З 16 -поверхівки скочив син колишнього "губернатора" Різака

16 листопада з єдиного 16-поверхового будинку Ужгорода викинувся ще один молодий чоловік.

З 16 -поверхівки скочив син колишнього "губернатора" Різака

Трапилося це близько о 19.30.

При самогубці був паспорт, а тому ідентифікувати його особу не склало проблем. Як повідомляють джерела в правоохоронних органах, йдеться про син колишнього голови Закарпатської ОДА Івана Різака Олексія, 1989-го року народження

До 16-поверхівки хлопець приїхав на таксі після відвідин помешкання своєї дівчини, де залишив квіти. Після цього взяв здому паспорт і мобільний телефон і поїхав на місце самогубства.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, за день до цього, 15-го листопада, на цьому ж місці так само покінчив з життям 16-річний студент Гуманітарно-природничого коледжу ЗакДУ, родом зі Зняцева на Мукачівщині.

17 листопада 2012р.

Теги: самогубство, Різак

Коментарі

христина 2012-12-04 / 23:37:30
дуже легко людину осудити і сказати то тобі за те,а то тобі за те...Коли у людей горе вміймо по людськи по співчувати покажім свою культуру.Нехай кожний задумається над тим, яким він є перед Богом.Богові належить судити кожну людину не забираймо це у Нього.

вікторія 2012-11-19 / 18:44:40
я його знала, він був дуже хорошою, вихованою та толерантною людиною..... вічна йому пам"ять....

Юра 2012-11-19 / 09:29:27
Як кажуть у народі : "Господь Бог палкою бити не йде"

ррр 2012-11-18 / 23:17:36
Там шо заварити не мож оті двері і вікна? На всіх тих поверхівках. Людям там жити як? Розстрибалися...

маруся 2012-11-18 / 22:16:47
Ви такі смішні! Ніби інші сайти нічого про це не пишуть. А ну зізнайтесь, скільки разів ви заходили сюди, аби щось новеньке вичитати? То що пиняти на інших, коли в самих рожа крива?????

правда 2012-11-18 / 21:17:53
Не ті не мають совісті,що дають такі коменти,а сайт,який розкрутив цю тему.Є таке прислів"я: що видиш на другому,то чекай на собі,не радуйся біді другого-бо прийде д тобі.

людяність 2012-11-18 / 20:39:05
ви і ваші коментарі глупі і вонючі схаменіться

старий друг 2012-11-18 / 04:07:14
Це Різакові за Сливку бог віддячив .

юрист 2012-11-18 / 00:25:22
Боже,які ви люди жорстокі,читаючи коментарі,охоплює ужас,Різак багато чого і сам пережив поганого за ці роки і багато чого на нього просто наклеплювали.Не дай нікому такого горя,щиро співчуваю батькам,це найстрашніше що може бути в житті втрата дітей.А те що пенсіонер освіти пише що радів би побачити на обличчя Івана Різака в таке горе просто цинізм.Всі ми не ідеальні

Микола 2012-11-17 / 20:01:19
Хлопця шкода, це трагедія для сімї, незалежно від того хто його батько. А ті хто виливає бруд в коментах - "кончені" неудачники, нехай подивляться самі на себе. І взагалі, це дійсно не обовязково анонсувати, нормальні ЗМІ розміщують максимум співчуття.

Іван 2012-11-17 / 19:53:47
Усім попереднім коментаторам: Совісті у вас немає, та й взагалі - куди котиться суспільство, коли танцюємо на людському горі.

Demon Killer 2012-11-17 / 19:45:32
Самогубство - це трагедія для всіх - родини, друзів, знайомих. І нічого приплітати сюди політику.
Незалежно від ставлення до пана Різака прошу адміністратора вилучити брутальні антигуманні коментарі.

Згоден 2012-11-17 / 18:56:02
Да, сина жалко, а старий Різак був велиииикою паскудою - не одній людині життя поламав, будучи в СДПУ(о). Іне тільки своїми руками а і руками прихвостнів у районах

пенсіонер освіти 2012-11-17 / 17:53:50
А Старий Партейний БОСС СДПУ,о Іван Михайлович Різак був на похоронах у свого ЧАДА ??????Хотів бим його увідіти і плюнути Йому в Тосту Рижу Харю,за то шо ня угнав з роботи в Садікови в 2004 годі,бо я не хотів вступити в обрізану партію.

согласен 2012-11-17 / 17:51:16
Да малого жаль,но старий Ризак бил Урод Конкретний!!!

гуцул 2012-11-17 / 17:49:45
да,а батя у нього Іван Михайлович Різак,на прызвисько "Джек потрошитель" був редчайшою Паскудою коли керовав Закарпаттям,сажав людей у тюрми,пускав по свІту їх бызнес,і доводив до самогубства , не одна родина Закарпатців побажала Йому Лиху Годину,і як видимо людські сльозми не впали на пусте місце,Тепер Як Видимо Розплата застала Його Сина за содіяне Його Закарпатцям Горя Засранцьом Батьком!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Це пересторога для всіх керманичів нинішньої Синьо-Жопої Влади,подумайте про Дітей!!!!!

Кейт 2012-11-17 / 17:38:46
Они лутше знают,что делают,и что пишут.!

Леха 2012-11-17 / 14:17:27
Пишите больше и будет третий! Совсем совесть потеряли. Зачем фамилии то сообщать???
Какая страна, такие и журналисты...

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

09:16
На Мукачівщині пожежа понищила КамАЗ
09:15
/ 1
Під час пожежі в літній кухні у Виноградові загинула жінка
16:11
Відгукнувшись на гавкіт собаки, на Свалявщині рятувальник на "тихому полюванні" порятував чоловіка
13:48
На Міжгірщині 8-річна дівчинка винесла свого 4-річного братика із палаючого будинку
10:59
На Мукачівщині згорів Ford Fiesta
10:44
Усю ніч на Тячівщині шукали підлітків, що заблукали, збираючи гриби
10:42
Недіючий цех із виготовлення цегли горів у Драгові на Хустщині
10:40
Volkswagen Touran горів у Тячеві, а наступного дня у Бедевлі гасили загорання "Форда"
10:38
Унаслідок пожежі в будинку на Рахівщині загинув чоловік
21:13
/ 3
В Ужгороді вночі "феєрично" горіло дерево
13:25
У Королеві на колії виявили тіло чоловіка, якого переїхав поїзд
22:52
Унаслідок вибуху котла на Радванці в Ужгороді постраждала жінка
22:41
В Угорщині врізався в дерево мікроавтобус з заробітчанами з Закарпаття
10:49
На Великоберезнянщині чоловік загинув під колесами електрички
09:28
У Синевирі, на Міжгірщині та в Тячеві горіли житлові будинки
10:23
На Берегівщині гасили пожежу у столярному цеху
10:22
Газовий котел горів у квартирі в Мукачеві, тоді як на Ужгородщині пожежа знищила кімнату в будинку
10:21
В Ужгороді пожежа знищила ВАЗ, а на Рахівщині горів УРАЛ
11:35
В Ужгороді хлопчик, поки його матір була на кухні, випав із вікна 5-го поверху
09:31
На Рахівщині пожежа знищила "Ниву"
00:21
У Хусті троє дітей опинилися в лікарні внаслідок вибуху невстановленого пристрою
23:31
/ 1
У Матійові на Виноградівщині знайшли труп жінки, що вже почав розкладатися
12:26
/ 2
На Іршавщині водійка Renault смертельно наїхала на 8-річну дівчинку
12:23
Дві пошуково-рятувальні операції впродовж доби здійснили гірські рятувальники на Закарпатті
09:50
Житлові будинки, квартира та надвірні споруди горіли впродовж вихідних на Закарпатті
» Всі новини