Закарпатський суд залишив перемогу на 71-му окрузі за Павлом Балогою

У п’ятницю, 9 листопада відбулося фінальне засідання ОВК, на якому було враховано рішення Закарпатського окружного адміністративного суду на користь кандидата від Єдиного Центру.

Закарпатський суд залишив перемогу на 71-му окрузі за Павлом Балогою

Окружком засідав не більше 30 хвилин – з 13.30 до 14.00. Члени комісії взяли до уваги рішення суду за позовом Павла Балоги, яке було прийняте вчора, 8 листопада, ввечері і яким ОВК забороняється вносити зміни в уточнюючі протоколи щодо результатів виборів.

Тобто рішення ОВК щодо скасування результатів виборів на 3-ох дільницях (№210481,  №210522,  №210523) від 7 листопада, яке давало підстави кандидату-регіоналу Степану Деркачу стати народним депутатом, визналося судом неправомірним.

Відтак, після остаточного рішення ОВК переможцем на 71 окрузі у фінальних протоколах, які сьогодні вже відправили у ЦВК, є кандидат від Єдиного Центру Павло Балога, який випередив регіонала Степана  Деркача на 217 голосів: перший набрав 22 209 голосів, другий – 21 992 голосів.

 

 

 

 

 

09 листопада 2012р.

Теги: Павло Балога, перемога, суд

Коментарі

Ніка 2012-11-12 / 20:23:12
Вітаю Павла Балогу з ПЕРЕМОГОЮ. Не підведи нас, ми в тебе віримо.

консул 2012-11-10 / 20:47:56
вітаю павла з перемогов... Прости павлику продажних суддів бо вони маленько заробили на диркачові.

Ніколетта Жалива 2012-11-10 / 09:37:29
По - перше - на офіційному сайті ЦВК нема до цього часу проафішованих змін до ОВК №71, по- друге- старі, нові члени ОВК не приймали присягу, по-третє - дійсно кворуму (дві треті ) не було , по-четверте Львівський апеляційний суд скасував рішення суд в м.Ужгород , і по- пяте - Степане , ну на фіга тобі були потрібні Якубці, Росохи, Стрижаки, Величканичі, Паньки та Івани Якоби ?.

Роксана 2012-11-09 / 23:46:28


Коментар видалено. Адмін


Мих. Шимон з Хуста 2012-11-09 / 22:37:40
ДО ХУСТЯНИНА.
Дайте покуй хлопам-деркачикам, пушли з горя жерти.
Но небіда, най хоч так собі душу відведуть. А ми нап`ємося за перемогу нашого уже депутата - ПАВЛА БАЛОГИ!
УРА-А-А-А-А-А-А-А-А-А-А-А !!!!

гуцул 2012-11-09 / 20:42:26


Хамство. Коментар видалено. Адмін


Микола 2012-11-09 / 19:45:22
А після цього всього, панове Балоги, було б справою честі домогтися звільнення тих суддів, які "підсудили" перемогу Деркачу, тих членів ОВК (особливо п. Кадар) які фальсифікували на його користь, і зробити все щоб "фальсифікатори і судді" сіли на нари!

Хустянин 2012-11-09 / 19:33:40
Ау-у ! Деркачики де ви? Хоч хтось озовіться.Чи ви завжди займаєте "принципову" позицію -позицію перепожця і завтра будете стояти в черзі поздоровляти переможця.Але ми вас вже знаємо.Ганьба вам! Як ви тепер будете ходити по городу ,здороватися і дивитися людям в очі.Ви нас агітували за Хустського Деркача,а де ви знаєте в Хусті фамелію Деркач? Нема.Є прихудняки комуністи маржинські дохтори,які керовали колхозом доку не вмер,а на кінець іще нам селянам в Рокосові продали нашу колхозну контору під амбулаторію.Ганьба прихуднякам Деркачам! Ніколи вони не були і небудуть Хустянами!

йсе я 2012-11-09 / 17:52:19
Но, Богу слава, а то всі нерви м си ізмотала. Думала м і закони вже на Срібній землі не діют, а лиш "понятія", декачі, їх тьощі, куми Горби та наєжджі рудьковські.
Аж хочеся жити!

Мих. Шимон з Хуста 2012-11-09 / 17:29:46
Ну,що, шановні "деркачівці"-помічники, радники-совєтчики? Де ви?
Де ви, шановна родино невідбувшогося депутата Деркача?
Де ви, шановна підтримко окремих панів-регіоналів?
Допіарились?
Зараз саме час подати на вас усіх в суд, на відшкодування моральних збитків шістьом членам ОВК, котрих ви незаконно звільнили зі складу окружної комісії та всім юристам, котрим ви помотали нерви за цей весь піарочний час. Це єдине, що вам спрвді вдалося. А після певного вироку суду, щоб ви всі мали багато-багато часу вивчити виборче право та законодавство України!
Щоб ви знали, що батіг в кінци лускать, щоб ви знали, що правда завжди перемагає, що ви завжди пам`ятали, що не все можна за гроші!
А ти, Степане, поки не пізно, мотай за кордон, років так на 30-ть! Тобі в Україні вже більше нічого не світить. Мотай, небоже, мотай !!!

Щиро раді 2012-11-09 / 16:31:05
УРА))) Нарешті))) Перемога дісталась найсильнішому, по-справедливості і по-закону))))

тата 2012-11-09 / 16:29:21
ВІТАЮ!!!!!

липчанка 2012-11-09 / 16:20:07
казалам тым клоунам що перемога буде за нами

громада 2012-11-09 / 16:18:16
молодци так тримати

Мішо 2012-11-09 / 15:28:54
ОК!

Мукачівець 2012-11-09 / 15:14:44
Молодці! Показали хто є хто!

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ