Русин особисто проконтролює справу щодо перешкоджання журналістській діяльності у Виноградові

Начальник УМВС України в Закарпатській області Віктор Русин візьме під особистий контроль резонансну справу про перешкоджання журналістській діяльності, що мала місце стосовно журналіста Максима Молнара у закарпатському райцентрі Виноградів.

Русин особисто проконтролює справу щодо перешкоджання журналістській діяльності у Виноградові

Таку обіцянку генерал-майор міліції дав на звернення головного редактора інтернет-видання «Закарпаття онлайн» Олега Диби. «Я візьму справу під особистий контроль. Сьогодні дам команду, щоб всі матеріали справи відправили до нас, якщо будуть підстави – проводитимемо додаткову перевірку в цій справі», – сказав Віктор Русин.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, зазначена ситуація стала предметом обговорення в середовищі закарпатських журналістів на прес-конференції в прес-центрі «Закарпаття» щодо порушень прав журналістів.

Йдеться про те, що виноградівська міліція відмовила в порушенні кримінальної справи за заявою журналіста Максима Молнара посилаючись на відсутність в діях охоронців супермаркету «Гранд» складу злочину, передбаченого статтею 129 Кримінального кодексу України. Стаття 129 ККУ має назву «Погроза вбивством», відтак аж ніяк не стосується заяви Максима Молнара.

 
24 жовтня 2012р.

Теги: Молнар, міліція, Русин, контроль

Коментарі

Косма для Білецького 2012-10-26 / 16:51:31
Мало відомих типу журналістів не буває. Не треба їх ділити на відомих і не дуже. Може у когось зіркова хвороба. Є люди, які виконують завдання того чи іншого шефа...

Павло Білецький 2012-10-24 / 19:31:02
Добре, хай буде по-твоєму... Мені особисто не цікавий ні бушко, який краде дитячі будинки й шугає бюджетників на Виноградівщині з ПР ні ЄЦ із Балогою. Тим більше, що наша з тобою писанина (переписка) на погоду й так не вплине. Все уже приблизно зрозуміло. А журналісту для успішної подальшої роботи просто варто зробити правильні висновки з цього інциденту. За нього нам це не зробити...

Олег Диба 2012-10-24 / 16:56:30
Твоя іронія даремна. Якраз ти би мав найбільше пам'ятати, як на Закарпатті онлайн було опубліковано матеріал про "депутата-педофіла" з ЄЦ. Яка потім, щоправда, виявилася елементарною заказухою у твоєму виконанні. Це пряма реальна аналогія до штучно змодельованої тобою ситуації з перевернутим прапором на "Барві". І по ній реально можна судити про кожного з нас.

Павло Білецький 2012-10-24 / 16:48:17
Зрозуміло, Олег! Тобто в тебе немає ніякого інтереса "мочити" Бушка на користь Івана Балоги за рахунок цієї теми. Це все через садок. І якби цей прапор висів на "Барві", то ти б теж зміг допомогти тому журналісту, котрого б звідтам виперли. Все зрозуміло. Хай щастить!

Илько Липей 2012-10-24 / 16:39:35
Паша гукан

О.Д. 2012-10-24 / 16:16:35
2павло білецький

Дурня. Відверта, велика і неприхована. Неповага до державного прапора - це тема, на яку мав би відреагувати будь-який українець, не тільки журналіст. І ніхто, на відміну від тебе, не шукає в цьому сенсації. І якщо ти цього не розумієш, я тобі не помічник. Це по-перше. По-друге, М.Молнар не йшов свідомо "ризикувати своїм здоров’ям", а просто робив свою журналістську роботу. В чому йому перешкодили. При чому, у спосіб, за який законом передбачена кримінальна відповідальність. І якщо ти знову ж таки цього не розумієш, я не можу тобі нічим зарадити. По-трете, я відверто не люблю Івана Бушка після того, як він украв у сиріт найкращий в області сиротинець, і завжди заявляв це привселюдно. І Іван Балога тут нідочого. Але, знову ж таки, ти мислиш в міру своїх стереотипів і залежностей і намагаєшся перенести їх на мене. Ми з тобою - різні полюси однієї професії. Тому вважаю подальшу дискусію безперспективною. Хай щастить!..

Павло Білецький 2012-10-24 / 15:51:31
Олег, це тебе заносить і ти є політично заангажована людина. Ти що маєш докази, що я політично заангажований? Я тобі вже на цю тему відповідав. От ти — реально політично заангажований на Балогу. І давай не будемо. Бо якби, наприклад, цей супермаркет не належав Бушку, котрий є конкурентом Івана Івановича, думаю, ти б про цю тему так не піклувався. А журналіст шкода, хоча перевернутий державний прапор на фасаді це — не супер сенсація, заради якої тямущий журналіст би йшов ризикувати своїм здоров’ям.

Олег Диба 2012-10-24 / 15:30:37


Павле, тебе вкотре занесло... Журналіст фотографує перевернутий державний прапор на фасаді супермаркету, а його "відловлюють", силою затягують всередину, змушують видалити кадри з фотоапарату, нецензурно лаються, а потім, що найголовніше, правоохоронні органи "включають дурня" і відмовляють в порушенні кримінальної справи (бо власник супермаркету - кандидат в депутати від правлячої партії і зайвий галас йому зараз не порібен) за надуманою статтею "погроза вбивством". Ти журналіст? Тоді поводься в цій ситуації саме як журналіст, а не політично заанґажована особа. Бо завтра таке може трапитися з тобою. І приходь на прес-конференції, на яких ця тема розглядалася. в тому числі. і в юридичній площині.


Павлу Білецькому 2012-10-24 / 14:55:32
А що роблять у супермаркеті? Людина прийшла за покупками, а в очі кинулося, що прапор вивішений до гори ногами, людина виявилася журналістом і вирішила оприлюднити такий ляп працівників "Гранду",так у чому Ви звинувачуєте журналіста?

виноградівець 2012-10-24 / 14:48:35
Бідний Максим, тепер і за людину ніхто рахувати не буде.
Шкода, можливо він і був перспективним журналістом, але після от таких скандалів. Помню давно, коли ще я вчився. Редактором Чорної Гори був Віктор Черепанін. Тоді він голодував із учителями. І робив як то кажуть в інтернеті "бурление говн". А толку? Де він тепер?

Павло Білецький 2012-10-24 / 14:18:46
І що у супермаркеті робив цей журналіст? Це схоже на чергову провокацію, коли мало відомий типу журналіст за рахунок того, що лізе в очі, хоче бути на слуху... І для чого так багато шуму навколо цього?

НОВИНИ: Політика

17:56
/ 17
Прокурор Закарпаття подав у відставку або звільнений - джерела
09:14
/ 19
Шинкарюк покидає посаду заступника голови Закарпатської ОДА
00:02
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 11
21:53
/ 10
Виноградівську РДА очолив ставленик першого "кримінального" кнопкодава у ВР В.Поляка Ігор Вантюх
04:11
/ 19
ФОТОФАКТ. Рекламу ОП-ЗЖиста Погорєлова в Ужгороді обмалювали надписами "ПНХ ПУТИН"
01:58
/ 11
Ідею забудови полонини Боржава на Закарпатті просуває підрядник Олімпіади-2014 в російському Сочі
15:06
/ 8
Майданівця та волонтера з Іршавщини затримали у Словаччині на вимогу Росії та можуть екстрадувати до РФ
04:00
/ 2
Політичні трансформації Закарпаття. Ч.10
03:04
/ 3
МЗС обурила заява посла Угорщини: порушує домовленості міністрів
23:41
/ 11
В Офісі Президента обговорили створення високогірного всесезонного спортивно-туристичного кластеру "Боржава"
01:50
/ 2
Візит Орбана в Україну відбудеться, "коли дозволять умови" - посол
11:31
/ 32
Закарпатський осередок "Європейської Солідарності" очолила Іванна Климпуш-Цинцадзе
18:01
/ 20
Ближчим часом можливе "угорське" пожвавлення в темі створення на Закарпатті Берегівського району
04:21
/ 5
Єпископа Мілана Шашіка нагороджено орденом "За заслуги" 2 ступеня (посмертно)
10:00
/ 2
У Сваляві перевіряють можливий факт вандалізму на меморіалі
22:25
/ 16
Голова Закарпатської ОДА Петров прибирав у Хусті "несанкціоноване" сміття
14:54
/ 17
Голова Закарпатської ОДА представив "лунченківського" в.о. голови Хустської РДА Сабадоша
02:41
/ 31
Ужгородець написав заяву в поліцію з приводу обслуговування його в аеропорту Херсона російською мовою
23:27
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 9
02:39
/ 7
В ОП пояснили, чому хочуть залишити на Закарпатті Берегівський район та натякнули на сигнали від спецслужб
02:04
/ 4
Закарпатському екснардепу від "Партії регіонів" Бушку вручили підозру через побиття московського політтехнолога
01:50
/ 2
Україна і Словаччина восени підпишуть угоду щодо аеропорту в Ужгороді
19:24
/ 14
Новим очільником Іршавської РДА призначено Івана Завидняка
11:55
/ 3
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 8
01:16
/ 3
Профільний комітет ВР погодив створення на Закарпатті 6-ти районів, включно з Берегівським і Рахівським
» Всі новини