013-01-11 / 07:11:17
Таке рішення обійшлося Волошину не мало, подейкують що через Погорелова він дуже просив Ледиду, щоб той допоміг у вирішенні цього питання і пообіцяв щедро розрахуватися та й профінансувати вибори в Ужгородському районі депутата обл ради. Підтримку пообіцяли, всім пояснили що афериста Волошина треба підтримати. Крім цього, суму грошей отримали всі члени суддівськоі колегії і безпосередньо голова суду, яку нещодавно бачили зПогореловим в одному із закладів Ужгорода. Який рівень повинен бути у цих суддів, що при висновку що не оцінено 1000 кв метрів, вирішити що конкурс законний! Шкода, що і губернатору, і меру, і суддям та іншим байдуже, що руйнується історичний центр міста! !!!!!!!!!!

Юрист 2013-01-11 / 00:10:19
Каспер, курям насміх такі лозунги.
"Чесним" суддям чесна кваліфікаційна комісія явно не зашкодить, і хай далі вершать правосуддя туда їм і дорога.

Каспер 2013-01-10 / 23:49:40
Штефанюк, Меренич, Панова, чи як там правильно, мусять виконувати рішення суду. А коментарі стосовно окремих суддів, чи інших посадових осіб, це провакація тими, хто не задоволений рішенням. В статті чітко написано: проти- прокуратура і ПП Коруна, які ще питання?

Старий єврей 2013-01-10 / 23:30:38
ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ

Верховинець. 2013-01-10 / 23:21:36
Ви шановні Закарпатці може незнаєте що у судді Василя Кривки теща є головою цього самого суду, а рідний брат Володимир є головою та хабарником Міжгірського районного суду, тому ці покидьки за вказівкою дяді Віті чи іншого імбицила винесуть будь-яке рішення, тому що це хабарники, безбожники, та люди без ганьби і совісті, так як їх принцип - гроші, гроші, і ще раз гроші.

Ужгородка 2013-01-10 / 23:10:36
Мафія!

Микола 2013-01-10 / 22:26:28
Суддя Кривка нехай згадає зовсім недавню історію, з своїм колегою- Харківським суддею.

Kolya 2013-01-10 / 21:07:43
Теперь ясно откуда в Ремецки О.Ф. эвро пачками. На "скромную" зарплату суди.

Юрист 2013-01-10 / 20:38:50
Тепер Господарський суд Закарпатскої обласіт можна точно називати ВАТ "Госпоадрський суд Закарпатської обсласті"
Такі завідомо неправосудні рішення є ганьбою для всієї судової системи, а не тільки для суддів Кривки, Ремецькі, Івашкович для них це нажаль уже норма, вибрали пожиттево тепер бабло косять і нич їм за це не буде.
Цікаво, як суддя кривка вважатиме коли законність такого судового розгляду кваліфікаційна комісія перевірить.
Це ганьба в мантіях. За таке не до дисциплінарної відповідальності треба притягувати а до кримінальної.
Кримінальний кодекс України
Стаття 375. Постановлення суддею (суддями) завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови

1. Постановлення суддею (суддями) завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови -
карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.
2. Ті самі дії, що спричинили тяжкі наслідки або вчинені з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах, -
караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.

Ужгородка 2013-01-10 / 19:55:03
Мафія!

НОВИНИ: Кримінал

10:37
Затриманий на хабарі на Закарпатті керівник міжрайонного управління Держагентства водних ресурсів постане перед судом
22:57
На Закарпатті в подвійній стелі мікроавтобуса, що прямував в Італію, виявили1040 пачок сигарет
18:06
Суд в Ужгороді відмовив прокуратурі в апеляції і залишив останього із 9-х наркоторговців під домашнім арештом
13:10
На Перечинщині затверджено обвинувачення сину, який систематично знущався над матір’ю
12:24
Водій, що збив у Виноградові 14-річного юнака, перебував за кермом п'яним, порушено кримінальне провадження
12:18
Під час обшуку будинку мешканця Чинадієва, на Мукачівщині вилучили листя та ростучі стебла конопель
12:10
На Рахівщині знайшли зарізаним 63-річного чоловіка, у вбивстві підозрюють його 14-річного онука
22:56
На Виноградівщині внаслідок зіткнення з "Фольксваґеном" велосипедист опинився в комі
21:48
Вирок у справі вбивства мукачівця Михайла Глеби суд оголосить 18 жовтня
16:05
/ 23
На Закарпатті начальник відділення поліції разом із заступником вимагали хабарі з підприємця, погрожуючи "криміналом"
13:43
Обвинувальний акт стосовно торговця метамфетаміном, затриманого у Виноградові, скеровано до суду
13:07
На Виноградівщині на городі мешканця Олешника знайшли посіви конопель
10:40
На Мукачівщині вночі нетверезий мопедист зніс шлагбаум
16:11
/ 4
Службовий собака знайшов на кордоні на Закарпатті в автівці українця 470 пачок сигарет
15:38
Депутату сільради на Хустщині повідомлено про підозру у порушенні правил дорожнього руху, що спричинили смерть пішохода
14:15
/ 1
На Рахівщині, перекинувшись у кювет, загинув 20-річний водій Audi A6
12:18
/ 2
Ще вісьмом членам ДВК на Мукачівщині повідомлено про підозру у порушенні виборчого законодавства
12:10
/ 9
На Закарпатті затримали двох росіян, що, прямуючи до ЄС, вже встигли перетнути загороджувальний паркан
10:34
На Ужгородщині водій без посвідчення намагався відкупитись від патрульних хабарем
09:45
На Ужгородщині, збираючи гриби, чоловік зламав ногу
17:37
На Тернопільщині у зіткненні з фурою загинув водій мікроавтобусу з Закарпаття
10:38
На Виноградіщині нетверезий водій "Опеля" збив 13-річну дівчину, дитина – в реанімації
21:45
На Виноградівщині внаслідок ДТП 13-річна дівчинка потрапила до реанімації
13:42
/ 8
У Мукачеві кинули "коктейль Молотова" на подвір'я брата соратника Медведчука
12:35
За добу на Закарпатті виявили 5 водіїв в стані алкогольного і наркотичного сп'яніння
» Всі новини