Ректор двох вузів пішов на «мирову» з колишніми проректорами

Ректор ЗакДУ та, за сумісництвом, в.о. ректора УжНУ Федір Ващук змушений був піти на компроміс з колишніми проректорами Олександром Сливкою та Ігорем Студеняком. Про це Закарпаття онлайн повідомило джерело в ректораті Ужгородського національного університету.

Ректор двох вузів пішов на «мирову» з колишніми проректорами

 

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, 22 травня в Ужгородському міськрайонному суді були зареєстровані позовні заяви колишніх проректорів Ужгородського національного університету Олександра Сливки та Ігоря Студеняка про визнання незаконним і скасування наказів ДВНЗ «Ужгородський національний університет» № 120/01-04 і № 121/01-04, та поновлення на займаній посаді. Власне, як стверджує джерело в ректораті, саме судові перспективи змусили Федора Ващука піти на компроміс. У підсумку, відповідно до досягнутих домовленостей, зазначені накази про звільнення з посад Ф.Ващуком було скасовано і до 24 жовтня О.Сливка та І.Студеняк були поновлені на посадах проректорів. Після цього вони написали заяви про звільнення за власним бажанням і отримали посади завідувачів кафедр – кафедри оптики і кафедри прикладної фізики фізичного факультету УжНУ відповідно.

Як наслідок, О.Сливка та І.Студеняк забрали з суду свої заяви.

Також, як повідомляє джерело, Федір Ващук намагається здобути симпатії колективу УжНУ та залагодити основні конфліктні ситуації, аби з більшою ймовірністю претендувати на посаду в рамках конкурсу на зайняття посади ректора Державного вищого навчального закладу "Ужгородський національний університет" (УжНУ), оголошеного Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України. 

09 листопада 2012р.

Теги: проректор, Сливка, Студеняк, Ващук

Коментарі

Студенти УжНУ 21.11.2012 / 11:33:46
Ващук регіональний клоун а не ректор.

1111111 13.11.2012 / 18:30:39
Ващук очканув!!!!!!!!

До Максима 12.11.2012 / 12:43:42
Сливка та Студеняк не здалися. Незважаючи на той весь брехливий бруд, який розповсюджувався в інтернеті Лемаком та Ніколайчуком, вони вистояли до кінця, і в кінцевому підсумку поставили свої умови, які були виконані теперішнім в.о.- п. Ващуком.І ще одне: такого проректора-пахаря, як Сливка, давно ректорат не бачив, тому таку людину треба дійсно повернути на посаду проректора, хоча,можливо це йому уже і не потрібно.

ВАСЯ Л. 10.11.2012 / 22:11:55
СЛИВКА молодець ! Поважаю. РЕСПЕКТ! Впевнений, що ВАЩУК забере його знову у ректорат. ТРЕБА ж комусь і робити.

Максим М. 10.11.2012 / 11:08:32
Сливка і Студеняк здалися! Шкода... Мали стояти до кінця... але посада завідуючого кафедрою дорожча ніж правда... шкода.

НОВИНИ: Соціо

10:43
В Ужгороді відзначили 48 митців і працівників культури міської премією Фото новина
08:56
Через ракетну атаку потяг Ужгород – Харків стоїть понад 3 години
17:53
На Тячівщині судитимуть чоловіка за вбивство власного сина Фото новина
16:34
/ 1
ЗМІ розповіли про нового управителя "Ведмежої діброви" Медведчука на Закарпатті
16:27
На Тячівщині чоловік підпалив авто сусіда Фото новина
16:04
Більшість закарпатців вважають найбільшою проблемою регіону корупцію, а вихід – у посиленні кримінальної відповідальності та оновленні влади
15:19
Закарпатці під час опитування висловилися щодо переселенців, політики орбана, самоідентифікації, належності регіону та вітряків
14:57
Завтра у Мукачеві прощатимуться з полеглим Героєм Юрієм Дешком Фото новина
13:48
/ 2
На Закарпатті судитимуть двох жінок за підтримку «русского міра» Фото новина
12:55
Виноградівські рятувальники ліквідували вогонь у господарській споруді Фото новина
11:03
На Мукачівщині сталася пожежа у готельно-ресторанному комплексі Фото новина
10:09
На війні з рф поліг військовий із Горонди Ігор Юрпалов Фото новина
09:13
/ 2
ВККС визнала підтвердженою інформацію про недостовірність відомостей в деклараціях голови Рахівського райсуду Ємчука та звернеться до ВРП
08:59
Неповнолітні мукачівки вигадали грабіж, щоб «провчити» знайомих після сварки
18:15
/ 1
Закарпатця, який до смерті побив 10-річну падчерку, засудили до довічного ув’язнення
17:00
У Мукачеві планують створити індустріальний парк «ЕКО Мукачево» для розвитку інновацій
16:27
На Закарпатті кіберполіція попереджає про фейкові повідомлення від імені МВС Фото новина
15:11
На Тячівщині чоловік отримав 12 років в’язниці за вбивство двоюрідного брата Фото новина
14:12
В Анталії студентка УжНУ виборола два “золота” чемпіонату світу з шашок Фото новина
13:05
У Мукачеві прощатимуться із полеглим захисником Романом Погребняком Фото новина
12:16
Книга закарпатського письменника Андрія Любки вийшла у США Фото новина
10:58
6 листопада на Закарпатті очікується суха погода з туманами
09:10
Закарпатські музейники та артисти створили відеопроєкт про звучання народних інструментів Фото новина
17:56
В Ужгороді п’яний водій спричинив ДТП біля торгового центру Фото новина
16:14
/ 2
На ПП «Чоп (Дружба)» викрили пасажира з фальшивими документами про інвалідність Фото новина
» Всі новини