Результати голосування на Закарпатті за інформацією ЦВК станом на ранок 29 жовтня

Результати Центральної виборчої комісії станом на 7 годин 50 хвилин.

29 жовтня 2012р.

Теги: результати

Коментарі

алекс 2012-11-27 / 16:05:25


Коментар видалено. Адмін


вова 2012-11-15 / 10:25:05
закарпаття-запасна україна

ЧЕСНИЙ 2012-11-09 / 21:57:47
ЗНАЮ,ЩО ЛЮДИ ХОТІЛИ ВЖЕ НОВОІ ВЛАДИ,А ЦЕ ВСЕ ФАЛЬСИФІКАЦІЯ!!!!!ОЙ ЯК НЕ ХОЧУТЬ ВІДДАВАТИ КОРИТО НОВИМ МОЛОДИМ ДЕПУТАТАМ!ПІДКУПНІ НАШІ ВСІ КОМІСІІ.ДОСИТЬ ЖАЛЬ,ЩО ЗАКАРПАТЦІ ПРОДАЖНІ.ПОДИВІТЬСЯ НАВКРУГИ:НЕВЖЕ НЕ ВИДНО,ЩО ХТО ХОЧ ТРОХИ ЗАЧЕПИВСЯ ДО ВЛАДНОІ СТРУКТУРИ,ЗРАЗУ ПОЧИНАЕ ЯК НА ДРІЖЖАХ БАГАТІТИ!!ЗВІДКИ ТАКІ ГРОШІ?НЕВЖЕ ЧЕСНО ЗАРОБЛЕНІ???ОСЬ В ЯКІЙ ДЕРЖАВІ МИ ЖИВЕМО!

лакі 2012-11-09 / 00:08:38
Я із Закарпаттяі хочу захистити місцеве населення.Підтвержую що головне не як голосують а як рахують. по роду діяльності я часто спілкуюсь з людьми і часто задавала питання " за кого будете голосувати".По моім підрахункам РП мала набрати 10% -15 % навіть з урахуванням підкупів.Знаю на сільскі ради виділяли від 60000 до 100000 грн .Але не всі люди які голосували продажні.Продажні виявилися члени і голови виборчих комісій.Ось тому в депутати пройшли Балога і два його брата молодший Балога і пан Ледида

сорри 2012-11-04 / 14:49:46
Мало За "Свободу"? На Львівщині, де діяла УПА, "Свобода" перемогла у всіх округах. На Закарпатті "Свобода" отримала понад 8%. Тоді як Ляшко з Ласівкою, які агітували за русинство не отримали і 1%.

Маю думку 2012-11-04 / 14:00:13
Нічого дивного, що так мало ЗА за ВО"свободу" - там, певно, краще за інших пам"ятають діяння "їхніх героїв" - і шухевичів з бандерами і інших

Лаба 2012-11-04 / 10:27:42
То не Балога лоханувся - то закарпатці нає.....ся,особливо Міжгірщинаїз Щурями.

НКВД 2012-11-02 / 10:25:44
Из двух зол выбрали большее.

читатель 2012-11-01 / 15:49:06
Пора делать ноги

Читач 2012-10-31 / 10:11:32
Не вірю! Аксіома - голове не як голосують, а як рахують...

західняки 2012-10-31 / 04:10:14
Важко в це повірити

ukrainci 2012-10-29 / 23:06:42
Vstudno 3a 3akarpattja, jake ro3misheno na 3axodi Ykrainu v centri Evropu, a golosyjut' jak baranu 3a vovkiv, jaki ix obgru3ajut'!

міжірець 2012-10-29 / 21:05:39
Балога лоханувся. Оласть царю не лягла в ноги

НОВИНИ: Політика

09:45
Уроки Карпатської України
09:14
/ 10
Інтереси Зеленського в ужгородській ОВК представляє звільнений за пиятику екс-очільник ДАІ, що носив "георгіївську" стрічку (ДОКУМЕНТИ)
10:12
/ 9
Ужгородські листи Порошенка можуть бути прихованою агітацією - ОПОРА
01:49
На Закарпатті 21 кандидат у президенти делегував членів ДВК
18:02
/ 11
В Ужгороді у поштових скриньках містяни знаходять "листи від Президента"
08:35
/ 7
Угорці Ужгорода вперше відзначили річницю своєї революції не біля Петефі
10:12
/ 9
ФОТОФАКТ. На площі Петефі в Ужгороді монтують сцену для Порошенка
10:18
"Земан у квадраті": чому словацькі вибори можуть принести неприємний сюрприз Україні
17:33
/ 37
Очільницю фракції КМКС Берегова за незаконний перетин кордону суд оштрафував на 3,4 тис грн
08:37
/ 5
Професор-славіст з Австрії Міхаель Мозер в Ужгороді: "Мова, яка може об'єднати всіх русинів, – українська"
07:59
/ 34
Порошенко на Закарпатті "відкриє" аеропорт, візьме участь в економічному форумі і побуває на Красному полі
10:53
До поліції Закарпаття надійшло 87 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства
09:49
/ 17
За спробу перетину кордону за угорським паспортом керівниця фракції КМКС у Берегівській міськраді відповість у суді
10:18
/ 2
Політв’язня Івана Мирона нагородили "Золотим ведмедиком"
21:00
/ 5
Професор-мовознавець з Відня прочитає лекцію "Чи існує "русинська мова"?"
10:48
В Івано-Франківську затримали двох студентів із Закарпаття, які, ймовірно, розмальовували стіни будинків
07:31
/ 18
Член фракції Порошенка в парламенті Брензович: "Закарпатські угорці в першому турі не підтримають жодного з кандидатів"
07:09
/ 7
В Ужгороді на зустріч кандидата Бойка з активом закарпатських угорців не пустили журналістку "UA:Закарпаття" – ОПОРА
07:03
/ 2
Під час засідання ОВК 69 у Мукачеві двічі викликали поліцію – ОПОРА
07:40
/ 3
Клімкін хоче продовження до 5 років перехідного періоду виконання для угорців мовної статті закону про освіту
07:55
/ 147
Не втратьмо шанс. Закарпатська "Просвіта" підтримала Гриценка
18:09
/ 12
Порошенко призначив головою Великоберезнянської РДА Василя Кірика
15:58
/ 1
Протягом лютого Закарпаття відвідали три кандидати на пост Президента
03:56
Біля Мукачева поліція, Нацгвардія та ДСНС перед виборами показово злагоджували дії в "ускладнених" умовах
07:49
/ 21
Серед 4 суддів КС, які були проти скасування статті про незаконне збагачення, є закарпатець Лемак
» Всі новини