На Закарпатті кандидат від Партії регіонів «Блюк» намагався силою поговорити з Балогою

Кандидат в народні депутати від Партії регіонів по "свалявському" виборчому округу Михайло Ланьо намагався силовим методом заблокувати проїзд кортежу міністра надзвичайних ситуацій, кандидата в нардепи Віктора Балоги. Про це Віктор Балога написав на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

Михайло Ланьо (Блюк)
Михайло Ланьо (Блюк)

«Щойно завершив зустріч у Міжгір’ї і виїхав на Мукачево. За містом дорогу мені перегородили 4 віп-машини  Блюк (кандидат в народні депутати від Партії регіонів по округу № 70 Михайло Ланьо - ред.) Блюк в такий спосіб з позиції сили хотів зі мною «порозмовляти», – розповідає В.Балога.

За словами міністра, його охорона професійно розштовхала машини і цю «бандитську свору» і він поїхав далі. Інцидент трапився близько 20:00.

«Прошу Генпрокурора взяти до провадження зазначений факт блокування.

Я впевнений, що в країні, яка декларує свій шлях до ЄС, факти подібної кримінальної поведінки в політиці не припустимі. Тому реакція держави повинна бути жорсткою, безповоротною і негайною», – додав В.Балога.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, сьогодні, 24 жовтня, Віктор Балога, посилаючись на місцевих жителів, повідомив про факти підкупу Михайлом Ланьо виборців. В.Балога закликав людей брати гроші, але голосувати по совісті.

24 жовтня 2012р.

Теги: Балога, Блюк, Ланьо

Коментарі

МІЖГІРЦЯМ 2012-11-02 / 23:54:03
Кой ланьо ваш депутат та йдітся з ним і подримбайте. А сміятися добре на послідку. Ражу з головов дружити.

МІЖГІРЦІ 2012-10-29 / 02:18:11
ми вам тепер всім показали за кого МІЖГІРЯ !!!! ЛАНЬО М І наш депутат !!!! ЕЦ разом з бвїалогою ми вас укокошили ! ХА ХА ХА !!

Василь з Верховини 2012-10-26 / 16:55:37
Щербей так ся перепудив уттоді коли Балога таранив машину Суворіна,бо Щербей иппен в тому моторі Суворіна сидів на задньому сіденію,та мало ся із іспугу ПОСИКАВ у гаті,та уттоді лем бухає,ригає,ай співать Верховинські пісні про Тяжку Долю..Дуже го Щербея нашого жаль сегенятка

Імре 2012-10-26 / 12:40:15
Свободу в парламент, читайте Солженіцина

Вітьо 2012-10-25 / 22:17:41
берку нись у верицьких руки цюльовав щербий балогови і просив пробачення за то шо вчора з блюком бов. вербищук має то всьо на відео він ти всьо вкаже.

Colgate 2012-10-25 / 21:52:27
Йой Вітьку, вшиткі тя гризуть, а фурт зуби ламлють

беркович 2012-10-25 / 21:23:59
Обись знав Мітю із Жденійова, що Щербатий шестірка. Цілював руки Балогови коли тот го зробив обласним МЧСником, а типирька проти нього пішат.
Коли Балоги станут депутатами, лишится Мірко із братом Ігорем лем в одних гатях.

ДЛЯ УГОРЦЯ 2012-10-25 / 20:05:39
УБЛЮК се дуже дешевий Мукачовський Фраєрок шо го звати Мішо Ланьо,ун главний футболішта вшиткого Закарпаття,і ще ун ПаПа всіх Бандитув ,а коли май бив молодий то сидів за то шо разом з цимборами знасіловав молоду дівчину,то великий дуже чоловік тот УБЛЮК,знаєш який великий Авторитет мавуть Ті шо сиділи за ізнасілованіє

Мітьо з Жденієва 2012-10-25 / 20:02:22
а шо наш землячок Мірко Щербей з Шербовця шось нись бив дуже сумний в "Едемі"упив лем 2 фляшки "Чівас-Регала" з своїми шнирями,пак мало побльовав у клозеті на плитку файно, шо за "БЛЮКА" ходять пресувучи жеброту,і лем бідкався за то шо вчора по дурному попав пальцьом в гуз..ю комусь,лем не казав кому,но дуже бив дешевий ге Мукачівськоє пиво

МІЛІЦІШТА 2012-10-25 / 19:56:07
Звертаюся до Віктора Павловича Русина,а як ви пане Генерале будете проти свого Цимбора Блюка тобиш вибачавуся Ланьо Михайла кандидата в ВР України теперішнього проводити розстеження,коли ун не виходив з Вашого кабінету пане Генерале і це ви всі не раз бачили на вул.Ракоцы 13 в УМВС тижнями де ви з ним Віскарь глушили ящиками ???Шо закриєте очі і ВУХА і "Кинете" поднльнічка???

Гість авторитету 2012-10-25 / 19:40:09
Люде за Ланя голосовати не будут, хиба такі срані авторитети ги ти.

Bogdan 2012-10-25 / 14:24:49
To Балога + Камиш Так, він!!! Дякую! То тепер ясно хто махлює.

угорець 2012-10-25 / 13:41:53
Кто такой УБЛЮК?

до Bogdan 2012-10-25 / 12:53:16
Кіть високий, лисий, на Mitsubishi Outlander, у суповоді "осаваула"))) - то дуже-дуже нагадує Стаса Пономарьова - дир. КТП, власника базарчику на Гагаріна, депутата міськради від ПР по округу № 14 (район Гагаріна) Тут, до речі, його фотка є під номером 44: http://rada-uzhgorod.gov.ua/deputaty/deputatu/
Він?

Балога + Камиш 2012-10-25 / 10:32:39


Коментар видалено. Адмін


авторитет 2012-10-25 / 10:23:56
Балога може Кеменяша умастити і гівнов на удачу але це їм не допоможе бо лоди голосуватимуть за Ланя і одне не розумію привладний Міністр Партії регіонів агітуе за ярого БЮТівця який е вісім років депутатом і мае так званий авторитет депутатства як каже для людей робив 8 років от тепер Сашу і люди оцінять твою роботу !!! бо голосуватимуть за Ланя....

авторитет 2012-10-25 / 10:13:39
Блюк якщо би хотів поговорити то поговоривби і повірте що порозкидати машини охраникам Балоги це якийись міф людям не свойствено багато ложі...

Роксана 2012-10-25 / 10:10:09
Я зовсім не давно, ще може навіть року не пройшло як він ВИ БУЛИ ОДНА КОМАНДА! Таке враження, що всі погані ви один хороший, колись ви були разом перемагали на виборах, а що тепер сталося?!

Bogdan 2012-10-25 / 09:16:49
Я не застаю ні за себе. Коли там грошики Ковач буде роздавати? Може все ж мені дасте 200 Г? Ато я шару почувствовал.

Русин 2012-10-25 / 09:11:06
Слава Богу що вибори коментатори-жополизники бандовлазькі щось зароблят. За кого застаєте? За кілера і насильника Блюка? За придурків і насильників Щурів? Чого ся радуєте, що уголовникі до корита допустете? Ци балдієте бо допустят вас діри підтирати ? Насердете ви колись нарід бде мало на вас стовпів попри дорогу.

НОВИНИ: Політика

00:01
У ПП "Тиса" у вантажівці серед меблевої фурнітури виявили 1500 кг сирів та 153 кг консервів
16:54
/ 3
Угорщина: особливості ведення гібридної війни РФ
08:17
/ 22
Піти, щоб повернутись: ректор угорського інституту Ілдика Орос після відставки керує вузом у новому статусі (ДОКУМЕНТ)
12:49
/ 37
Депутати Свалявщини підписали листа про взяття на поруки депутата-"рекетира" Сацика
16:11
/ 11
На Виноградівщині голова райради може отримати повноваження "політично" звільняти директорів шкіл (ДОКУМЕНТ)
17:55
/ 48
Нардеп Лунченко ультимативно вимагає в Києві призначення "свого" голови Закарпатської ОДА
16:25
/ 12
Закарпаття понад усе: кому Будапешт доручить вести угорців на місцеві вибори
14:34
/ 3
Ринок дозволить українцю вільно приймати рішення – закарпатський нардеп Петьовка
14:12
/ 5
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
23:11
/ 2
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 15
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5