Робота за комп'ютером перед сном сприяє безсонню, серцевим нападам, цукровому діабету

Близько 80% молодих людей, опитаних на вулицях Нью-Йорка, заявили, що вони регулярно працюють, лежачи в ліжку. Можна подумати, що виконання роботи в горизонтальному положенні, це хороший спосіб поєднати приємного з корисним. Однак тут є кілька підводних каменів.

Робота за комп

Згідно з дослідженням Reverie, результати якого були опубліковані Wall Street Journal, все більша кількість жителів Нью-Йорка читають, відповідають на електронні листи або виконують іншу роботу, лежачи в ліжку. І не тільки Нью-Йорка. Попереднє опитування від Good Technology вказує, що близько половини людей використовують ноутбуки або планшети для виконання роботи безпосередньо перед сном, лежачи в ліжку.

Експерти вважають, що подібна "горизонтальна" робота може привести до несприятливих наслідків. По-перше, це негативно позначається на продуктивності і ефективності роботи. По-друге, це призводить до порушення засинання, а значить, до проблем наступного дня.

Вплив електронних пристроїв із сяючими дисплеями, наприклад, ноутбука або iPad, викликає пригнічення синтезу мелатоніну (гормону сну). Яскраве світло, впливаючи на сітківку, сигналізує організму, що ще занадто світло, щоб спати. Природно, що в такому разі виробництво мелатоніну порушується.

Вчені виявили, що використання планшетного ПК, IPad або ноутбука перед сном у темряві знижує рівень мелатоніну приблизно на 22 %. Це може пояснити, чому після таких сесій ми встаємо не виспаними і з червоними очима.

У свою чергу поганий сон призводить до недостатньої релаксації і до підвищеного ризику серцевих нападів. Дослідження, проведене серед співробітників заводів у Японії, виявило, що у тих робітників, хто спав менше шести годин на добу, ризик серцевого нападу був у п'ять разів вище протягом 14-літнього періоду.

Це також важливо для тих, хто стежить за своєю фігурою. Справа в тому, що недосипання, простіше кажучи, додає нам жиру. Дійсно, нестача сну може стати причиною таких проблем, як цукровий діабет або зайву вагу.

gazeta.ua

19 листопада 2012р.

Теги: Інтрнет, робота, хвороба

Коментарі

НОВИНИ: Різне

13:36
Житлова чи комерційна нерухомість — куди інвестувати у 2026 році
10:04
Сенатор Грем: Трамп дав "зелене світло" двопартійному законопроєкту про санкції проти рф
08:28
Британія та Франція підписали декларацію про намір розгорнути війська в Україні в разі мирної угоди
16:36
/ 1
Зеленський призначив Буданова главою Офісу президента України
14:08
Формати та розміри плитки: як вони впливають на вигляд приміщення
16:24
Відведення дощової води - з чого починається суха ділянка
16:00
PPC реклама - як підготувати сайт і команду до запуску
14:32
Скління балконів - як вибрати правильний варіант
12:01
Ваш надійний союзник проти підтоплень - як вибрати ідеальний дренажний насос для дому
11:47
«А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» - огляд класичних і нових видань культового видавництва
20:28
«Світло вимикається, плачу над випіканням» - волонтерка з Чернівців майже 4 роки допомагає воїнам
20:22
Облаштовуємо вітальню - які меблі потрібно придбати
13:57
Manufaktur від Mercedes-Benz - філософія індивідуального стилю
13:51
Як вибрати навантажувач напрокат - 3 основні критерії
22:17
Як обрати ноутбук для роботи, навчання та задоволення
22:14
Якщо Toyota, то тільки у офіційного дилера, і ось чому
16:08
Недорога імплантація зубів - на чому можна економити, а на чому — ні
16:00
Чому підготовка до НМТ онлайн - краще, аніж репетитор
14:53
Відпочинок у Буковелі - як забезпечити собі ідеальну відпустку
14:17
Чому вам потрібно встановити автоматичні ворота - три аргументи «за»
18:49
Як забезпечити собі стабільний доступ до якісної питної води
18:42
Інтенсивне вивчення англійської мови - коли швидкий результат стає пріоритетом
18:38
Як логістика з Китаю допомагає запускати нові українські бренди
12:54
Як вибрати квартиру для комфортного життя всією родиною корисні поради
22:55
Як ставлять імплант зуба
» Всі новини