Балога з Кеменяшом мали "феєричну зустріч" на Міжгірщині (ФОТО)

В своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук політик розповів про відвідини села Присліп, куди він завітав на підтримку кандидата від Об'єднаної опозиції Олександра Кеменяша.

Балога з Кеменяшом мали "феєричну зустріч" на Міжгірщині (ФОТО)

"Сьогодні мав просто феєричну зустріч в селі Приспіл Міжгірського району. – розповідає В.Балога. – Це не мій округ – там балотується Олександр Кеменяш, якого я приїхав підтримати.

Отож, Партія регіонів прислала до нас свого депутата сільради. Той встає і каже, що давайте будемо брати приклад з Білорусії, бо там колгоспи працюють, дороги хороші і нам треба таку саму державу. Я був шокований. Це що – вони вже й на села темники розсилають? Готують для чогось грунт? 

Але це ще не все. Встає один чоловік і каже, що Регіони в селі «проплачують», а Батьківщина – ні. І йому хтось сказав, що опозиції теж «виділили гроші на голоси», але людям їх не дають. Це що – їх хтось ховає? Ну ми на це просто розсміялися, бо по-іншому на таке реагувати не можна. Але ми сміялися не з людей. Ми сміялися з тих, хто запускає такі технології".

24 жовтня 2012р.

Теги: Балога, Кеменяш, Присліп

Коментарі

Отей душ ваших 2012-10-25 / 23:01:25
молодец брате БОЙКО я тоже всім кажу що ДЕРЕВЛЯНИЙ та Блюк то кончені уроди та ізвращенці-насильники, най один одного і дале продовжують чпокати у дупло во імя отца Боогом даного Віктора федоровича, у них святих ВАСЬКИ, МІШКИ ТА ВІТЬКА нахили уродів - украсти, згвалтувати та убити, і ще дурні Московського патріархату кажуть що тупий Янкель Богом даний, ну повні дебіли та ПРдурки.

Бойко 2012-10-25 / 09:23:38
Міжгірщина вибирає кращих! Ми за Васю Деревляного і за Мішу-Блюка. Сисі два дуже файно позіруют! Йби їм Бог дав любитися, пожинитися і йбисме на їх свадьбі децу випили. Партія голубих-регіоналів приняла 11лютого 2011р. закон, що сесе дозволяє. А міжгірчане кажуть- ГІРКО.

Вася Щур (Деревляний) 2012-10-24 / 22:20:20
Ось шановні відвідувачі цього інтернет ресурсу, Ви всі маєте можливість побачити "розумові здібності", а саме тупість і дебілізм Регіонала, голови РДА Щуря Василя якого сам його (може і рідний батько), а вже точно юридично зафіксований батько - Щур Михайло назвав ще будучи маленьким свого Василька - ДЕРЕВЛЯНИМ, бо той був дуже тупий, а тепер він є Регіоналом, Головою Міжгірської РДА, тупим юристом який і пише ці дебільні коменти проти Балоги та Кеменяша. Всі голосують за гвалтівника та вбивцю Ланя )Блюка), так кажу я, тоість Міжгірщина - вшиткі такі хворі деревляні люди якими є особисто я та члени Партії Регіонів разом з Сморчком голосують за ПРдурка галтівника Ланя. Вася Деревляний.

міжгірець 2012-10-24 / 21:26:58
ну й три харі продажні, один раз продали Ющенка !! А цей голова без голови Ярема , забув як роздавав гроші за Балогу !! Міжгірці скажіть ні Барвобанам в Міжгірї !!! БАЛОГО ТІКАЙ СОБІ В МУКАЧЕВО, І ЗАБЕРИ З СОБОЮ РАЧАНИКА ЯРЕМУ, у нього в голові і так пусто , то нехай тягае у тебе в барві ящики, хоч якась коисть з нього буде !

L_C 2012-10-24 / 18:26:47
А коли вже на Ужгородщину - Чучку підтримати?

вася з межигіря 2012-10-24 / 15:01:58


Коментар видалено. Адмін.


Faust 2012-10-24 / 14:19:01
Молодці і Віктор і Олександр. Вони і кожний окремо, і разом - непереможні! Добре, що справжні патріоти Закарпаття і України підримують один одного в цей тяжкий, продажний і брехливий час в державі. Мукачівщина і Свалявщина, зробіть велику справу для свого народу, для України - пійдіть у неділю на вибори з родинами і друзями і дружно проголосуйте за порядних наших земляків - Віктора і Олександра!

Селянин 2012-10-24 / 14:00:54
Чимось все таки вони схожі

Володимир 2012-10-24 / 08:39:43


Коментар видалено. Адмін


Роксана 2012-10-24 / 08:16:54
Думаю все ж таки в цьому регіоні буде серйозний підкуп виборців, зокрема слід сказати, що є інформація про те, що Батьківщина теж буде скуповувати голоси за Каменяша. Як не як це ставленик Балоги хоча він в іншій люто не нависній команді Балоги.

НОВИНИ: Політика

14:34
/ 3
Ринок дозволить українцю вільно приймати рішення – закарпатський нардеп Петьовка
14:12
/ 4
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
00:57
На 22.00 неділі в Україні 475 випадків коронавірусу, 10 летальних – МОЗ
23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 14
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5