До нового парламенту потрапляють 10 закарпатців

Наближається до кінця підрахунок, кого ж обрали краяни до нової Верховної Ради.

До нового парламенту потрапляють 10 закарпатців

Якщо до виборів 28 жовтня у парламенті минулого скликання було 4 закарпатців – Станіслав Аржевітін, Василь Петьовка, Сергій Мошак, Олександр Кеменяш, то тепер Закарпаття матиме наразі 10 представників – Василя Петьовку, Павла Балогу, Івана Бушка, Василя Ковача, Віктора Балогу, Михайла Ланя, Валерія Лунченка, Валерія Пацкана, Сергія Мошака та Іштвана Гайдоша.  

 І тільки двоє з новообраних – «старі» парламентарі – Василь Петьовка та Сергій Мошак. Щоправда, ще двоє «ветеранів» були в Раді раніше – Віктор Балога та Іштван Гайдош, який цього разу проходить за списком Партії регіонів.

Серед нових облич – Валерій Пацкан, який у прохідній частині УДАРу, Валерій Лунченко, який проходить від Об’єднаної опозиції,  Павло Балога, Іван Бушко та Василь Ковач, Михайло Ланьо.  

Теоретично в парламент можуть потрапити й інші закарпатці, якщо представники прохідної частини партійних списків перейдуть з парламентської на якусь іншу роботу і таким чином «черга» посунеться.

30 жовтня 2012р.

Теги: вибори, парламент, депутат

Коментарі

Ледида 01.11.2012 / 21:19:28
І один бандил ЛАНЬО (БЛЮК)

Авторитету 31.10.2012 / 10:00:52
Ти ти майже фурт з Балогов приказуєш, що знаєш, що в нього типирь в лексиконі.А Блюка з Лайна й свячена вода ни змиє. Ти вижу туже ся радуєш, майже ти повбіцяв заступника пак ти авторитет.

авторитет 30.10.2012 / 23:38:28
да а Шуфрич шо не пройшов вроді пройшов!!! А кстаті як Ланяьо пройшов то слова "Блюк" у Балоговому лексиконі пропали !!!

Оглядач 30.10.2012 / 21:04:28
Шуфрика забули

xyz 30.10.2012 / 18:13:47
+ sufrich – 11

ВО "Батьківщина" 30.10.2012 / 16:04:11
Лунченко - зо років...

Блюк 30.10.2012 / 15:58:14
Кошмар,Блюк у парламенті.Мабуть піде у комітет по правоохоронній діяльності )))

НОВИНИ: Політика

16:06
На Хустщині водолази дістали з озера тіло потопельника
13:39
ВККС визначить, чи працюватиме в апеляційному суді виправдовувачка чиновника-хабарника та ґвалтівників неповнолітньої дівчинки воловецька суддя Софілканич
15:12
Закарпатська поліцейська здобула місце у десятці кращих на екстремальних перегонах Spartan Фото новина
14:35
/ 1
На Закарпатті керівник профспілки розтратив понад 2 млн грн Фото новина
12:54
На Закарпатті заблокували кілька схем переправлення ухилянтів до ЄС Фото новина
14:17
Поблизу Нижніх Воріт легковик злетів з дороги та опинився на даху Фото новина
08:07
/ 2
Мешканці Калин на Тячівщині висловили недовіру депутатам та голові Дубівської громади Каганцю через "лобіювання" мініГЕС Відео новина
18:02
/ 5
Зеленський на Закарпатті обговорив із прем’єром Словаччини фіцо безпеку, енергетику та євроінтеграцію України Фото новина
13:29
Зеленський та президент Євроради зустрілися на Закарпатті: обговорили членство України в ЄС та санкції проти рф Фото новина
12:36
Внаслідок пожежі на базі відпочинку в Нижній Апші, власник отримав 75% опіків тіла
23:51
фіцо в Ужгороді зустрінеться Зеленським
11:19
/ 1
На Закарпатті СБУ викрила інтернет-агітаторів, які допомагали ухилянтам Фото новина
09:02
/ 2
У Карпатах відкрили перші 55 км міжнародного веломаршруту Фото новина
12:23
На Закарпатті за тиждень зафіксували майже сотню хворих на Covid-19 Фото новина
11:00
/ 3
Ракетний удар по американському заводу в Мукачеві міг бути тиском росії на інвесторів - ISW Фото новина
08:24
/ 7
Московська пропаганда на Закарпатті
10:21
/ 5
Суд оголосить рішення у справі вітряків на полонині Рівній 21 серпня Фото новина
08:59
/ 5
Уряд звільнив Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА після затримання НАБУ Фото новина
21:53
/ 8
"Українська правда" оприлюднила деталі корупційних оборудок за участі чинного голови Мукачівської РДА Гайдая
15:22
/ 8
Перебіг корупційної справи закарпатського нардепа Горвата засвідчив тривалість підготовки "спецоперації" ОП проти НАБУ і САП – "Українська правда"
08:46
/ 1
В угорщині заговорили про причетність режиму орбана до провокативного надпису та підпалу церкви на Закарпатті
12:19
/ 9
Шестеро посадовців із Закарпаття занизили вартість авто у деклараціях
00:41
/ 5
Затримано підпалювача церкви у Паладь-Комарівцях, який залишив на її фасаді провокативний напис Фото новина
13:36
/ 8
Нардепа Горвата судитимуть за крадіжку державної землі на 127 млн грн
15:29
/ 8
НСЖУ підтримала закарпатських журналістів в контексті тиску на їх колег Олену Мудру та Олега Дибу
» Всі новини