Результати голосування на Закарпатті за інформацією ЦВК станом на ранок 29 жовтня

Результати Центральної виборчої комісії станом на 7 годин 50 хвилин.

29 жовтня 2012р.

Теги: результати

Коментарі

алекс 2012-11-27 / 16:05:25


Коментар видалено. Адмін


вова 2012-11-15 / 10:25:05
закарпаття-запасна україна

ЧЕСНИЙ 2012-11-09 / 21:57:47
ЗНАЮ,ЩО ЛЮДИ ХОТІЛИ ВЖЕ НОВОІ ВЛАДИ,А ЦЕ ВСЕ ФАЛЬСИФІКАЦІЯ!!!!!ОЙ ЯК НЕ ХОЧУТЬ ВІДДАВАТИ КОРИТО НОВИМ МОЛОДИМ ДЕПУТАТАМ!ПІДКУПНІ НАШІ ВСІ КОМІСІІ.ДОСИТЬ ЖАЛЬ,ЩО ЗАКАРПАТЦІ ПРОДАЖНІ.ПОДИВІТЬСЯ НАВКРУГИ:НЕВЖЕ НЕ ВИДНО,ЩО ХТО ХОЧ ТРОХИ ЗАЧЕПИВСЯ ДО ВЛАДНОІ СТРУКТУРИ,ЗРАЗУ ПОЧИНАЕ ЯК НА ДРІЖЖАХ БАГАТІТИ!!ЗВІДКИ ТАКІ ГРОШІ?НЕВЖЕ ЧЕСНО ЗАРОБЛЕНІ???ОСЬ В ЯКІЙ ДЕРЖАВІ МИ ЖИВЕМО!

лакі 2012-11-09 / 00:08:38
Я із Закарпаттяі хочу захистити місцеве населення.Підтвержую що головне не як голосують а як рахують. по роду діяльності я часто спілкуюсь з людьми і часто задавала питання " за кого будете голосувати".По моім підрахункам РП мала набрати 10% -15 % навіть з урахуванням підкупів.Знаю на сільскі ради виділяли від 60000 до 100000 грн .Але не всі люди які голосували продажні.Продажні виявилися члени і голови виборчих комісій.Ось тому в депутати пройшли Балога і два його брата молодший Балога і пан Ледида

сорри 2012-11-04 / 14:49:46
Мало За "Свободу"? На Львівщині, де діяла УПА, "Свобода" перемогла у всіх округах. На Закарпатті "Свобода" отримала понад 8%. Тоді як Ляшко з Ласівкою, які агітували за русинство не отримали і 1%.

Маю думку 2012-11-04 / 14:00:13
Нічого дивного, що так мало ЗА за ВО"свободу" - там, певно, краще за інших пам"ятають діяння "їхніх героїв" - і шухевичів з бандерами і інших

Лаба 2012-11-04 / 10:27:42
То не Балога лоханувся - то закарпатці нає.....ся,особливо Міжгірщинаїз Щурями.

НКВД 2012-11-02 / 10:25:44
Из двух зол выбрали большее.

читатель 2012-11-01 / 15:49:06
Пора делать ноги

Читач 2012-10-31 / 10:11:32
Не вірю! Аксіома - голове не як голосують, а як рахують...

західняки 2012-10-31 / 04:10:14
Важко в це повірити

ukrainci 2012-10-29 / 23:06:42
Vstudno 3a 3akarpattja, jake ro3misheno na 3axodi Ykrainu v centri Evropu, a golosyjut' jak baranu 3a vovkiv, jaki ix obgru3ajut'!

міжірець 2012-10-29 / 21:05:39
Балога лоханувся. Оласть царю не лягла в ноги

НОВИНИ: Політика

16:11
/ 10
На Виноградівщині голова райради може отримати повноваження "політично" звільняти директорів шкіл (ДОКУМЕНТ)
17:55
/ 48
Нардеп Лунченко ультимативно вимагає в Києві призначення "свого" голови Закарпатської ОДА
16:25
/ 9
Закарпаття понад усе: кому Будапешт доручить вести угорців на місцеві вибори
14:34
/ 3
Ринок дозволить українцю вільно приймати рішення – закарпатський нардеп Петьовка
14:12
/ 5
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 15
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5