Результати голосування на Закарпатті за інформацією ЦВК станом на ранок 29 жовтня

Результати Центральної виборчої комісії станом на 7 годин 50 хвилин.

29 жовтня 2012р.

Теги: результати

Коментарі

алекс 2012-11-27 / 16:05:25


Коментар видалено. Адмін


вова 2012-11-15 / 10:25:05
закарпаття-запасна україна

ЧЕСНИЙ 2012-11-09 / 21:57:47
ЗНАЮ,ЩО ЛЮДИ ХОТІЛИ ВЖЕ НОВОІ ВЛАДИ,А ЦЕ ВСЕ ФАЛЬСИФІКАЦІЯ!!!!!ОЙ ЯК НЕ ХОЧУТЬ ВІДДАВАТИ КОРИТО НОВИМ МОЛОДИМ ДЕПУТАТАМ!ПІДКУПНІ НАШІ ВСІ КОМІСІІ.ДОСИТЬ ЖАЛЬ,ЩО ЗАКАРПАТЦІ ПРОДАЖНІ.ПОДИВІТЬСЯ НАВКРУГИ:НЕВЖЕ НЕ ВИДНО,ЩО ХТО ХОЧ ТРОХИ ЗАЧЕПИВСЯ ДО ВЛАДНОІ СТРУКТУРИ,ЗРАЗУ ПОЧИНАЕ ЯК НА ДРІЖЖАХ БАГАТІТИ!!ЗВІДКИ ТАКІ ГРОШІ?НЕВЖЕ ЧЕСНО ЗАРОБЛЕНІ???ОСЬ В ЯКІЙ ДЕРЖАВІ МИ ЖИВЕМО!

лакі 2012-11-09 / 00:08:38
Я із Закарпаттяі хочу захистити місцеве населення.Підтвержую що головне не як голосують а як рахують. по роду діяльності я часто спілкуюсь з людьми і часто задавала питання " за кого будете голосувати".По моім підрахункам РП мала набрати 10% -15 % навіть з урахуванням підкупів.Знаю на сільскі ради виділяли від 60000 до 100000 грн .Але не всі люди які голосували продажні.Продажні виявилися члени і голови виборчих комісій.Ось тому в депутати пройшли Балога і два його брата молодший Балога і пан Ледида

сорри 2012-11-04 / 14:49:46
Мало За "Свободу"? На Львівщині, де діяла УПА, "Свобода" перемогла у всіх округах. На Закарпатті "Свобода" отримала понад 8%. Тоді як Ляшко з Ласівкою, які агітували за русинство не отримали і 1%.

Маю думку 2012-11-04 / 14:00:13
Нічого дивного, що так мало ЗА за ВО"свободу" - там, певно, краще за інших пам"ятають діяння "їхніх героїв" - і шухевичів з бандерами і інших

Лаба 2012-11-04 / 10:27:42
То не Балога лоханувся - то закарпатці нає.....ся,особливо Міжгірщинаїз Щурями.

НКВД 2012-11-02 / 10:25:44
Из двух зол выбрали большее.

читатель 2012-11-01 / 15:49:06
Пора делать ноги

Читач 2012-10-31 / 10:11:32
Не вірю! Аксіома - голове не як голосують, а як рахують...

західняки 2012-10-31 / 04:10:14
Важко в це повірити

ukrainci 2012-10-29 / 23:06:42
Vstudno 3a 3akarpattja, jake ro3misheno na 3axodi Ykrainu v centri Evropu, a golosyjut' jak baranu 3a vovkiv, jaki ix obgru3ajut'!

міжірець 2012-10-29 / 21:05:39
Балога лоханувся. Оласть царю не лягла в ноги

НОВИНИ: Політика

12:05
/ 12
Україна і жест Земана
00:46
/ 16
Чубирко, з яким "ненормативно" переписувався в ВР нардеп Лунченко, є соратником Медведчука на Закарпатті
17:04
/ 7
Суд призначив експертизу поширюваної на Закарпатті угорськомовної газети "Карпатойо" на предмет сепаратизму
14:47
/ 4
Закарпатські нардепи-"мажоритарники" не голосували за "касові" ускладнення для малого бізнесу, "за" лише "слуги народу"
13:51
/ 3
Хустський райсуд постановив конфіскувати 100 тис грн "допомоги" для "Радикальної партії Ляшка"
01:57
/ 13
Нардеп Лунченко в ВР у айфоні матюкається і читає "Закарпаття онлайн"
00:27
/ 3
МЗС викликало посла Чехії через зустріч Земана з русинами щодо "автономії" Закарпаття
23:33
/ 3
Єврокомісар Орбана: чим загрожує Україні новий керівник політики сусідства ЄС
22:53
/ 5
Кабмін погодив призначення заступників голови Закарпатської ОДА, яких "анонсувало" "Закарпаття онлайн"
02:14
/ 19
Прокремлівські русини обговорили з проросійським президентом Чехії "більшу автономію" українського Закарпаття
16:39
/ 18
Бондаренко свою боротьбу з Гайдаєм продовжив зверненням депутатів облради
09:16
/ 12
Гайдая звільнено з посади радника голови Закарпатської ОДА
00:12
/ 12
Бондаренку дуже не подобається, коли Брензович перед виборами порушує питання про Притисянський округ
09:01
/ 6
Бондаренко зустрівся з новообраними нардепами-"слугами" у ВР від Закарпаття – "налагодив тісну співпрацю"
14:11
/ 3
Меморіальний знак Малого Державного Герба України відкрили в Берегові
23:23
/ 8
Балога залишається нардепом. Верховний Суд відмовив Токарю
18:00
/ 4
Суд у Києві відмовив Токарю у позові до ЦВК щодо визнання Балоги нардепом, сьогодні апеляцію розглядає Верховний Суд
15:58
/ 6
Для звільнення "самовідновлюваних" закарпатських митників змінять закон про держслужбу – Нефьодов
23:30
/ 8
Верховний Суд відмовився розглядати скаргу Токаря щодо перемоги Балоги
20:46
/ 3
Балога і Поляк увійшли в "За майбутнє", Лаба став "Слугою народу", а Лунченко, Горват та Петьовка наразі позафракційні
03:13
/ 14
Оксюморон: Шуфрич очолить у новому парламенті Комітет по свободі слова
19:16
/ 5
ЛЕМ МИ: Ветерани Закарпатської 128-ї бригади взяли участь в "Марші захисників" у Києві
18:36
/ 14
Закарпатські ветерани та волонтери взяли участь у альтернативному "Марші захисників України" в Києві
10:54
/ 21
З Днем Незалежності України!
17:17
/ 21
Аваков офіційно звільнив начальника поліції Закарпаття Стефанишина
» Всі новини