Міліція не поспішає кваліфікувати смерть Олексія Різака як самогубство (ВІДЕО)

Юнак був єдиним сином екс-"губернатора" Закарпаття Івана Різака

Міліція не поспішає кваліфікувати смерть Олексія Різака як самогубство (ВІДЕО)

"Констатувати, що це було самогубство, міліція поки не може. Ведеться розслідування. Слідчі працюють для того, щоби прийняти правильне рішення: чи про порушення кримінальної справи, чи про відмову", – розповіла в коментарі ТСН завідувач сектора зв'язків з громадськістю УМВС України в Закарпатті Ганна Валюк.

Олексій був єдиною дитиною у батьків, власної родини ще не мав. Хлопець нещодавно закінчив Харківський національний університет. 

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, в Ужгороді загинув 23-річний син колишнього голови Закарпатської ОДА Івана Різака. Юнак викинувся з 15-го поверху житлового будинку. Саме у Харкові родина екс-"губернатора" жила останні 4 роки. Зараз правоохоронці з'ясовують всі обставини трагедії.

Напередодні з цієї ж багатоповерхівки вистрибнув 16-річний юнак.

Після Помаранчевої революції Івана Різака звинуватили в організації масових заворушеннь під час виборів і умовно засудили до 5 років позбавлення волі. 19 квітня 2012 року Верховний Суд скасував цей вирок.

Нещодавно Іван Різак з родиною повернувся на Закарпаття. Голова закарпатської ОДА Олександр Ледида у зв'язку з цим навіть публічно виголосив готовність допомогти йому з працевлаштуванням.

18 листопада 2012р.

Теги: Різак, самогубство

Коментарі

Олександр 2012-12-05 / 20:16:42
прикро, що дізнався про трагедію лиш сьогодні. знайомий був з Олексієм з середини 2011 року, знав його як людину порядну, виховану, щиру, справжнього чоловіка, і ніколи не повірю у те, що це самогубство. Батькам та близьким щире співчуття!

Світлана 2012-12-05 / 19:57:20
Світла память!ніколии не повірю, що він себе міг вбити... Льошка справедлива, чесна і найдобріша людина

віка 2012-11-19 / 18:57:59
він був дуже вихований та толерантний молодий чоловік..!!!! Батькам співчуття(((

ужгородка 2012-11-19 / 18:54:43
Боже,як шкода Льошку,він був хорошим хлопцем,дуже любив футбол.Не віриться що він міг сам це зробити))))він був сильною людиною!!!
Як батьки це витримають,навіть не уявляю)Дуже шкода,така трагедія

Роза 2012-11-19 / 11:34:13
Циничность и злость нашего народа просто поражает.Эти злобные комментарии - лицо современного украинца.Только не забывайте- когда так злорадствуете над чужой бедой- к вам может вернуться во сто крат! Не дай боже никому пережить такое горе. Можна по любому относиться к этой семье, однако то, что случилось - абсолютно не связано с положением родителей. И еще, если злобно комментирующие считают такое происшествие, как расплату за что-то, то могу вам сказать следующее: именно в Украине основная масса живет не по законам божьим и вы, со своей злостью - тоже. По вашей теории всевыщнего наказания - 50-60% украинцев должно бы уже испариться с лица земли, однако этого не происходит. Что-то не то в этой вашей теории. Я же наблюдаю совсем другую тенденцию ( не связанную с этой семьей)- из жизни очень рано уходят именно светлые , добрые и правильные люди, а всякая мразь - живет и процветает! Дай Бог силы этой семье пережить такое горе!

8822 2012-11-19 / 09:31:39
Щоб розраховувати на жалість, потрібно й самому її проявляти.А якщо до тебе немає співчуття - значить ти на нього не заслуговуєш. І відплата завжди віддається сторицею.Треба тільки згадати ЗА ЩО?

Віктор 2012-11-19 / 08:19:21
Прохання до Адміна: Зніміть, будь-ласка, цю інформацію з сайта. Пожалійте батьків та родичів. Наперед красно дякую

чоловік 2012-11-19 / 05:44:44
якщо різака бог так наказав, то видно було за що. нехай згадає свої гріхи, може кого образив...правду кажуть БОГ ПАЛИЦЕЮ НЕ Б'Є

4 віка Л. 2012-11-18 / 18:36:14
Станьте тай чергуйте

87678 2012-11-18 / 18:00:07
А входную дверь поставить внизу с замком на пароле? Никто скинуться не хочет?

віка Л. 2012-11-18 / 15:01:18
на 16 етажку треба вахтера і пропуск тільки мешканців. стільки молоді гине

закарпатка 2012-11-18 / 14:12:45
Господи! За що страждають невинні діти!Нема страшнішого коли вмирають діти...
Співчуття Івану Михайловичу Різаку.

знаю 2012-11-18 / 10:10:04


Тролінг. Коментар видалено. Адмін


Святе Письмо 2012-11-18 / 10:08:17
Азм воздам!

(Я відплачу)

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

17:31
На ужгородській об'їзній водійка Subaru вилетіла через бордюр на газон і збила дорожній знак
11:29
По дорозі між Сімером і Ворочовом Перечинської громади згорів Mercedes, що їхав на ремонт (РОЗШИРЕНО)
11:01
У середу у Ясіні на Рахівщині горіла "дев'ятка", а у Ворочові на Ужгородщині – Mercedes
10:43
На пожежі в Нижніх Воротах на Мукачівщині отримала опіки власниця будинку
10:34
Уночі в Чопській міській лікарні вигоріла надвірна споруда
11:37
У Буштині, поки власники спали, загорілася надвірна споруда з 2 тоннами сіна
16:57
У Синевирі на Хустщині вигорів мансардний поверх дерев'яного будинку
10:58
На Ужгородщині бобри норами пошкодили дамбу Латориці
11:22
У Буштині вогонь з підпаленого сухостою ледь не перекинувся на житлові будинки
11:09
В Ужгороді через саморобну піч горіла споруда, пристосована під житло
10:48
У пожежі в літній кухні у Вишкові загинув 68-річний чоловік
11:08
Спалюючи сміття на кладовищі, ужгородець спалив розташовану поруч надвірну споруду з сіном
21:56
Неподалік села Карпати внаслідок ДТП перекинувся Mercedes Sprinter
11:52
/ 2
Біля Горінчова на Хустщині Skoda вилетіла в кювет і перекинулася. Водій загинув, пасажирка травмована
10:26
У Синевирській Поляні горіла дровітня, від вогню довелося рятувати два будинки поруч
11:17
У Руському Полі на Тячівщині гасили пожежу в надвірній споруді
10:56
В Ужгороді горіло в місці "щільної забудови" на Гранітній
15:47
/ 1
43-річний житель Рахова з необережності впав з моста у річку і загинув (РОЗШИРЕНО)
14:15
/ 1
На Закарпатті в Тисі виявили тіло 22-го потопельника-"ухилянта" – 33-річного харків’янина
12:36
/ 13
Закарпатський ОТЦК: "ухилянт-суїцидник" Хабаров лише незначно "подряпав" руки, подряпини на обличчі "симулював", а при ньому знайшли транквілізатор
11:22
У Рахові вночі на неділю чоловік впав у Тису і втопився
10:47
В Ужгороді горіла квартира багатоповерхівки
13:41
У Руській Мокрій на Тячівщині Ford злетів у річку, загинули водій та пасажир
11:36
У Текові Королівської громади врятували будинок, в якому загорівся дах
10:45
У Кричові Буштинської громади донька, випадково проходячи повз, врятувала свою 77-річну матір з пожежі
» Всі новини