Балога звернувся з приводу "Блюка" до Януковича

Текст відповідного звернення отримала редакція Закарпаття онлайн

Михайло Ланьо (Блюк)
Михайло Ланьо (Блюк)

                                                                   Президенту України                                                                                            ЯНУКОВИЧУ В.Ф.

 

                                        Шановний Вікторе Федоровичу!

 

Звертаюся до Вас як чинний міністр Уряду, кандидат в народні депутати і громадянин щодо подій, які відбулися увечері 24 жовтня ц.р. під час моєї передвиборчої поїздки Закарпаттям. Цей інцидент став черговим підтвердженням того, що вибори до Верховної Ради проходять в обстановці залякування, тиску і примусу, а серед претендентів на депутатський мандат нерідко трапляються люди зі злочинного середовища. 

Після зустрічі з виборцями Міжгірського району під час повернення додому, в м.Мукачево, шлях мені перекрили чотири автомобілі, в одному з яких перебував Михайло Ланьо. Нині цей чоловік є кандидатом у народні депутати від Партії регіонів, проте і до сьогодні серед закарпатської громади має стійку репутацію бандита на прізвисько «Блюк». Є підтверджені дані про те, що свого часу М.Ланьо був засуджений за один із найганебніших злочинів – групове зґвалтування. Місцеві засоби масової інформації у своїх розслідуваннях повідомляли про пряму причетність «Блюка» до скоєння кількох резонансних злочинів на території області.

Блокуючи зі своїми спільниками мені шлях, М.Ланьо мав на меті провести зі мною розмову, яка на мові криміналітету називається «розборкою». Її мотиви мені не відомі, однак вибраний спосіб спілкування і демонстрована зухвала поведінка свідчать, що цей інцидент створював мені пряму загрозу. Завдяки діям співробітників УДО, які за Вашим розпорядженням продовжують виконувати свої обов’язки, вдалося відвернути небезпечний розвиток подій. За цим фактом я офіційно звернувся до Генерального прокурора з проханням провести прокурорську перевірку і дати належну оцінку діям М.Ланьо.

Однак головна причина мого звернення до Вас лежить не в юридичній, а моральній площині. Ваші підлеглі по Партії регіонів висунули людину із злочинним минулим, кримінальною свідомістю і сумнівною репутацією кандидатом у народні депутати від політичної сили, яка сьогодні уособлює владу. Таким чином, всі його дії прямо пов’язуються з курсом нинішньої владної команди і політикою, яку втілюєте Ви як Глава держави. Мені особисто прикро, що дії Ваших підлеглих йдуть урозріз із настановами Президента про забезпечення чесних і чистих виборів.

На моє переконання, Ви особисто можете втрутитися в ситуацію і  виправити допущену помилку. Сьогодні – це винятково Ваша прерогатива. Президент покаже всьому суспільству, що дбає про демократичну перспективу України. Інакше в Україні «блюками» буде побудована бандитсько-кріпосна держава, замішана на страхові і зневазі до людей.

Я цього не хочу. Упевнений, що цього не хоче і мій Президент.

 

З повагою        Віктор Балога      

25 жовтня 2012р.

Теги: Балога, Блюк, Ланьо

Коментарі

недикий 2012-10-28 / 10:06:28
Дикому.
Не переживай неборе таке вже було у 2004 році в Мукачеві. Тоді футболісти Осли, щербеї, Чалі гоняли балогівців по варишу. А він коли став головою адміністрації усіх їх приблизив до себе. Щербея зробив начальником МЧС і організував му орден, а той тепер йому віддячує.

мало Дикий Верховинець 2012-10-28 / 08:47:28
запитання до Віктора Івановича Балоги!! капітан МЧСА Мирослав Щербей отримуючи зарплату начальника МЧСА Закарпаття разом із Блюком на сірому Андрія Суворіна Мерсови БЛОКУЄ свого Міністра МЧСА???Шо так треба било чи шо Вікторе Івановичу?і чом ун з бітами ходить і шугає уд імені Блюка наших дітей і жон по Верховині?


верховингець з Нижніх Воріт 2012-10-26 / 16:54:27
Щербей так ся перепудив уттоді коли Балога таранив машину Суворіна,бо Щербей иппен в тому моторі Суворіна сидів на задньому сіденію,та мало ся із іспугу ПОСИКАВ у гаті,та уттоді лем бухає,ригає,ай співать Верховинські пісні про Тяжку Долю..Дуже го Щербея нашого жаль сегенятка

Косма 2012-10-26 / 16:25:03
Шнинрь на шниря накабав босу...

Катерина 2012-10-26 / 10:28:50
Щурь ся додумав заставляти показувати смотрящим на відео бюлетні з зачеркнутов двадцятков та блюком. Фантастична глупість. Сякого ще світ не відів. Сараку Щурь. То ся треба так перепудити. Люди, будьте розумні, нигда шуга не віддайте за бандитську партію регіонів та за блюка Ланя. А смотрящих із відеокамерами женіть у три шиї з дільниць. Бо инчак гаплик вашим діточкам.

Іван 2012-10-25 / 22:42:43
Блюк був із Щурями, котрі у февралю побили київського бізнесмена Женю, они разом з уродом Блюком шугають Балогу, Мішко і Васько (Деревляні) Щурі тепер повністю зашугані та деморалізовані, бо видять що майже треба йти у тюрмю або лізти у зашморг, а тому з Блюком і залякують усіх хто проти ПРДурків і Янкеля.

$$$ 2012-10-25 / 22:15:37
Най мало і Камиш роздає, бо не пруйде....

Феміда 2012-10-25 / 21:34:45
Добре што не Яник з Медведчуком ай Пупкином перестали,то бы було кіно)))

Блюк2Осел 2012-10-25 / 21:32:23
блюк майже думать, ош Балога го ся боїть, но не тут-то было, мало най ся подкачать МНСник

УДАР 2012-10-25 / 21:26:21
Вітю бий гет усьох, змітай криміналітет згідно чинного законодавства України.

Віталій 2012-10-25 / 19:55:40
Ну і що йому президент зробить, вони ж по одній статті несиділи ;)

МІЛІЦІШТА 2012-10-25 / 19:54:40
Звертаюся до Віктора Павловича Русина,а як ви пане Генерале будете проти свого Цимбора Блюка тобиш вибачавуся Ланьо Михайла кандидата в ВР України теперішнього проводити розстеження,коли ун не виходив з Вашого кабінету пане Генерале і це ви всі не раз бачили на вул.Ракоцы 13 в УМВС тижнями де ви з ним Віскарь глушили ящиками ???Шо закриєте очі і ВУХА і "Кинете" поднльнічка???

листоноша 2012-10-25 / 17:36:18
чабани оба Блюк тоже з Шербейом,після виборів пасти барани оба пуйдуть

Василь із воловця 2012-10-25 / 17:15:33
Вікторе Івановичу,це дуже смішно,коли ваш підлеглий Щербей Мирослав шо у вас робить разом із "Блюком" ходить нас шугає каже за вас вшитко нефайноє,а уже і на вас уліз вчерака разом із Блюком шо ун без тормоза,чи назад бухає з радості?

феміда 2012-10-25 / 16:02:40
для мене, що "Блюк", що "Барва" один "Глюк"

К.Черкай 2012-10-25 / 15:40:09


Виправте заголовок. А то виходить, що Балога заліз на привор Блюка і звідти звертається.



Дякуємо! Виправили. Адмін.


лютий 2012-10-25 / 14:05:56
Люди шо звами сталося, ви шо взагали з глузду зіхали,який блюк,шо ви коментуете та таких людей і близько до політики неможна підпускати чи хочете шоб вам бітами голови кромсали!!!

правда 2012-10-25 / 13:55:12
Ганьба таке читати.Коли на минулих виборах Ланьо йшов кандидатом від Єдиного Центру у обласну раду,як член даної партії, було все добре,а тепер зовсім мудра ситуація,один від влади блокує іншого від влади і до того дійшло,що один на другого жаліється Президенту.Не робіть з людей ідіотів шановні Мукачівці,і не вмішуйте у свої розборки Президента.

Антон 2012-10-25 / 12:51:21
І Блюк, і Камиш - бандити з великої дороги, як і Президент, котрого Балога підтримував і підтримує. Рвіть бюлетені але не голосуйте за них.

zemmers 2012-10-25 / 12:36:26
Лише не треба забувати, що Ланьо пройшов в обласну раду останнього скликання як представник партії "Єдиний Центр" на чолі з В.Балогою. І півтора року входив до однойменної фракції (розлучення відбулося перед виборами). То невже тоді Балога не знав про факти, які наводить у зверненні і чому тоді не жалівся Генпрокурору? Питання риторичне...Як і все, що стосується Балоги - суцільна брехня, цинізм і лукавство

НОВИНИ: Політика

13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"