В Ужгороді з 16-поверхівки викинувся підліток (ОНОВЛЕНО) (ФОТО)

Сьогодні близько 8 години ранку біля ужгордської 16-поверхівки було виявлено закривавлений труп юнака.

В Ужгороді з 16-поверхівки викинувся підліток (ОНОВЛЕНО) (ФОТО)

Як повідомляє з місця події кореспондент Закарпаття онлайн, за словами правоохоронців, хлопцю на вигляд 16 років.

Наразі не відомо з якого поверху випав юнак, однак встановлено, що в шістнадцятиповерхівці він не проживав.

При потерпілому виявлено студентський квиток Гуманітарно-природничого коледжу ЗакДУ. Зараз правоохоронці працюють над встановленням особи загиблого, оскільки прізвище, вказане в студентському квитку, носять дві особи: 16 і 25 років.

Передсмертної записки при загиблому не було. Тому наразі не відомо, чи був це факт самогубства, чи нещасний випадок. Триває слідство.

15 листопада 2012р.

Теги: 16-поверхівка, труп, правоохоронці

Коментарі

Богдан 2012-11-18 / 19:45:10
Користувач з ніком "ВОНА" , це тіки прості здогадки, а що насправді стало причиною уже ніхто не дізнається.
ТУТ НІХТО НЕ ВИНЕН!НІХТО! І ДІВЧИНА ТИМ ПАЧЕ! НІХТО З НАС НЕ МІГ БИ ПЕРЕДБАЧИТИ ЦЕ, ВИНИТИ НЕМА КОГО!

** **** 2012-11-18 / 11:10:15


Флуд. Коментар видалено. Адмін


добродій 2012-11-17 / 23:59:20
а от вам і дргий самовбивця

добродій 2012-11-17 / 23:29:55


1234 який вам *** раЗниця ви прочиталиб його сторінку в ВК яку хрень він писав!!!!! а ось і другий!!!!


добродій 2012-11-17 / 23:27:40


1234 який вам *** раЗниця ви прочиталиб його сторінку в ВК яку хрень він писав!!!!! а ось і другий!!!!


Леха 2012-11-17 / 18:56:33
1234 полностью прав! Но есть и такие журналисты...

1234 2012-11-17 / 16:33:08
Звертаюся до адміна ресурсу: такими публікаціями ви робити страшну шкоду!!! Психологію вивчали коли-небудь? Не можна писати про суїциди, та ще й ілюструватими такими фото... це може мати характер епідемії... Надто висока ціна за рейтинг.

Марина 2012-11-17 / 15:44:47
Я до цих пір просто в шоці....

321 2012-11-17 / 13:49:47
Зняцево.Мукачывський р-н

123 2012-11-17 / 13:40:17
а звідки цей хлопець?

*** 2012-11-17 / 13:39:45
звичайно жаль батьків. але не можна так судити, тому що ніхто не знає що у нього в житті станеться, є люди які можуть пережити сильний біль, а є такі, яким легше вмерти чим жити з болем, і не треба так судити, тому що навіть той який впевнений на 100% що не зробить самогубство завтра може це зробити, є різні ситуаціі в житті, в мене в голові часто думки про те що якби б вмерла і як було б моім батькам і я б ніколи таке не зробила, но я незнаю як би я далі жила якби в мене Бог забрав коханого чоловіка.....можливо не видержала б.....

Він 2012-11-17 / 13:00:08
Жека...жаль його
хороший хлопець був
тихий спокойний, і вопще..нормальниою людиною просто був.
недумав шо він спромігся би на такий поступок. Особливо жаль батьків. якщо це ізза дівчина...дура вона.

Вона 2012-11-17 / 12:05:21
Наскільки мені відомо,то дівчина в якійсь мірі спровокувала його на такий вчинокі,бо знала про його наміри і сказала,що він не здатний на таке.Якщо це дійсно так,то доля вини і на ній.

Вона 2012-11-17 / 12:02:37
Наскільки мені відомо,то дівчина в якійсь мірі спровокувала його на такий вчинокі,бо знала про його наміри і сказала,що він не здатний на таке.Якщо це дійсно так,то доля вини і на ній.

Богдан 2012-11-17 / 11:34:00
А при чім тут дівчина люди? Звісно,хлопця дуже шкода, але ж бо це ще не значить,що можна судити дівчину.
Якщо б кожен кидався через нерозділене кохання, то нас би тут давно вже не було!Кожен має право на особисте життя!
ОСОБА ПІД НІКОМ "111" ви ніколи нікому не робили боляче? Цей хлопець вирішив сам піти з життя, це його зважений крок,а через які обставини, обставинами не тільки дівчина була, було ще багато об"єктивних і суб"єктивних обставин.
ТА Й ДОГО Ж : НЕ НАМ КОГОСЬ СУДИТИ!

Катя 2012-11-17 / 09:59:02
Хтось хоче жити,но не може.:-(
а хто мае цю жизнь...то не цiнить.!:-(

Лера 2012-11-17 / 09:55:21
Його мамi робили, недавно опирацiю на сердце...:-(

шон 2012-11-17 / 00:25:35
Бідолашні батьки навіть страшно уявити як їм зараз!!!

Крек 2012-11-17 / 00:17:08
Неподумав за тих хто його чекае вдома , просто зробив погано для батьків !

шон 2012-11-17 / 00:08:01
Вік самогубства не має меж, є багато випадків самогубств у старших роках та навіть у старості.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

17:31
На ужгородській об'їзній водійка Subaru вилетіла через бордюр на газон і збила дорожній знак
11:29
По дорозі між Сімером і Ворочовом Перечинської громади згорів Mercedes, що їхав на ремонт (РОЗШИРЕНО)
11:01
У середу у Ясіні на Рахівщині горіла "дев'ятка", а у Ворочові на Ужгородщині – Mercedes
10:43
На пожежі в Нижніх Воротах на Мукачівщині отримала опіки власниця будинку
10:34
Уночі в Чопській міській лікарні вигоріла надвірна споруда
11:37
У Буштині, поки власники спали, загорілася надвірна споруда з 2 тоннами сіна
16:57
У Синевирі на Хустщині вигорів мансардний поверх дерев'яного будинку
10:58
На Ужгородщині бобри норами пошкодили дамбу Латориці
11:22
У Буштині вогонь з підпаленого сухостою ледь не перекинувся на житлові будинки
11:09
В Ужгороді через саморобну піч горіла споруда, пристосована під житло
10:48
У пожежі в літній кухні у Вишкові загинув 68-річний чоловік
11:08
Спалюючи сміття на кладовищі, ужгородець спалив розташовану поруч надвірну споруду з сіном
21:56
Неподалік села Карпати внаслідок ДТП перекинувся Mercedes Sprinter
11:52
/ 2
Біля Горінчова на Хустщині Skoda вилетіла в кювет і перекинулася. Водій загинув, пасажирка травмована
10:26
У Синевирській Поляні горіла дровітня, від вогню довелося рятувати два будинки поруч
11:17
У Руському Полі на Тячівщині гасили пожежу в надвірній споруді
10:56
В Ужгороді горіло в місці "щільної забудови" на Гранітній
15:47
/ 1
43-річний житель Рахова з необережності впав з моста у річку і загинув (РОЗШИРЕНО)
14:15
/ 1
На Закарпатті в Тисі виявили тіло 22-го потопельника-"ухилянта" – 33-річного харків’янина
12:36
/ 13
Закарпатський ОТЦК: "ухилянт-суїцидник" Хабаров лише незначно "подряпав" руки, подряпини на обличчі "симулював", а при ньому знайшли транквілізатор
11:22
У Рахові вночі на неділю чоловік впав у Тису і втопився
10:47
В Ужгороді горіла квартира багатоповерхівки
13:41
У Руській Мокрій на Тячівщині Ford злетів у річку, загинули водій та пасажир
11:36
У Текові Королівської громади врятували будинок, в якому загорівся дах
10:45
У Кричові Буштинської громади донька, випадково проходячи повз, врятувала свою 77-річну матір з пожежі
» Всі новини