ОПОРА оприлюднила документ про комерційну "піраміду" Партії регіонів на Закарпатті

Громадянська мережа ОПОРА отримала і передала для оприлюднення редакції інтернет-видання Закарпаття онлайн унікальний документ, який чітко висвітлює тактику передвиборчих дій Партії регіонів і основні пріоритети цієї політичної сили в боротьбі за голоси виборців.

ОПОРА оприлюднила документ про комерційну "піраміду" Партії регіонів на Закарпатті

Документ не потребує зайвих коментарів. Якщо співставити його з інформацією про факти підкупу виборців на користь кандидата від Партії регіонів, що останнім часом набула масового характеру, стає зрозумілим, що в основу планованого успіху на виборах місцеві "регіонали" закладають аж ніяк не чисто політичну складову.

Матвієнко Станіслав Миколайович, викладач в Закарпатського державного університету, який підготував відповідний документ, курує в штабі ужгородських "регіоналів" роботу з агітаторами та керівниками міні-штабів. Саме він є автором проекту "Агітатор" і відповідає за його організацію. У соціальній мережі Фейсбук він має свою сторінку – https://www.facebook.com/st.msm

Закарпаття онлайн публікує цей документ на ексклюзивних умовах і сподівається, що така публікація сприятиме осмисленому вибору закарпатців під час виборів до парламенту 28 жовтня.

23 жовтня 2012р.

Теги: Партія регіонів

Коментарі

А ти продав свій "Голос"? 2012-11-04 / 17:08:10
Усім розумово відсталим пропонували гроші (розумна людина не проголосує за регіони!) по 100 -200грн., вони їх брали, а розумний брав й голосував за того кого хоче!!!

Слов'янин 2012-11-01 / 19:59:38
Ніким не запрошувана "Опора" за чужі гроші намагається влізти в українське суспільство.

Паша 2012-10-29 / 09:58:06


Коментар видалено. Адмін


Нік 2012-10-26 / 12:21:18
У ВР буде більшість Удар, Батьківщина і Свобода, тому йде боротьба за мажоритаників

Перечин 2012-10-24 / 18:46:32
Як що Іван Кузима Погоріляк то чому про себе не напише, якщо такий чесний і обєктивний.

Ярослав Глагола 2012-10-24 / 16:40:30
Без сумніву, при такій передвиборній "стратегії" ПР може притендувати тільки на місце в піраміді Хіопса.

Олга Дубриничі 2012-10-24 / 16:38:53
Я не знаю про інших, але я як жителька села Дубриничі можу заперечити на рахунок нашої головихи Люби Леверки. Мене вона особисто просила проголосувати за кандидата від опозиції, а про Ланя казала, що це бандит.

Іван Кузьма 2012-10-24 / 16:22:45
В Перечинському районі іде масова роздача, по 200 грн. за кандидата в депутати Верховної ради України від Партії регіонів Ланя Михайла Івановича. При чому відкрито та цинічно. В процесі активно приймають участь депутат обласної ради Грицик Петро Васильович, працівники Перечинської РДА Готько Андрій Андрійович голова РДА, Лабич Михайло Іванович – заступник голови РДА, зав. відділом освіти Мошак Марина Іванівна, начальник управління соціального захисту Гартнер Юрій Юрійович, начальник управління агропромислового комплексу Цвік Йосип Іванович, начальник відділу охорони здоров’я РДА Малишко Юрій Юрійович. Депутати Перечинської районної та міської рад – Ласкін Михайло Іванович, Девіцька Надія Павлівна, Баєв Євген Олександрович, Сухан Василь Іванович … Цапик Владислав Йосипович – голова Сімерківської сільської ради, Лавер Любов Іванівна голова Дубриницької сільської ради, Цубина Іван Іванович Вільшинківської сільської ради… Це лише короткий та не повний список посадових осіб задіяних у цій брудній, цинічній «технології» по скупці голосів виборців.

Читач 2012-10-24 / 16:05:01
Чітко зрозуміло, що задіяно адміністративний ресурс.... А регіонали ричать на усі боки, що цей ресурс не використовують. У Воловці регіонали піарилися державним коштом та за допомогою дітей! http://maidanua.org/vybory2012/reports/view/803

виноградівець 2012-10-24 / 14:44:10
Ну і до чого тута це?
В листі розписуються інструкції до агітаторів а в статті йдеться про "масові підкупи" де кореляція ?

До Павла 2012-10-24 / 10:54:44
Використання регіоналами бюджетників - це роздутас? А якщо вміти читати між рядками, то і фінансова піраміда продивляється!

Павло Білецький 2012-10-24 / 10:27:25
І що в цьому документі ми маємо дізнатися нового? Є інструкція, яку виконують агітатори. Так працюють усі партії. От якби тут ішлося про гроші, то було б цікавіше. А так — роздутас просто

Ужгородка 2012-10-24 / 07:14:58
ТОШНИЛОВКА !!!
Хотя все одинаково действую, по одной и той же схеме, соревнуються только в том, кто кого переговорит, а не сделаными делами. Отличаються только финансовыми возможностями, кто больше наворовал, у того и компания "пышнее", а правды НЕТ НИГДЕ.

Snajper 2012-10-23 / 22:47:07
Поистине политика есть не только искусство возможного но способ стирки грязного белья в грязной воде дочиста (А.В.Суворов)

Рома 2012-10-23 / 21:03:43
Дільнічним міліціонерам????

Слов'янин 2012-10-23 / 19:55:37
Опора, як завжди, є п"ятою колоною.

звіздЄЦ ПР 2012-10-23 / 19:47:16
Точно, саме за такою схемою зараз в Ужгороді здійснюється підкуп виборців

Свідок пакращення 2012-10-23 / 18:38:02
Дожилися! Лікарі, менти, директори жеків - всі продалися у рабство ригіаналам

НОВИНИ: Політика

00:01
У ПП "Тиса" у вантажівці серед меблевої фурнітури виявили 1500 кг сирів та 153 кг консервів
16:54
/ 3
Угорщина: особливості ведення гібридної війни РФ
08:17
/ 22
Піти, щоб повернутись: ректор угорського інституту Ілдика Орос після відставки керує вузом у новому статусі (ДОКУМЕНТ)
12:49
/ 37
Депутати Свалявщини підписали листа про взяття на поруки депутата-"рекетира" Сацика
16:11
/ 11
На Виноградівщині голова райради може отримати повноваження "політично" звільняти директорів шкіл (ДОКУМЕНТ)
17:55
/ 48
Нардеп Лунченко ультимативно вимагає в Києві призначення "свого" голови Закарпатської ОДА
16:25
/ 12
Закарпаття понад усе: кому Будапешт доручить вести угорців на місцеві вибори
14:34
/ 3
Ринок дозволить українцю вільно приймати рішення – закарпатський нардеп Петьовка
14:12
/ 5
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
23:11
/ 2
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 15
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5