УДАР: Ми не програли студентів, у нас їх перекупили

Про це щойно, на прес-конференції в Ужгородському прес-клубі, заявив Валерій Пацкан, голова Закарпатського виборчого штабу УДАРу.

УДАР: Ми не програли студентів, у нас їх перекупили

За його словами, цьогорічні вибори були надзвичайно брудними. З усіх куточків області надходить інформація про масову скупку голосів.

«Повідомлення про те, що біля дільниць роздають гроші надходили сьогодні з Берегова,  різних куточків Ужгородщини, Перечина. Також, нам повідомляють про те, що в усіх студентських гуртожитках напередодні виборів збирали студентів і давали по 200 гривень за голос за Партію регіонів  і кандидата Ковача. Сьогодні у гуртожитках фіксували факти, коли молоді особи фотографували власні бюлетені, щоб відзвітуватися за отримані за голоси кошти», - заявив Валерій Пацкан (№19 виборчого списку УДАРу). 

Також, за словами політика, у Виноградові одразу на двох дільницях: 210127, 210189  на 2 години сьогодні було припинено голосування. О 13.20 зникло електропостачання. Світло включили тільки о 15.15

Раніше вже повідомлялося, що сьогодні у Середньому, що на Ужгородщині,  голова дільничної комісії, Глюдзик Юрій, дозволив входити в кабінку для волевиявлення громадянам ромської національності  по двоє.

Коли спостерігачі від УДАРу спробували припинити порушення, то чоловік заявив, що дозвіл на подібну процедуру має від Окружної виборчої комісії. Хто саме дав дозвіл чинити так голова комісії не зазначає. Водночас, коли спостерігачі від УДАРу спробували зробити фото порушення, голова комісії завадив їм це зробити, спочатку закриваючи об’єктив блокнотом, а потім відібравши телефон. Чоловік заявив, ніби-то на дільниці фотографувати заборонено. 

Спостерігачами від УДАРу складено акт про порушення, після чого представникам мобільної групи спустили колеса.

Із мілких порушень, які суттєво не впливають на результати виборів: 

- На дільниці 210398 (Рахів)  камера зранку не фіксувала урни. Питання наразі вирішено.

- На Міжгірщині (дільниця 2010233)  люди, щоб не чекати черги, голосують не в кабінках, а прямо на столах.

- На дільниці у Хусті не було забезпечено достатню кількість кабінок (із 6 необхідних для такої дільниці кабінок, було забезпечено лише дві).  

28 жовтня 2012р.

Теги: УДАР, пацкан, вибори

Коментарі

петро 21.12.2012 / 17:20:43


 



Коментар видалено. Адмін


фуцон 28.10.2012 / 22:55:14


Хамство. Коментар видалено. Адмін.


Вася 28.10.2012 / 22:12:18
Знайя тебе особисто шкода Кличка красиву ракіровку ти провів став на дурняк нардепом провів у парламент афериста Грібанова він же(Ябрик) цікаво з яких мотивів змінив прізвище,а Кличко лох, виж завтра за 1 000 000 зелених приєднаєтеся до регіонів і буде Кличко обкаканий плакати тужити як Закарпатці його розвели.

НОВИНИ: Політика

18:19
На Закарпатті викрили 46-річного переправника ухилянтівФото новина
14:55
/ 2
Чи був Євген Фенцик прибічником неорусинів?
20:38
Україна звернеться до європейських регуляторів через блокування українських, зокрема закарпатських, ЗМІ в угорщині
10:30
В МЗС відреагували на заборону Угорщиною низки українських, зокрема закарпатських, медіа
23:46
Україна виконала своє "домашнє завдання" щодо нацменшин - єврокомісарка
17:57
/ 9
Після путінської росії "Закарпаття онлайн" заборонили в орбанівській угорщині
23:00
Суд у Воловці ще на 2 місяці відсторонив від посади голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
11:47
/ 5
Юліан Тамаш: "Я давно змирився з тим, що руснаків не буде..."
08:07
/ 2
Мешканці Калин на Тячівщині висловили недовіру депутатам та голові Дубівської громади Каганцю через "лобіювання" мініГЕС Відео новина
18:02
/ 5
Зеленський на Закарпатті обговорив із прем’єром Словаччини фіцо безпеку, енергетику та євроінтеграцію України Фото новина
13:29
Зеленський та президент Євроради зустрілися на Закарпатті: обговорили членство України в ЄС та санкції проти рф Фото новина
23:51
фіцо в Ужгороді зустрінеться Зеленським
11:00
/ 3
Ракетний удар по американському заводу в Мукачеві міг бути тиском росії на інвесторів - ISW Фото новина
08:24
/ 7
Московська пропаганда на Закарпатті
10:21
/ 5
Суд оголосить рішення у справі вітряків на полонині Рівній 21 серпня Фото новина
08:59
/ 5
Уряд звільнив Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА після затримання НАБУ Фото новина
21:53
/ 8
"Українська правда" оприлюднила деталі корупційних оборудок за участі чинного голови Мукачівської РДА Гайдая
15:22
/ 8
Перебіг корупційної справи закарпатського нардепа Горвата засвідчив тривалість підготовки "спецоперації" ОП проти НАБУ і САП – "Українська правда"
08:46
/ 1
В угорщині заговорили про причетність режиму орбана до провокативного надпису та підпалу церкви на Закарпатті
12:19
/ 9
Шестеро посадовців із Закарпаття занизили вартість авто у деклараціях
00:41
/ 5
Затримано підпалювача церкви у Паладь-Комарівцях, який залишив на її фасаді провокативний напис Фото новина
13:36
/ 8
Нардепа Горвата судитимуть за крадіжку державної землі на 127 млн грн
15:29
/ 8
НСЖУ підтримала закарпатських журналістів в контексті тиску на їх колег Олену Мудру та Олега Дибу
16:48
/ 1
Пол Магочі і московська церква
03:37
/ 5
Кайданки для активістів. Незасвоєний урок Медведчука
» Всі новини