Сьогодні перед робочою групою стоїть завдання в рамках чинного законодавства та етичних норм усунути наявні неузгодження між претендентами, вивчити критичні зауваження, визначити спільну позицію облдержадміністрації, обласної ради, державних мисливських структур і громадських мисливських організацій краю щодо ведення мисливського господарства як цивілізованого, регламентованого. Після чого винести проекти рішень на сесію обласної ради. Депутати обласної ради не хочуть, аби якимось чином були обмежені чиїсь права, однак обласна рада не буде приймати незаконних рішень.
Узгоджені проекти рішень, що підкріплені всіма необхідними документами, зокрема погодженнями всіх користувачів та власників земельних ділянок, розробники підписали, до окремих - внесені зміни, а до декотрих – критичні зауваження, які потребують доопрацювання.
А тим часом було запропоновано провести заготівлю кормів по підгодівлі диких тварин, з урахуванням їх біологічних потреб, згідно з нормами заготівлі на одну голову, провести організаційну роботу із забезпечення мисливських угідь необхідною кількістю біотехнічних споруд (годівницями для диких парнокопитних тварин, солонцями тощо).
Добре, що створюються нові організації, - наголосив Михайло Попович.- Отже, матимемо конкуренцію в галузі, можливо, іншу культуру полювання, інші підходи до мисливського господарства, до його ведення. Однак маємо пам’ятати, що в районних УТМР – досвід, навчені справі люди, є успішні й навіть прибуткові господарства. Хоча загалом є думка, що мисливство – це невигідна справа. Насправді, є попит на добре організоване полювання. У багатьох країнах, де ми буваємо часто, це - серйозні надходження до бюджету, а ми інтегруємося в європейський простір. Про це Закарпаття онлайн повідомили в прес-службі Закарпатської облради.