Звільнені проректори УжНУ оскаржили звільнення в суді

Учора в Ужгородському міськрайонному суді були зареєстровані позовні заяви колишніх проректорів Ужгородського національного університету Олександра Сливки та Ігоря Студеняка про визнання незаконним і скасування наказів ДВНЗ «Ужгородський національний університет» № 120/01-04 і № 121/01-04, та поновлення на займаній посаді. Про це в телефонній розмові сказав О. Сливка.

Звільнені проректори УжНУ оскаржили звільнення в суді

Раніше Закарпаття онлайн повідомляло, що з призначенням в.о. ректора Віталія Ніколайчука почалися кадрові зміни в УжНУ, внаслідок яких проректорам було запропоновано написати заяву на звільнення за власним бажанням. Після відмови О. Сливки та І. Студеняка їх було звільнено наказом в.о. ректора УжНУ.

Максим Молнар, Закарпаття онлайн

23 травня 2012р.

Теги: Сливка, Студеняк, проректор

Коментарі

ужгородеця 2012-08-28 / 20:47:28
олекса + 1000 гарно і чітко висловилась !! но тим не менш ми говорим про Сливку, на мою думку він дійсно є патріотом нашого краю і я як студент УЖНУ хотів би щоб таких людей, викладачів як він було якомога більше . . . но уви таких 1 на 1000000 дуже жаль, я би нероздумуючи хотів би бачити вас на посаді ректора УЖНУ ))

ЗА СЛИВКУ 2012-06-19 / 19:37:16
Олекса дуже красиво сисловено свою думку я вас підтримаю і хочу сказати Олександру Георгійовичу, щоб нероздумуючи висував свою кандедатуру.

студент 2012-06-10 / 13:29:33
ура! значить далі можна не вчитися і башляти! шара продовжується!

Олекса 2012-06-05 / 07:40:00
Олександра Сливку-людину із здоровим глуздом та з почуттям громадянської позиції,патріота свого краю ,який вболіває за майбутнє та збереження УжНУ треба усіляко підтримати та висувати його кандидатуру на вибори ректора УжНУ!

аспірант 2012-05-30 / 12:20:02
Олександре Георгійовичу!
Ігору Петровичу!
Ви молодеці. Ми вас підтримуємо і віримо у Вас.
Студенти також за Вас. Для них канікули не перешкода.
Якщо треба ми скажемо своє слово у будь який час.
НЕ оступіться йдіть до переможного кінця.
НЕчисть треба гнати з університету. І це буде!

До того що сидить у ректораті 2012-05-29 / 15:47:23
Або ти дебіл, або тобі всерівно, бо язик без кісток, про що молоти? Добрався уже як обирали Сливку та Студеняка на зав. кафедрами? Лоханувся ти в цьому напрямку, друже. Бо хто знає,як відбувались вибори, який результат голосування, до речі ти ж тоже там був, той зрозумів,наскільки твої коментарі "правдиві". І що би ти в подальшому не писав, це все суцільна БРЕХНЯ! Це методи 90-х років- психологічна давка та пресінг. Не на тих ти попав! Дивись сам не впади в депресію, бо тебе не буде кому підтримати в данній ситуації, тоді як і в Студеняка і в Сливки є колосальна підтримка порядних людей.

доцент УжНУ 2012-05-29 / 10:35:48
Вуйку ти говориш стовідсоткову неправду!
Колектив кафедри оптики одноголосно підтримав кандидатуру О.Сливки на завідувача кафедри і Вчена рада університету так само переважною більшістю таємно проголосувала за О.Сливку сім років назад.
Ти зараз сидиш у ректораті і можеш це перевірити.
Тому краще мовчи!

сторонній 2012-05-29 / 07:34:53
ВУЙКА на царство. Хоче бути ректором, але ганьбиться.

Вуйко 2012-05-28 / 15:02:43
ДО ВУЙКА 2012-05-28 / 14:10:28
Я особисто був на цих Вчених радах і також довго плювався. Тому Ваш гнів цілком зрозумілий.
Але реалії такі, що Вчена рада університету розглядає кандидатури на завідування кафедр при любому результаті голосування. Тобто, навідь якщо кафедра не підтримала кандидатуру - вона всеодно вноситься в бюлетень. Такі вимоги закону "Про вищу освіту". Поспілкуйтеся з членами Ради, які були на тих виборах про кількаразові переголосування і про тиск на них. Можете і запит вченому секратарю зробити. Може писати дурню перехочеться.

ДО ВУЙКА 2012-05-28 / 14:10:28
ЩО ЗА НІСЕНІТНИЦЮ ТИ НЕСЕШ?ПО ЯКОМУ ОДНОМУ ГОЛОСУ НАБРАЛИ СЛИВКА А СТУДЕНЯК ЖОДНОГО ПРИ ВИБОРАХ НА ЗАВ. КАФЕДР? ЯКЩО НЕ ВОЛОДІЄШ ІНФОРМАЦІЄЮ, ТО КРАЩЕ ДАЙ ПИСЬМОВИЙ ЗАПИТ, І Я ДУМАЮ, ЩО СЕКРЕТАР ВЧЕНОЇ РАДИ, ЗМОЖЕ ВІДКРИТИ ТОБІ ОЧІ НА ТЕ ЩО ТИ ПИШЕШ ЕРУНДУ НІЧИМ НЕ ПІДКРІПЛЕНУ.А НА РАХУНОК ПЕРЕРАХУВАНЬ, ФАЛЬСИФІКАЦІЙ, ЦЕ ТАК ПРИНЯТО У ЛЕМАКА, ТОМУ КРАЩЕ ПРОКОМЕНТУЙ,ЯК ОБЕРАВСЯ НА ЗАВ.КАФЕДРОЮ ЛЕМАК, А МОЖЕШ ЗГАДАТИ І ВИБОРИ ДЕКАНА.

юрист 2012-05-26 / 08:44:33
Що Вуйку, накінець прийшов твій зірковий час? Тепер ти будеш різати правду матку, щоб усі боялися. До сих пір тобі затикали рота, а тепер ти розкажеш яка несправедливість існувала в УЖНУ. І для Сливки та Студеняка віднайшов, толерантний ти наш дефініцію "пройдисвіти".
Довго ж ти бідолага терпів, накінець прорвало, і дуже вчасно. Ти голубе легалізуйся і я буду голосувати за тебе на виборах ректора.

Вуйко 2012-05-25 / 20:32:20
Для юрист 2012-05-25 / 07:38:11
Майжень цей юрист в УжНУ вчився, бо немаючи аргументів перехорить на особистості і дураком називає незнайому людину.
А в УжНУ всупереч закону "Про вищу освіту" практично всі декани і проректори суміщають свої посади з завідуванням кафедрами.
І перед тим як ображати, зайдіть на стрінку університеу і почитайте.
А Сливка і Студеняк завідувачами каферд стали майче через рік як стали проректорами (доречі це до цього в УжНУ не практикувалося призначення проректорами людей що немали адміністративного досвіду). І на виборах при голосуванні на кафедрах Сливка набрав 1 голос "за", а Студеняк - 0 "за" (він не мав право голосу бо йшов на іншу кафедру. Кафедри їх не підтримали, бо знали їх як пройдисвітів які нагло викинули попередніх завідувачів. Та й на великий вченій Раді УжНУ далеко не з першого разу їх обрали (було багато переголосувань і фальсифікацій). Тепер це вже забулося і вони майже святі стали. І судяться коли з ними чинять аналогічно.

хаха 2012-05-25 / 19:55:01
а ось приклад законоповаги зі сторони сливки http://www.rionews.com.ua/mixed/politic/now/n12145171921
сподіваюсь адміни не удалять)))

юрист 2012-05-25 / 12:06:01
А при чім тут хвалитися, та й чим хвалитися.
Ой, що біда, коли в коментатори лізуть пацієнти психіатра.

спостерігач 2012-05-25 / 11:46:27
раз не публікуут - значит нема чим "хвалитися"

юрист 2012-05-25 / 07:38:11
Вуйку. Не пиши дурниць, якщо не знаєш трудового законодавства.
Ти в якому ВУЗі бачив щоб завкафедрами сумішали свої посади з посадами проректорів. Ти, що дурак?
Їх могли звільнити за ст.ст.36,38,40 Кодексу законів про працю, і в той же день вручити накази про звільнення.
Панове, якщо маєте на руках накази опублікуйте їх зміст для загалу.

бувалий юрист 2012-05-24 / 20:47:18
ну от шось "намальовується", проте копії відповідних наказів мають бути "на руках" у звліьнених, але вони теж мовчат про їх зміст

человек 2012-05-24 / 20:15:51
наскільки мені відомо у звязку із закінченням строку, тільки ніхто не знає чи був той строк встановлений в наказах про прийняття на посади проректорів і якшо був, то коли закінчився Та думаю ніхто і не дізнається, бо тепер нові керовники будуть це приховувати

Вуйко 2012-05-24 / 20:09:14
2 бувалому юристу
Ви добре замітили, що не все так просто.
Ніхто їх не звільняв з УжНУ. Воні і далі працюють на посадах завідувачів кафедр, на які вони були обрані за конкурсом. Їх просто звільнили від виконання обов"язків проректорів (посада за внутрішнім суміщенням), а це далеко не звільнення з роботи.
Кожен керівник має моральне право свормувати свою команду. Більшість проректорів з честю написали заяви (що є ознакою порядності та принципу). Тільки ці двоє за всю історію університету ганьбу на себе зводять.

бувалий юрист 2012-05-24 / 20:01:14
всі говорять про звільнення, але я так і не почув, на жаль, пункту КЗОТУ по якому звільнили проректорів...
можливо це звільнення за власним бажанням)))) тобто згідно поданих заяв або за згодою сторін)))
от і оскаржують вони такі накази в суді)))

НОВИНИ: Соціо

15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення
23:02
Україна та угорщина погодили відкриття нового ПП "Велика Паладь – Надьгодош" для легкового транспорту