За фактом пострілу в закарпатського куратора "Свободи" порушено справу за статтею "хуліганство"

За фактом інциденту в Луцьку, коли невідомий обстріляв автомобіль депутата Верховної Ради України від «Свободи» Валерія Чернякова, порушено справу за статтею «хуліганство».

За фактом пострілу в закарпатського куратора "Свободи" порушено справу за статтею "хуліганство"

Міліція Волинської області вже встановила коло осіб, які можуть бути причетні до нападу на народного депутата від ВО "Свобода" Валерія Чернякова.

Як повідомили в СЗГ УМВС у Волинській області, сам потерпілий "не пов'язує цей інцидент зі своєю депутатською або професійною діяльністю". Черняков дав свідчення в слідчому управлінні обласного МВС.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 296 ("Хуліганство"). Проводиться досудове розслідування.

Нагадаємо, 24 грудня у Луцьку невідомий обстріляв автомобіль, за кермом якого перебував народний депутат Валерій Черняков. Нардеп  на власному автомобілі повертався із Закарпаття, де він, зокрема, був  гостем прес-центру "Закарпаття".

За даними МВС, злочинець із невстановленої зброї вистрілив по автомобілю депутата марки Mitsubishi Lancer. В результаті було пошкоджено праве переднє пасажирське скло. За попередньою інформацією, зловмисник стріляв із пневматичної зброї.


Потерпілий звернувся у лікарню. Після огляду медиками госпіталізація не знадобилася, оскільки отримані тілесні ушкодження були незначними.

25 грудня у парламенті фракція партії «Свобода» вимагала від Генпрокуратури розслідувати факт стрілянини і взяти цю справу на особливий контроль.

«Якщо сьогодні стріляють у народних депутатів — це загроза існування демократії в Україні», — заявив лідер фракції Олег Тягнибок.

 

25 грудня 2012р.

Теги: Черняков, Свобода

Коментарі

Косма Юркови 2012-12-28 / 18:04:30
Про Мошака тілько писали і пишут у закарпатських ЗМІ, шо він уже настояща звіздя, як Вірка Сверблядька на Євробаченні...

Косма Василю 2012-12-28 / 18:02:29
Якби стріляли в регіонала, то дали б умовно пожиттєво в Качанівській колонії, де Усов знімав документальний фільм. Хто не бачив то кіно, то відстав на ціле століття...

Юрій 2012-12-27 / 14:15:07
Не особливо, я знаю причину і тому стараюсь нен звертати особливої уваги.
До LTZ
Голосували за партію, а не за молодшого брата Чубаса.

ДЕЯ 2012-12-27 / 14:00:39
Юрій вас за надто велика увага да ЄЦ не турбує?

LTZ 2012-12-27 / 13:58:42
Юрій 2012-12-27 / 08:47:08
Цей депутат ВР є уродженцем Закарпаття та представляє у парламенті Закарпатську громаду, яка віддала Свободі більше 8%, тобто він у даній ситуації має право на увагу.

Юрій 2012-12-27 / 08:47:08
До Олег
Боже зберережи. Я просто навів приклад іншої політичної сили. Нехай діаметрально протилежної, але це міг бути депутат від любої іншої партії.Просто, на мою думку, зникає обьєктивність при такому емоційному виставленні приорітетів в викладанні матеріалу і при такій позиції ви втрачаєте, як журналіст.
Якщо ми захочемо читати про ПР, я думаю знайдеться якийсь інтернет медіа ресурс, але я заходжу на Закарпаття онлайн за інформацією за що і ціную цей сайт. І коли я бачу упереджене ставлення до подій, мені це дивно. З повагою.

Олег Диба 2012-12-27 / 00:33:40
Наше ставлення до Партії регіонів, здається, сповна відображене в заснуванні спецтеми "Україна без Януковича" та одному з записів мого особистого блогу - http://zakarpattya.net.ua/Blogs/98004-Viina Ви заперечуєте моє право на це? Чи, може, вважаєте, що ми зобов'язані обслуговувати своїм авторитетом антидержавницьку та антиукраїнську суть партії влади?

Юрій 2012-12-27 / 00:00:01
Добре, якщо Завтра в Києві в Мошака хтось жбурне каменюкою, ви тоже присвятите цій події три пости? Не знаю скільки назбирали регіони на Закарпатті, але думаю, що більше ніж"Свобода".

василь 2012-12-26 / 19:04:08
Юрку, Черняков є уродженцем Закарпаття, пройшов у верховну радуд від партії, за яку закарпатці віддали сорок тисяч голосів, так що увага до нього абсолютно адекватна.

Юрій 2012-12-26 / 15:28:07
я не в танку. Але якщо якась політична сила призначила його куратором області, це не дає йому честі висвітлювати його будні, тим більш поза межами нашого краю. Це моя думка, я не є фахівцем журналістики.

Адмін 2012-12-26 / 11:52:58
2Юрій
Перегляньте всі гіперпосилання та попередні інформації на цю тему.

Юрій 2012-12-26 / 09:07:58
Не розумію, чому цій події, яка не має відношення до Закарпаття, надається стільки уваги на обласному медіа-ресурсі...

василь 2012-12-26 / 01:11:24
Цікаво, за якою статтею порушили б кримінальну справу, якби стріляли в регіонала ?

`1234 2012-12-25 / 20:14:41
PIAR

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК