З 16 -поверхівки скочив син колишнього "губернатора" Різака

16 листопада з єдиного 16-поверхового будинку Ужгорода викинувся ще один молодий чоловік.

З 16 -поверхівки скочив син колишнього "губернатора" Різака

Трапилося це близько о 19.30.

При самогубці був паспорт, а тому ідентифікувати його особу не склало проблем. Як повідомляють джерела в правоохоронних органах, йдеться про син колишнього голови Закарпатської ОДА Івана Різака Олексія, 1989-го року народження

До 16-поверхівки хлопець приїхав на таксі після відвідин помешкання своєї дівчини, де залишив квіти. Після цього взяв здому паспорт і мобільний телефон і поїхав на місце самогубства.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, за день до цього, 15-го листопада, на цьому ж місці так само покінчив з життям 16-річний студент Гуманітарно-природничого коледжу ЗакДУ, родом зі Зняцева на Мукачівщині.

17 листопада 2012р.

Теги: самогубство, Різак

Коментарі

христина 2012-12-04 / 23:37:30
дуже легко людину осудити і сказати то тобі за те,а то тобі за те...Коли у людей горе вміймо по людськи по співчувати покажім свою культуру.Нехай кожний задумається над тим, яким він є перед Богом.Богові належить судити кожну людину не забираймо це у Нього.

вікторія 2012-11-19 / 18:44:40
я його знала, він був дуже хорошою, вихованою та толерантною людиною..... вічна йому пам"ять....

Юра 2012-11-19 / 09:29:27
Як кажуть у народі : "Господь Бог палкою бити не йде"

ррр 2012-11-18 / 23:17:36
Там шо заварити не мож оті двері і вікна? На всіх тих поверхівках. Людям там жити як? Розстрибалися...

маруся 2012-11-18 / 22:16:47
Ви такі смішні! Ніби інші сайти нічого про це не пишуть. А ну зізнайтесь, скільки разів ви заходили сюди, аби щось новеньке вичитати? То що пиняти на інших, коли в самих рожа крива?????

правда 2012-11-18 / 21:17:53
Не ті не мають совісті,що дають такі коменти,а сайт,який розкрутив цю тему.Є таке прислів"я: що видиш на другому,то чекай на собі,не радуйся біді другого-бо прийде д тобі.

людяність 2012-11-18 / 20:39:05
ви і ваші коментарі глупі і вонючі схаменіться

старий друг 2012-11-18 / 04:07:14
Це Різакові за Сливку бог віддячив .

юрист 2012-11-18 / 00:25:22
Боже,які ви люди жорстокі,читаючи коментарі,охоплює ужас,Різак багато чого і сам пережив поганого за ці роки і багато чого на нього просто наклеплювали.Не дай нікому такого горя,щиро співчуваю батькам,це найстрашніше що може бути в житті втрата дітей.А те що пенсіонер освіти пише що радів би побачити на обличчя Івана Різака в таке горе просто цинізм.Всі ми не ідеальні

Микола 2012-11-17 / 20:01:19
Хлопця шкода, це трагедія для сімї, незалежно від того хто його батько. А ті хто виливає бруд в коментах - "кончені" неудачники, нехай подивляться самі на себе. І взагалі, це дійсно не обовязково анонсувати, нормальні ЗМІ розміщують максимум співчуття.

Іван 2012-11-17 / 19:53:47
Усім попереднім коментаторам: Совісті у вас немає, та й взагалі - куди котиться суспільство, коли танцюємо на людському горі.

Demon Killer 2012-11-17 / 19:45:32
Самогубство - це трагедія для всіх - родини, друзів, знайомих. І нічого приплітати сюди політику.
Незалежно від ставлення до пана Різака прошу адміністратора вилучити брутальні антигуманні коментарі.

Згоден 2012-11-17 / 18:56:02
Да, сина жалко, а старий Різак був велиииикою паскудою - не одній людині життя поламав, будучи в СДПУ(о). Іне тільки своїми руками а і руками прихвостнів у районах

пенсіонер освіти 2012-11-17 / 17:53:50
А Старий Партейний БОСС СДПУ,о Іван Михайлович Різак був на похоронах у свого ЧАДА ??????Хотів бим його увідіти і плюнути Йому в Тосту Рижу Харю,за то шо ня угнав з роботи в Садікови в 2004 годі,бо я не хотів вступити в обрізану партію.

согласен 2012-11-17 / 17:51:16
Да малого жаль,но старий Ризак бил Урод Конкретний!!!

гуцул 2012-11-17 / 17:49:45
да,а батя у нього Іван Михайлович Різак,на прызвисько "Джек потрошитель" був редчайшою Паскудою коли керовав Закарпаттям,сажав людей у тюрми,пускав по свІту їх бызнес,і доводив до самогубства , не одна родина Закарпатців побажала Йому Лиху Годину,і як видимо людські сльозми не впали на пусте місце,Тепер Як Видимо Розплата застала Його Сина за содіяне Його Закарпатцям Горя Засранцьом Батьком!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Це пересторога для всіх керманичів нинішньої Синьо-Жопої Влади,подумайте про Дітей!!!!!

Кейт 2012-11-17 / 17:38:46
Они лутше знают,что делают,и что пишут.!

Леха 2012-11-17 / 14:17:27
Пишите больше и будет третий! Совсем совесть потеряли. Зачем фамилии то сообщать???
Какая страна, такие и журналисты...

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

10:03
У Мукачеві в готелі загорівся матрац в номері
17:31
На ужгородській об'їзній водійка Subaru вилетіла через бордюр на газон і збила дорожній знак
11:29
По дорозі між Сімером і Ворочовом Перечинської громади згорів Mercedes, що їхав на ремонт (РОЗШИРЕНО)
11:01
У середу у Ясіні на Рахівщині горіла "дев'ятка", а у Ворочові на Ужгородщині – Mercedes
10:43
На пожежі в Нижніх Воротах на Мукачівщині отримала опіки власниця будинку
10:34
Уночі в Чопській міській лікарні вигоріла надвірна споруда
11:37
У Буштині, поки власники спали, загорілася надвірна споруда з 2 тоннами сіна
16:57
У Синевирі на Хустщині вигорів мансардний поверх дерев'яного будинку
10:58
На Ужгородщині бобри норами пошкодили дамбу Латориці
11:22
У Буштині вогонь з підпаленого сухостою ледь не перекинувся на житлові будинки
11:09
В Ужгороді через саморобну піч горіла споруда, пристосована під житло
10:48
У пожежі в літній кухні у Вишкові загинув 68-річний чоловік
11:08
Спалюючи сміття на кладовищі, ужгородець спалив розташовану поруч надвірну споруду з сіном
21:56
Неподалік села Карпати внаслідок ДТП перекинувся Mercedes Sprinter
11:52
/ 2
Біля Горінчова на Хустщині Skoda вилетіла в кювет і перекинулася. Водій загинув, пасажирка травмована
10:26
У Синевирській Поляні горіла дровітня, від вогню довелося рятувати два будинки поруч
11:17
У Руському Полі на Тячівщині гасили пожежу в надвірній споруді
10:56
В Ужгороді горіло в місці "щільної забудови" на Гранітній
15:47
/ 1
43-річний житель Рахова з необережності впав з моста у річку і загинув (РОЗШИРЕНО)
14:15
/ 1
На Закарпатті в Тисі виявили тіло 22-го потопельника-"ухилянта" – 33-річного харків’янина
12:36
/ 13
Закарпатський ОТЦК: "ухилянт-суїцидник" Хабаров лише незначно "подряпав" руки, подряпини на обличчі "симулював", а при ньому знайшли транквілізатор
11:22
У Рахові вночі на неділю чоловік впав у Тису і втопився
10:47
В Ужгороді горіла квартира багатоповерхівки
13:41
У Руській Мокрій на Тячівщині Ford злетів у річку, загинули водій та пасажир
11:36
У Текові Королівської громади врятували будинок, в якому загорівся дах
» Всі новини