Ледида підтвердив, що першим заступником голови Закарпатської ОДА стане Свищо

Про це "губернатор" Закарпаття Олександр Ледида сказав у п'ятницю, 21 грудня, у прямому ефірі телеканалу "Тиса-1"

Ледида підтвердив, що першим заступником голови Закарпатської ОДА стане Свищо

"Що стосується людини, яка прийде на вакантну посаду, то так, це вже визначено – він пройшов співбесіди, я подав на нього документи в Адміністрацію Президента, в Кабмін, де підтримали його кандидатуру. Це Ігор Йосипович Свищо, який був головою районної державної адміністрації в місті Берегові (в Берегівському районі – Закарпаття онлайн), зарекомендував себе як хороший спеціаліст. І потихеньку треба піднімати, завдання ставити. Я впевнений – з завданням він справиться", – сказав О.Ледида.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, ще перед парламентськими виборами 28 жовтня в елітарному будинку на території мисливського клубу «Губерт», що в Берегівському районі Закарпаття, відбулася зустріч частини «регіональної» «еліти» області, на якій формувалися домовленості щодо перерозподілу посад в разі перемоги тих чи інших кандидатів-«регіоналів».

У зустрічі брали участь О.Ледида, його перший заступник в ОДА Іван Бушко, голова Берегівської РДА Ігор Свищо, депутат Закарпатської облради від Пейтер Чаба, міський голова Берегова Іштван Гайдош та «група  підтримки» з числа місцевих «бізнесменів».

З-поміж іншого було досягнуто домовленості, що в разі перемоги у виборчому окрузі №73 Івана Бушка звільнену ним посаду першого заступника голови Закарпатської ОДА посяде Ігор Свищо.

 

22 грудня 2012р.

Теги: Свищо, Ледида

Коментарі

Синполяна 24.12.2012 / 20:44:47
а ще одним замом Василь Щур!!!!!!!!

берегсас 23.12.2012 / 14:36:56
Ну і ще слава Богу що Гайдош пішов.

муза 23.12.2012 / 14:18:56
ця "свіжа кров" стільки крові попила з нашого району... що аж занадто!Будьте певні ,що всі без винятку перехрестяться їй услід.Особливо після того як вона змусила всіх бюджетників зробити річну підписку на газ "закарпатська правда", бо на її шпальтах її привітали з днем народження!

Горянин 22.12.2012 / 19:20:54
На рахунок Грабни, так це нормальна пропозиція. Це навіть на три, не те що на дві голови вище голубого Качура. Свіжа кров в ОДА потрібна.

муза 22.12.2012 / 17:31:01
А чому мовчанка про Голову Виноградівської РДА- Граб Т.Д.?! Здається є заява на звільнення,а відтак- урочистий марш на Ужгород.

1111 22.12.2012 / 10:53:38
Оби вас фрас узяв корупціонерів ригіанальних

НОВИНИ: Політика

11:36
В Ужгороді під час ремонту в гаражі згорів Chevrolet, власник отрима опіки Фото новина
11:16
В Ужгороді затримали фейкову "мінувальницю" торговельного центру Фото новина
00:57
/ 4
За наполяганням СБУ мер Андріїв відсторонив від виконання обов'язків свого заступника Плавайка
12:07
/ 12
Ужгородські депутати очікувано провалили звільнення заступника мера Плавайка, якому СБУ відмовила в доступі до держтаємниці
15:39
/ 8
Угорець з Ужгорода з вершини Говерли закликав угорців в угорщині сказати "Так" вступу України до ЄС Відео новина
14:17
/ 9
У вівторок на позачерговій сесії Ужгородської міськради на підставі листа СБУ з посади заступника мера планують звільнити людину Пересоляка Плавайка
20:57
/ 10
Посол "Угорщини в Угорщині" Шандор передає в українські села угорські книжки
17:02
/ 15
Дружина закарпатського нардепа-"слуги" Лаби за 583 грн купила дві ділянки у курортному Пилипці
03:28
/ 5
Депутат-"слуга" Берегівської райради виїхав у відрядження за кордон через митний пост, очолюваний батьком, і не повернувся Фото новина
02:44
/ 3
Вперше на Закарпатті з робочим візитом перебуває Верховний комісар ОБСЄ у справах національних меншин Фото новина
17:46
/ 6
Голова Хустської райради Н.Павлій "за власним бажанням" подав у відставку і "пішов далі"
15:05
/ 10
Дружина керівника БЕБ у Закарпатській області купила новий будинок з землею
01:31
/ 21
На третій рік війни мер Ужгорода Андріїв увійшов до четвірки мерів України з найбільшими зарплатами (ІНФОГРАФІКА)
14:52
/ 5
Голова земельної комісії Ужгорода, "слуга" Мильо задекларував $340 тис., 1,7 млн грн і влаштувався "завгоспом" у лікарню
03:53
/ 7
Після публікації ЦПК в Міноборони звільнили ексголову Закарпатської ОДА Олексія Петрова з посади керівника скандального "Спецтехноекспорту"
01:11
/ 5
На Закарпатті за розпалювання релігійної ворожнечі священника УПЦ МП оштрафували на 3400 грн
18:43
/ 17
Ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика суд визнав корупціонером, його мають внести до Реєстру корупціонерів (ДОКУМЕНТ)
13:38
Директор угорської опери посперечався з послом Шандором через виступ пропутінської Нетребко
02:40
/ 25
Федір Шандор як посол вручив вірчі грамоти президенту угорщини Фото новина
19:04
/ 13
Колишній голова Мукачівської РДА і "нетривалий" очільник Закарпатської обласної служби зайнятості Едгар Токар очолив "заповідний" департамент Міндовкілля
12:44
Суд відмовив прокуратурі у конфіскації нерухомості голови Верхньокоропецької громади Химича
01:15
/ 14
Посол Федір Шандор вручив копії вірчих грамот в угорському МЗС Фото новина
21:13
/ 13
Заступником голови Закарпатської ОВА став Ростислав Пріцак Фото новина
11:04
/ 4
ЗМІ: угорщина блокує початок переговорів про вступ України до ЄС через питання нацменшин
20:54
/ 3
Кабмін погодив звільнення Т.Аверіна з посади голови Тячівської РДА
» Всі новини