Призначення в УжНУ: звільнено Сливку і Студеняка, призначено Офіцинського

Виконуючий обов’язки ректора Ужгородського національного університету Віталій Ніколайчук у телефонній розмові повідомив про кадрові зміни в університеті станом на сьогодні.

Призначення в УжНУ: звільнено Сливку і Студеняка, призначено Офіцинського

Він підтвердив інформацію про призначення проректором Романа Офіцинського, професора історичного факультету УжНУ. Також сказав, що від сьогодні обов’язки першого проректора покладені на Василя Лемака. 

Повідомив, що сьогодні Олександр Сливка та Ігор Студеняк звільнені з посад проректорів та переведені на посади завідувачів кафедр.

На запитання з приводу чуток про призначення Михайла Полюжина, проректора із науково-методичної роботи ЗакДУ, В.Ніколайчук повідомив, що радо візьме його на посаду професора.

Раніше В.Ніколайчук повідомив інтернет-виданню Закарпаття онлайн про інші призначення на керівні посади.

Максим Молнар для Закарпаття онлайн
 

15 травня 2012р.

Теги: УжНУ, Ніколайчук, Офіцинський

Коментарі

гість 2012-06-22 / 19:10:58
Ніколайчук скоро ти пійдеш по жіночій лініЇ .... а за всьо прийдеця відповісти !

ЗА СЛИВКУ 2012-06-22 / 19:08:41
Нікому від цих змін краще не стане.я за РЕКТОРА Сливку

Друг 2012-05-22 / 19:08:29

Реклама - платна. )) Коментар видалено. Адмін

Закарпатський регіональний центр зайнятості 2012-05-19 / 22:43:22
Оголошення!!!

Шановні співробітники УжНУ!

Закарпатський регіональний центр зайнятості щиро співчуває вам у звязку із прогнозованою втратою постійного місця роботи, але наголошує, що не залишить вас наодинці з лихом.
І у звязку із цим інформуємо вас про наявність вільних робочих місць в Ужгороді (станом на 10.05.2012) за посиланням
http://www.dcz.gov.ua/zak/control/uk/publish/article?art_id=19816&cat_id=5764

З надією на подальшу співпрацю,
Інформаційна служба Центру

читач 2012-05-19 / 20:08:26
Читайте брати мої інтервю Сливки і Студеняка.
Двоє на цілий унверситет зважилися сказати правду і що треба робити. На вченій раді треба прийняти рішення заборонити будь-яку реорганізацію університету, бо це розвалити університет із середини. Це ще гірше ніж обєднання. І друге - вимагати від міністерства негайно оголосити конкурс по виборам ректора УжНУ.
Інакше всім вам буде кінець. Надіюся, що і ця задача посильна колективу і студентам УжНУ. Тримайтеся бо ви того варті!

декан 2012-05-18 / 13:36:10
Сьогодні перша нарада деканів при новому керівництві.
Це є дуже цікавим. До цього в.о.ректора протягом тижня індивідуально в кабінеті радився з кожним окремо.Подивимося який буде результат.
Друга не менш цікава подія подія - судове засідання за позовом п.Ніколайчука заробити на університеті 100 тис.грн.
Закарпатські суди - найсправедливіші у цілому світі!
Це підтвердив своїм рішенням адміністративний суд у минулу пятницю 11.05.12 р. визнавши брехливу довідку і дії самої інспекції по перевірці УжНУ правомірними.
Що скажуть на це декани?

закарпатець 2012-05-18 / 13:20:28

Тролінг. Коментар видалено. Адмін

Архимандрит 2012-05-18 / 11:32:47
На сайте УжНУ фотка Официнского-проректора со значком СДПУ(о): http://www.univ.uzhgorod.ua/management/. До сих пор ею фанатеет?

Адмін 2012-05-18 / 10:31:20
Прохання до всіх коментаторів: збавте оберти. багатьох уже заносить.

Архимандрит 2012-05-18 / 10:28:59

Согласен с тобой, Підкарпатець. Офис - реальный ********, который ненавидит все закарпатское.

Підкарпатець 2012-05-18 / 09:44:20
Треба класти ректором свого-підкарпатця.Адже наші не дурніши від теперішних.Яким би не був Вегещ-він був своїм.А цей офіцінський права рука медведчука.Бувший гол.ред.газети соц.дем.Родом з бердичева.Настоящий сіоніст.Він ненавидить ні українців ні мадяр та всіх інших.На чолі головного вузу краю має стати наш місцевий у якого наш менталитет.І має класти на керівні посади своїх підкарпатців.А тут вже стілки чужих які командують з нами.Вони най йдуть до дому та там най керують.А ми тут якось сами розберемся.

мешканець закарпаття 2012-05-18 / 07:44:00
135-му.
Раз так, то тоді назве розумними викладацький та студентський склад УЖНУ, адже їм голосувати на виборах ректора.

135 2012-05-18 / 05:52:17
Мешканцю Закарпаття
Популярно пояснюю:
Всі без винятку - семіти (популярніше - жиди): перший - мукачівський,другий і третій - центрально- та східноукраїнські, четвертий - галицький...
Так що дійсно: це приблуди не закарпатські!

мешканець закарпаття 2012-05-17 / 23:41:15
Нич не розумію. Ко такий Ващук, Ніколайчук,Полюжин та Офіцінський? Уткіть ся взяли ці великі вчені. Наскільки тямлю ці дебіли постійно писали якість статті у "Трибуні", щось їм ся вічно не любило.
Но видит ми ся, що то приблуди незакарпатські.

222 2012-05-17 / 21:34:00
Ні, це євреї біля нас комплексують за свою національність і відчувають себе недоробленими. Інакше би не скривали, що они жиди, і не писали такі коментарі...

Для 222 2012-05-17 / 21:17:31
Ти шо поруч з євреями комплексуєш, відчуваєш себе недоробленим?

222 2012-05-17 / 21:07:50

Для Ужгородця - семіти вони всі, ******** *********. А в жидів батьківщина - цілий світ

123 2012-05-17 / 21:03:49

Ви розводите тут балачки, а "наукова еліта" Ужну уже лягла під в.о.*****чука

ЛЕМАК -ЛОШАРА 2012-05-17 / 18:43:24
У Ніколайчука ТОЙОТА КЕМРІ,,,,,,ЗВІДКИ В НЬОГО ТАКА МАШИНА??????

Вася 2012-05-17 / 17:28:08
А скільки авто у Ващука?

НОВИНИ: Соціо

15:29
/ 1
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
Приватний поїзд "Прага — Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 1
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
18:40
/ 1
Загинув Герой з Вишківської громади Святослав Корнійчук
11:17
/ 1
У Берегові діти принесли додому з річки стару протитанкову міну
10:45
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Михайлом Козаком
» Всі новини