Цієї середи Ужгородський міськвиконком знову даруватиме наближеній челяді дозволи на розміщення реклами. Неблагонадійних вже витиснули і дотискають, натомість своїх пробачили і легітимізували. Тобто, однозначно можна стверджувати, що засиллям реклами місто нині завдячує виключно Партії регіонів. А персонально – родині мера В.Погорєлова і його однопартійцям типу О.Ковача.
Тобто, спасибі Погорєлову... Спасибі всім Погорєловим... Спасибі Ковачу. Тому, що О., і котрий на вибори наразі не йде, і тому, що В., і котрий йде на вибори і насміхається над темним містом зі своїх "освітлених" бігбордів...
"Спасибі Партії!.."
До Ужгородця 2012-10-20 / 21:49:48
Серйозно, не вода Камиша? Я какби бачив стату ТОВ Аква поляна, а ти ?
ужгородець 2012-10-17 / 22:23:21
По-перше, то не вода Камиша. Апо-друге, йдеться про рекламоносії, а не те, що там рекламується
вітя 2012-10-17 / 22:18:17
Ой як це по Фрейду. На фотографіях проти реклами. Фото мінеральних вод Кеменяша. Ви б ще почали ображатися на рекламу Барви на тих бігмордах
маря 2012-10-17 / 11:51:38
А тепер ще гуртожитки прибрали в комунальну власність Касперова і чекайте їх приватизациї родиною Погорелова. Голосуйтк за ПАРТІЮ РЕГОНАЛІВ.
nika 2012-10-17 / 11:40:52
У Погорєлова ністида, ні совісті!!!! вул. Швабську рішим без дерев лишити...... а з бордами взагалі нахабство....ше б на міскій раді розмістили бігборд....
Павло 2012-10-17 / 10:28:34
Погорелов із своєю партією обригонів нагло розкрадає Ужгород і не стидається брудних методів як і вся влада. Усе, що зараз відбувається виходить за межі норми. Чи люди коли його обирали хотіли щоб Ужгород був рекламною площадкою з бігбордів замість дерев і десятки тисяч тонн сміття на вулицях щоб лежали? Совісті немає ні в нього ні в депутатів міськради. Ніде шукати справедливості. Вони вже внагліли донестями бачать що народ мовчить і пруть. Міліціією прикриваються і охороною, котрі заради премію втопчуть людей у болото. Отака у нас Закарпатсько-Ужгородська реальність.
проходив поруч 2012-10-17 / 09:35:26
Знаєте, таке враження, що хтось навмисне тикає всюди символіку регіонів а потім на Погорелова все валить. Я б за гроші теж міг би взяти прапор комуністів, до прикладу, накидати їх в люки і сказати як все погано, вони розвалили радянський союз, а тепер зайнялися Україною. Так що це не дуже об’єктивно !
Не політик 2012-10-17 / 07:51:35
погорелов прийшов до влади з ЄЦ-унами, це всі пом*ятають, а потім перекинувля до ПР. Так що гнила суть не залежить від партійності, а якщо проаналізувати, то всі без винятку політики "хаміліони", міняють колір дуже швидко, в залежності від обставин. Це властиво абсолютно всім, пригадайте любого з них, немає жодного, який би не перекидався. Гнилу сутність не приховати ніяким коліром.
Ужгородка 2012-10-17 / 07:40:32
Тот кошмар, в который превращается наш, когда-то красивый город, сейчас, с каждым днем все больше становиться похожим на "мусорно-рекламные джунгли". Сколько архитекторов, сколько художников, сколько интеллигенции в городе, а все смирились и молчат, с несколькими рвачами-однодневками, такими, как погорелов, шеба и остальными, кто в силу обязаностей и задекларированым принципам должен сохранить уникальность старого города и постараться сделать новые районы привлекательными (только не в рекламном аспекте) и уютными для жителей, вместо этого - самареклама по "ушам людей", а в реальности - ложь, воровство, "крысиная грызня", живут по принципу - "после нас, хоть потоп". И самое страшное, что такая тенденция уже много лет, и рата так хозяйничал в городе, и погорелов добивает город, и неизвестно кто будет следующим, нет никакой гарантии, что эту разруху можно прекратить, ведь ни один из них не обещал горожанам разорить и добить город. Все они ужгородцы формально, а фактически - варвары-дикари. Среди них нет ни одного пришлого, все "свои", вспомнилось - "с такими друзьями и врагов не надо".
Извините, что много букв, но наболело.
Yevhen Mitsyanka 2012-10-17 / 02:40:07
Хлопці немає чому дивуватись, меру міста Ужгорода - Віктору Погорелову в першу чергу в голові ГРОШІ, ГРОШІ і ще раз ГРОШІ, йому наплювати як виглядає місто і йодо центральна старовинна частина. Віктор Погорелов чудово усвідомлює що це його остaння в житті каденція на посаді мера Ужгорода, тому він і використовує час наданий йому Ужгородцям (нажаль наданий) і ресурс провладної партії...