Результати голосування на Закарпатті за інформацією ЦВК станом на ранок 29 жовтня

Результати Центральної виборчої комісії станом на 7 годин 50 хвилин.

29 жовтня 2012р.

Теги: результати

Коментарі

алекс 2012-11-27 / 16:05:25


Коментар видалено. Адмін


вова 2012-11-15 / 10:25:05
закарпаття-запасна україна

ЧЕСНИЙ 2012-11-09 / 21:57:47
ЗНАЮ,ЩО ЛЮДИ ХОТІЛИ ВЖЕ НОВОІ ВЛАДИ,А ЦЕ ВСЕ ФАЛЬСИФІКАЦІЯ!!!!!ОЙ ЯК НЕ ХОЧУТЬ ВІДДАВАТИ КОРИТО НОВИМ МОЛОДИМ ДЕПУТАТАМ!ПІДКУПНІ НАШІ ВСІ КОМІСІІ.ДОСИТЬ ЖАЛЬ,ЩО ЗАКАРПАТЦІ ПРОДАЖНІ.ПОДИВІТЬСЯ НАВКРУГИ:НЕВЖЕ НЕ ВИДНО,ЩО ХТО ХОЧ ТРОХИ ЗАЧЕПИВСЯ ДО ВЛАДНОІ СТРУКТУРИ,ЗРАЗУ ПОЧИНАЕ ЯК НА ДРІЖЖАХ БАГАТІТИ!!ЗВІДКИ ТАКІ ГРОШІ?НЕВЖЕ ЧЕСНО ЗАРОБЛЕНІ???ОСЬ В ЯКІЙ ДЕРЖАВІ МИ ЖИВЕМО!

лакі 2012-11-09 / 00:08:38
Я із Закарпаттяі хочу захистити місцеве населення.Підтвержую що головне не як голосують а як рахують. по роду діяльності я часто спілкуюсь з людьми і часто задавала питання " за кого будете голосувати".По моім підрахункам РП мала набрати 10% -15 % навіть з урахуванням підкупів.Знаю на сільскі ради виділяли від 60000 до 100000 грн .Але не всі люди які голосували продажні.Продажні виявилися члени і голови виборчих комісій.Ось тому в депутати пройшли Балога і два його брата молодший Балога і пан Ледида

сорри 2012-11-04 / 14:49:46
Мало За "Свободу"? На Львівщині, де діяла УПА, "Свобода" перемогла у всіх округах. На Закарпатті "Свобода" отримала понад 8%. Тоді як Ляшко з Ласівкою, які агітували за русинство не отримали і 1%.

Маю думку 2012-11-04 / 14:00:13
Нічого дивного, що так мало ЗА за ВО"свободу" - там, певно, краще за інших пам"ятають діяння "їхніх героїв" - і шухевичів з бандерами і інших

Лаба 2012-11-04 / 10:27:42
То не Балога лоханувся - то закарпатці нає.....ся,особливо Міжгірщинаїз Щурями.

НКВД 2012-11-02 / 10:25:44
Из двух зол выбрали большее.

читатель 2012-11-01 / 15:49:06
Пора делать ноги

Читач 2012-10-31 / 10:11:32
Не вірю! Аксіома - голове не як голосують, а як рахують...

західняки 2012-10-31 / 04:10:14
Важко в це повірити

ukrainci 2012-10-29 / 23:06:42
Vstudno 3a 3akarpattja, jake ro3misheno na 3axodi Ykrainu v centri Evropu, a golosyjut' jak baranu 3a vovkiv, jaki ix obgru3ajut'!

міжірець 2012-10-29 / 21:05:39
Балога лоханувся. Оласть царю не лягла в ноги

НОВИНИ: Політика

05:03
/ 2
ФОТОФАКТ. В ужгородській маршрутці "на гарячому" впіймали двох "щипачок"
04:19
/ 6
В контексті підпалу офісу ТУКЗ Клімкін закликав Угорщину усвідомити масштаб російських гібридних методів
20:08
/ 2
Київського лижника, що 4 доби блукав у Карпатах, наразі лікуватимуть від обмороження в Ужгороді
14:12
/ 6
Основною метою підпалу офісу спілки угорців в Ужгороді було скомпрометувати "українських бандерівців" – організатор
10:28
Упродовж одного дня на Ужгородщині та у Свалявському районі в пожежах загинули чоловік і жінка
09:27
Сьогодні у Кракові – перше судове засідання у справі підпалу офісу угорського товариства в Ужгороді
12:39
/ 7
У селі на Ужгородщині за 70 млн форинтів з Угорщини відкрили Угорський дім
20:45
/ 31
Уряд Орбана вшанував солдатів, які разом з нацистами "захищали Угорщину на Дону"
19:43
/ 9
Головою Закарпатської облорганізації "Радикальної партії Олега Ляшка" обрано Володимира Шубця
17:38
У спаленому і підірваному угорському екс-офісі в Ужгороді працюватиме телеканал Ледиди-ТУКЗ
09:44
На Закарпатті потенційні учасники виборчих перегонів встановлювали зовнішню рекламу та інформаційні намети
04:29
/ 21
Польські неонацисти-підпалювачі вказали на угорський слід в підпалі офісу угорського товариства в Ужгороді
04:22
/ 64
Клоун не він
04:23
/ 23
Новорічна десакралізація влади
17:10
Завдання угорського уповноваженого міністра з питань Закарпаття ширші, ніж просто співпраця – віце-прем'єр
04:04
/ 15
Закарпатський "сірий кардинал" УПЦ МП Антоній (Паканич): Хто насправді керує Моспатріархією в Україні
06:10
/ 8
Єпископ Варсонофій: Православна Церква України на Закарпатті зараз має голос і до нього дослухаються
18:04
Порошенко прийняв вірчі грамоти у "закарпатського" посла Угорщини
02:38
/ 6
Порошенко: "Дракон", відроджений у лицарі
20:13
На Закарпатті ОПОРА зафіксувала прояви дочасної передвиборчої активності потенційних кандидатів на пост Президента
12:43
/ 1
На безкоштовні курси української для угорців Закарпаття за тиждень записались 300 осіб
00:47
/ 1
У санкційному списку РФ є 13 вихідців з Закарпаття
16:28
/ 6
Лідери угорських організацій Закарпаття назвали виконання закону щодо заборони подвійного громадянства для чиновників переслідуванням угорців
14:02
/ 13
На Хустщині за поширення забороненої комуністичної символіки депутату загрожує до 10 років ув'язнення
18:14
/ 13
Угорщина "жестово" профінансує в Берегові курси з вивчення української для угорців Закарпаття
» Всі новини