У відомстві нібито отримують численні скарги від громадян, обурених "потоком наклепницьких матеріалів про республіку і конкретних посадових осіб".
"Взагалі господар у цього Facebook є чи немає? Він не може приїхати до Таджикистану? Я б з ним у дні прийому зустрівся. Якщо у нього немає часу, можна поговорити з кимось із його помічників" - заявив Російській службі Бі-бі- сі Бек Зухуров, голова державної служби зв'язку країни.
На думку Бека Зухурова, Facebook вирішує не соціальні питання, а чисто комерційні. Про все це глава відомства зв'язку хотів би особисто розповісти Марку Цукербергу.
"Наприклад, десь в Таджикистані води немає, або дороги погані, або неправильно дали прогноз погоди - вони (користувачі) ж про це не пишуть. Пишуть саме про грошові питання. Мені говорять про те, що користувачі, які розміщують критичні коментарі про чиновників і підприємців, отримують за це від 5 до 10 тисяч доларів. Я дуже здивувався тому, як дорого коштують коментарі ", - зазначив глава таджицької служби зв'язку.
Про появу критичних статей йому повідомляють добровольці зі спецвідділу, який стежить за змістом інтернету.
"Я особисто розпорядження блокувати доступ до соціальної мережі Facebook не давав, але якщо буде необхідність, доступ буде закритий. Я щодня отримую скарги від людей про зміст мережі. Мережа вирішує не соціальні питання, а чисто комерційні. Всі пам'ятають, як починалася громадянська війна в країні, тоді все теж починалося з критики. Ми не допустимо війни ", - підкреслив глава відомства.
ВВС