З 16 -поверхівки скочив син колишнього "губернатора" Різака

16 листопада з єдиного 16-поверхового будинку Ужгорода викинувся ще один молодий чоловік.

З 16 -поверхівки скочив син колишнього "губернатора" Різака

Трапилося це близько о 19.30.

При самогубці був паспорт, а тому ідентифікувати його особу не склало проблем. Як повідомляють джерела в правоохоронних органах, йдеться про син колишнього голови Закарпатської ОДА Івана Різака Олексія, 1989-го року народження

До 16-поверхівки хлопець приїхав на таксі після відвідин помешкання своєї дівчини, де залишив квіти. Після цього взяв здому паспорт і мобільний телефон і поїхав на місце самогубства.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, за день до цього, 15-го листопада, на цьому ж місці так само покінчив з життям 16-річний студент Гуманітарно-природничого коледжу ЗакДУ, родом зі Зняцева на Мукачівщині.

17 листопада 2012р.

Теги: самогубство, Різак

Коментарі

христина 2012-12-04 / 23:37:30
дуже легко людину осудити і сказати то тобі за те,а то тобі за те...Коли у людей горе вміймо по людськи по співчувати покажім свою культуру.Нехай кожний задумається над тим, яким він є перед Богом.Богові належить судити кожну людину не забираймо це у Нього.

вікторія 2012-11-19 / 18:44:40
я його знала, він був дуже хорошою, вихованою та толерантною людиною..... вічна йому пам"ять....

Юра 2012-11-19 / 09:29:27
Як кажуть у народі : "Господь Бог палкою бити не йде"

ррр 2012-11-18 / 23:17:36
Там шо заварити не мож оті двері і вікна? На всіх тих поверхівках. Людям там жити як? Розстрибалися...

маруся 2012-11-18 / 22:16:47
Ви такі смішні! Ніби інші сайти нічого про це не пишуть. А ну зізнайтесь, скільки разів ви заходили сюди, аби щось новеньке вичитати? То що пиняти на інших, коли в самих рожа крива?????

правда 2012-11-18 / 21:17:53
Не ті не мають совісті,що дають такі коменти,а сайт,який розкрутив цю тему.Є таке прислів"я: що видиш на другому,то чекай на собі,не радуйся біді другого-бо прийде д тобі.

людяність 2012-11-18 / 20:39:05
ви і ваші коментарі глупі і вонючі схаменіться

старий друг 2012-11-18 / 04:07:14
Це Різакові за Сливку бог віддячив .

юрист 2012-11-18 / 00:25:22
Боже,які ви люди жорстокі,читаючи коментарі,охоплює ужас,Різак багато чого і сам пережив поганого за ці роки і багато чого на нього просто наклеплювали.Не дай нікому такого горя,щиро співчуваю батькам,це найстрашніше що може бути в житті втрата дітей.А те що пенсіонер освіти пише що радів би побачити на обличчя Івана Різака в таке горе просто цинізм.Всі ми не ідеальні

Микола 2012-11-17 / 20:01:19
Хлопця шкода, це трагедія для сімї, незалежно від того хто його батько. А ті хто виливає бруд в коментах - "кончені" неудачники, нехай подивляться самі на себе. І взагалі, це дійсно не обовязково анонсувати, нормальні ЗМІ розміщують максимум співчуття.

Іван 2012-11-17 / 19:53:47
Усім попереднім коментаторам: Совісті у вас немає, та й взагалі - куди котиться суспільство, коли танцюємо на людському горі.

Demon Killer 2012-11-17 / 19:45:32
Самогубство - це трагедія для всіх - родини, друзів, знайомих. І нічого приплітати сюди політику.
Незалежно від ставлення до пана Різака прошу адміністратора вилучити брутальні антигуманні коментарі.

Згоден 2012-11-17 / 18:56:02
Да, сина жалко, а старий Різак був велиииикою паскудою - не одній людині життя поламав, будучи в СДПУ(о). Іне тільки своїми руками а і руками прихвостнів у районах

пенсіонер освіти 2012-11-17 / 17:53:50
А Старий Партейний БОСС СДПУ,о Іван Михайлович Різак був на похоронах у свого ЧАДА ??????Хотів бим його увідіти і плюнути Йому в Тосту Рижу Харю,за то шо ня угнав з роботи в Садікови в 2004 годі,бо я не хотів вступити в обрізану партію.

согласен 2012-11-17 / 17:51:16
Да малого жаль,но старий Ризак бил Урод Конкретний!!!

гуцул 2012-11-17 / 17:49:45
да,а батя у нього Іван Михайлович Різак,на прызвисько "Джек потрошитель" був редчайшою Паскудою коли керовав Закарпаттям,сажав людей у тюрми,пускав по свІту їх бызнес,і доводив до самогубства , не одна родина Закарпатців побажала Йому Лиху Годину,і як видимо людські сльозми не впали на пусте місце,Тепер Як Видимо Розплата застала Його Сина за содіяне Його Закарпатцям Горя Засранцьом Батьком!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Це пересторога для всіх керманичів нинішньої Синьо-Жопої Влади,подумайте про Дітей!!!!!

Кейт 2012-11-17 / 17:38:46
Они лутше знают,что делают,и что пишут.!

Леха 2012-11-17 / 14:17:27
Пишите больше и будет третий! Совсем совесть потеряли. Зачем фамилии то сообщать???
Какая страна, такие и журналисты...

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

17:40
У Мукачеві вчергове електронною поштою "замінували" тепер уже дитсадки, вокзали та лікарні
09:40
На Тячівщині згорів трактор, а на Рахівщині пожежа понищила будівлю лісопильного цеху
14:23
/ 1
Знайденого після вчорашнього зникнення хлопчика госпіталізовано до лікарні (ОФІЦІЙНО)
13:26
Хлопчик, якого відучора шукають на Іршавщині, не може відгукнутися на заклики, бо німий
11:15
У поліції просять допомогти в пошуку 5-річного хлопчика, що загубився на Іршавщині, повертаючись із поля
09:15
/ 6
На Іршавщині з ночі шукають 5-річного хлопчика, що зник, повертаючись додому з поля
13:54
/ 3
У Закарпатському ОУЛМГ розповіли про обставини трагедії на Тячівщині, де загинули 5 людей
11:25
Усі п'ятеро загиблих у трагічній ДТП на Тячівщині – мешканці одного села
10:17
У Дубриничах, на Перечинщині горів житловий будинок
08:46
/ 5
З'явилися світлини з місця трагедії на Тячівщині, де загинуло 5 людей
22:04
/ 2
На закарпатській Тячівщині машина впала з гори в річку, загинуло 5 людей
13:22
На подвір'ї школи в Мукачеві охоронець закладу знайшов труп жінки
09:26
На Виноградівщині вночі згорів Volkswagen Passat, а власник у ході пожежі отримав опіки
08:47
/ 3
У Хусті жінка кинулася під поїзд
16:48
/ 1
На місці пожежі у житловому будинку на Виноградівщині виявили тіло власника
12:56
В Ужгороді водолази дістали з кар'єра тіло 17-річного юнака, що потонув у неділю
10:53
Під час пожежі у Міжгір'ї врятували господаря будинку
10:44
В Ужгороді вночі згорів Lexus
10:42
У лісі на Міжгірщині рятували чеха, що травмував ногу
10:41
В Ужгороді шукають юнака, що потонув у кар'єрі
10:27
У Виноградові з'ясовують обставини ДТП, під час якої мотоцикліст врізався в легковик
14:06
/ 1
У Виноградові мотоцикліст на швидкості влетів у автівку, що повертала
22:51
/ 3
ФОТОФАКТ. У Сваляві струхлявіле дерево впало на авто
12:01
/ 1
На Рахівщині зливові дощі підмили дорогу обласного значення й підтопили два десятки дворогосподарств
16:33
В Ужгороді встановлюють причину пожежі на складі магазину
» Всі новини