Сільський голова, будучи посадовою особою, порушуючи законодавство, зареєструвався як спостерігач, перебуває на виборчій дільниці та біля неї, використовуючи адмінресурс розказує людям за кого треба голосувати.
Схожі порушення виявлено також у Квасах та селах Богданської долини.
Нач.Ресу 2012-10-31 / 20:24:59
А та "Кривуля" Сівакова ходила та вавкала на Куліпку шо та її вуйка з Слоном до смерті довела,а тепер на виборах возилася з куліпков як дружки на весілю,Такі вони всі підлі і дволичні,а ще кажуть шо проти них гроші роздавали,а Сівакова не каже як вона по два кіла ріпи колохат носила. ДЗЕРКАЛО А НЕ ЛЮДИ
петя 2012-10-31 / 13:25:26
тішси коцю шотинедали вбузьик мужики у богдані шос розпродав своїм родичам рогньиску полонину.а тві гаврило ітак недеєспособний.хіба ним кулешу сиру мішьити і то з запахом.бо ходиш вонячий як 3000 цідоярки в колгозі 8 березня.
коцьо мелник 2012-10-30 / 18:00:24
та усьо ясно як божодень.а ях літала у вирій по богдану олена синичка -демян.як злетіла пак з клюбу та так ня напорскала долонями по бузі шо пак маю гемби як ріпляники.а колінков пехнуля ня в пах та гаврилко і нинька ми спух.позвоню кличку найї даст у зьобик.
rrr 2012-10-28 / 18:13:41
так Шемота ж ********** по життю.
беззубий 2012-10-28 / 17:43:51
Голосувати треба паніко за ВО Свободу!!!вони не продадуть Україну!!Решта партій Маргінали!!А синьо-сракі вообше вороги нації на чолі з головою РДА Андріючком Дмитриком,Беркелоїдо-Заккуреними
українка 2012-10-28 / 17:05:19
всі кругом одна банда. так що голосувати немае за кого.
Одарка Зеленко 2012-10-28 / 16:44:18
у нас в Бичкові Великому лідирує Моя Рідна Ріднесенька Партія Регіо-анналів!!Ми Перемогли
Ференц Петро 2012-10-28 / 16:15:51
думаю Свобода на Гуцульщині буде Першою!!
Беркела Микола 2012-10-28 / 15:44:30
Ми синьо-Жопа Банда "Данецьких Гуцулів" переможемо обовязково сьогодні!! І Шемота,і Дімич,і пані одарка Зеленко,і Іван Павлючок всі знають шо робити аби Шелевер Переміг!!
кокіш Мельник 2012-10-28 / 13:32:15
а в Богдані Андріюк голова РДА,і голова Ради Беркела Коля закосили під циганів,удфлися в якесь дрантя і дивлисьи як голосуют Вчителі й Лікарі,а Біляк вообше в Білому халатови головний лікар району їздить на швидкій.Кажуть шо Закурений закумуфлювавсьи під Коменаря.іде давка на Гуцулів аби голосовали за Шеллеверра мента паганого,і за Синьо-Жопих!!
гуцул 2012-10-28 / 13:24:58
треба Свору Закуренного-Андріюка,Беркелів Гнати в шию з Гуцульщини!!!НА ДАНЕЦЬК най Йдуть собі ці зрадники народу України!!Сам Шемота мент бивший кончений,членосос у Беркелів!!