В Ужгородській міськраді утворено більшість: БЮТ + РЕГІОНИ + «ЛИТВИНІВЦІ»

Сьогоднішнє засідання сесії Ужгородської міськради не виправдало очікувань помаранчевих сил «Нашої України», СПУ та «Пори» щодо приєднання до них Блоку Юлії Тимошенко.

В Ужгородській міськраді утворено більшість: БЮТ + РЕГІОНИ + «ЛИТВИНІВЦІ»Натомість неформально утворено іншу більшість: БЮТ + Народна фракція + фракція Партії регіонів. Про це повідомив 30 травня власкор ЗІКу.

В результаті такого голосування переможець виборів – БЮТ отримав бюджетну і земельну комісії, претензії на які висловлював раніше та трьох представників у виконкомі. Однак позбувся секретаря, бо головуючий на сесії міський голова Сергій Ратушняк не поставив це питання на голосування. Як вважає заступник керівника фракції нашоукраїнців Олег Диба, мер протягне на цю посаду свою кандидатуру.

За словами Олега Диби, за таких обставин «Наша Україна» та «Пора» переходять в опозицію. «Ми пропонували БЮТ демократичну коаліцію, він не пішов на таке об’єднання. Вочевидь, йому зручніше злитися з виконавчою владою, порушивши баланс двох гілок влади, і таким чином вирішувати усі питання», – прокоментував депутат.

30 травня 2006р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Політика

12:17
В Ужгороді зупинили водія без прав і під наркотиками Фото новина
11:57
/ 1
В Ужгороді викрили схему розкрадання коштів на ремонті поліклініки для ВПО Фото новина
02:22
Сенатор Грем пригрозив угорщині та Словаччині через купівлю нафти у рф
16:06
На Хустщині водолази дістали з озера тіло потопельника
13:39
ВККС визначить, чи працюватиме в апеляційному суді виправдовувачка чиновника-хабарника та ґвалтівників неповнолітньої дівчинки воловецька суддя Софілканич
15:12
Закарпатська поліцейська здобула місце у десятці кращих на екстремальних перегонах Spartan Фото новина
14:35
/ 1
На Закарпатті керівник профспілки розтратив понад 2 млн грн Фото новина
12:54
На Закарпатті заблокували кілька схем переправлення ухилянтів до ЄС Фото новина
14:17
Поблизу Нижніх Воріт легковик злетів з дороги та опинився на даху Фото новина
08:07
/ 2
Мешканці Калин на Тячівщині висловили недовіру депутатам та голові Дубівської громади Каганцю через "лобіювання" мініГЕС Відео новина
18:02
/ 5
Зеленський на Закарпатті обговорив із прем’єром Словаччини фіцо безпеку, енергетику та євроінтеграцію України Фото новина
13:29
Зеленський та президент Євроради зустрілися на Закарпатті: обговорили членство України в ЄС та санкції проти рф Фото новина
12:36
Внаслідок пожежі на базі відпочинку в Нижній Апші, власник отримав 75% опіків тіла
23:51
фіцо в Ужгороді зустрінеться Зеленським
11:19
/ 1
На Закарпатті СБУ викрила інтернет-агітаторів, які допомагали ухилянтам Фото новина
09:02
/ 2
У Карпатах відкрили перші 55 км міжнародного веломаршруту Фото новина
12:23
На Закарпатті за тиждень зафіксували майже сотню хворих на Covid-19 Фото новина
11:00
/ 3
Ракетний удар по американському заводу в Мукачеві міг бути тиском росії на інвесторів - ISW Фото новина
08:24
/ 7
Московська пропаганда на Закарпатті
10:21
/ 5
Суд оголосить рішення у справі вітряків на полонині Рівній 21 серпня Фото новина
08:59
/ 5
Уряд звільнив Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА після затримання НАБУ Фото новина
21:53
/ 8
"Українська правда" оприлюднила деталі корупційних оборудок за участі чинного голови Мукачівської РДА Гайдая
15:22
/ 8
Перебіг корупційної справи закарпатського нардепа Горвата засвідчив тривалість підготовки "спецоперації" ОП проти НАБУ і САП – "Українська правда"
08:46
/ 1
В угорщині заговорили про причетність режиму орбана до провокативного надпису та підпалу церкви на Закарпатті
12:19
/ 9
Шестеро посадовців із Закарпаття занизили вартість авто у деклараціях
» Всі новини