Свалявський кандидат від Партії регіонів має кримінальне минуле – ЧЕСНО

Кандидат від Партії регіонів на виборчому округу №70-му з центром у Сваляві Михайло Ланьо не відповідає одному із 4 критеріїв громадського Руху ЧЕСНО, а саме – критерію відсутності фактів порушень прав і свобод людини.

 Свалявський кандидат від Партії регіонів має кримінальне минуле – ЧЕСНО

Про це повідомляє офіційний сайт ЧЕСНО.

Як встановили експерти ЧЕСНО, «Ланьо Михайло Іванович має кримінальне минуле, займався контрабандною діяльністю, був судимим та затримувався за підозрою у вбивстві.

Ланьо Михайло Іванович тривалий час очолював найбільше організоване злочинне угрупування на території Закарпатської області. У кримінальному світі відомий за прізвиськом «Блюк». Був засуджений за статтею 117 ККУ (згвалтування). Затримувався правоохоронними органами за підозрою у вбивстві особи, яка теж має відношення до кримінальних кіл – Івана Вінера. Проте, через три місяці після затримання був випущений за сприяння місцевої міліції.

За оприлюдненою у мережі Інтернет інформацією, Ланьо Михайло Іванович причетний до переправлення нелегальних імігрантів за кордон, до незаконного ввезення спиртних напоїв та наркотичних засобів на територію України (таких як кокаїн, екстезі, амфітамін), а також до виробництва на території Мукачівського району Закарпатської області наркотику первентин, до контролю мережі поширення та збуту наркотичних засобів в області.»

«Хоча наведена інформація не є підтвердженням вини кандидата в народні депутати Ланьо Михайла Івановича у вчиненні правопорушень, але вона дає вагомі підстави припустити та зробити оцінку про високу вірогідність його причетності до порушення прав і свобод людини, а саме права на життя та здоров'я людини», – констатують експерти руху ЧЕСНО.

Михайло Ланьо наразі є депутатом Закарпатської обласної ради.

15 жовтня 2012р.

Теги: Ланьо

Коментарі

свалява 2015-10-08 / 20:44:59
Шановні писаки.Отямтися,бо краще свого брехача мати ніж тюремщика-бандита мати.Доречі Дрогобецький його двоюрідний брат(побзирайте на фото і зрозумієє хто зараз у Поляні і яке бидло за нього голосує)Вірити нема кому,бо всі при посаді забувають про нас,приходять вибори-платять як вчителям так і начальникам.Лайно сам себе показав на фото хто він є,таку перепугану мордяку можна порівняти із зеками.А ви думайте що нас чекає,якщо ми будемо за таких голосувати,а Свалява-ослоград,де ОСЕЛ себе бачить батьою області.Шкода що незавітав і до нього Правий сектор.

Боксьор 2013-02-15 / 22:13:17
Бандіти повині сидіти,а який може бути авторітет який сидів за ізнасілованія??? Сонцевські призначили ГЕШУ, а Блюк його вбив із Балогою. А тепер друг друга пиляют,та Який це авторітет?? Дед хасан,Тайванчик,Макінтош,Льопа оце авторітети,и много других.

Влад 2012-10-25 / 14:46:58
камиш і балога мають мати між собою якісь домовленості , можливо балога бачить якусь загрозу якщо ланьо пройде. Ми люди малі щоб знати всі нюанси , але за ПР ніколи .

Канюка 2012-10-23 / 17:11:35
Я не голосуватиму за Кеменяша бо він видурив від мене і моеї родини акції обміним путом...обіцяв одне а вийшло друге людина не має слова !!! і тримає всіх за бидло .....

мотя 2012-10-23 / 17:08:51
Відпвідь "Владу" якшо не міняв прапори та чому в Сваляву прийшов за нього Балога агітувати який працюе й понинішній день міністром в діючого президента яки очолює Партію регіонів !!! він же ярий Бютівець а з яких то пір партія Регіонів агітуе за Бют ??? по друге не путайте брата Івана Ланьо із Михайлом це дві інші людини !!! тільки но їх поеднуе рідне братсво !!! але як і один так і інший мають натуру Газдів !!! які но хоть шось роблять !!! а О.Кеменяш нічогісінько не зробив для простого люду...

Влад 2012-10-23 / 09:55:31
Люди добрі що може зробити камиш якщо його партія в опозиції , а ПР могли найти достойнішого кандидата на округ. Камиш хоч має стільки розума що не вішає свої фотографії на кожному стовпі. Вибори навчили. За Камиша треба голосувати хочаб тому що він в опозиції і не міняв прапори як Ланьо на гратісі Соц партія , ЄЦ, ПР який слідуючий прапор.

хахаха 2012-10-22 / 22:12:03
Сасіска там де не взяли Камишові 200 грн тоже за Ланів...

Іван Дусинський 2012-10-22 / 22:11:09
Дусино за Братів Ланьо і за Партію Регіонів...

Вочко 2012-10-22 / 22:09:21
Стройне за Ланя...

Поляна 2012-10-22 / 22:08:57
Ми за Дрогобецького за ПР і Михайла Івановича ... удачі

Бострий 2012-10-22 / 22:08:23
Бостий за Братів Ланьо як завжди... Камиша женім гет у Ніреть Газо най там газдуе..

Мотя 2012-10-22 / 22:07:10
Михайло Іванович табор за Вас одноголосно...

Корінний Свалявець 2012-10-19 / 18:02:28
НАШ КЕМЕНЯШ САМ СЕБЕ ГАНЬБИТЬ І ЙОГО ДІЇ БО ЙОМУ НА НАРОД НАЧХАТИ !!!

корінний мукачівець 2012-10-19 / 16:30:59
до Корінний Свалявець !
Ви свого кеменяша ганьбите, а Ланя хвалите.Та вони однаково криміналітет! Лиш ваш свалявський, а Ланьо мукачівський горе-кандидат,таким миром мащений як і ваш Кеменяш.Ганьба як за одного так і за другого.Тому не хваліть нашого, коли і ваш такий же превертень в статусі народного обранця, лише різних статусів.Немає меншого і більшого зла.Якщо воно зло-то це біда страшна.То краще ніякого зла.Треба обирати чесних, морально чистих і достойних людей, а не з кримінальним минулим.
І досить говорити за колишніх бандитів,не за багато честі їм у інтернеті? Вибори все покажуть.Я думаю ,що народ закарпатський сам розбереться хто є хто.А жуликиміж собою і надалі най розборки роблять.

Корінний Свалявець 2012-10-19 / 16:00:00


Не засмічуйте сайт одинаковими коментарями. Коментар видалено. Адмін


свалявський пенсіонер 2012-10-19 / 11:11:27
Василю!
Хіба би уже світ докус здурів, щоб омоложувати парламент з такими кандидатами, тоді буде повна коза-ностра лем українська.

Василь 2012-10-19 / 09:52:26
Ланьо порядний бізнесмен і треба оновляти парламент тоді буде порядок в державі.

спортсмен 2012-10-19 / 08:14:53
А чому ніхто не згадав тут про футбольні досягнення Ланя М. на поприщі голови федерації футболу Закарпаття? Тут мабуть все галадко, без запитань....

до Гуцула 2012-10-19 / 08:12:33
Виходить, якщо із Чехії привезли гроші пуцери, тоді Блюк вірогідно і тепер рекетує наших заробітчан у Чехії, а я думав що це все в минулому.Оце мабуть і є його офіційним закордонним так званим бізнесом - обкладати данню наших заробітчан. які так важко ригають на будівництвах Європи.Та щоб він уже вдавився від того рекету.Прийде час наші заробітчани йому пригадають...Ще настав такий час.

Верховинець 2012-10-18 / 21:53:54
Хто хоч трохи має розум та совість то за Ланя Блюка голосувати не буде, бо самі його цімбори виродки з ПР такі як наш голова РДА Щур Василь ( кримінальна кличка ДЕРЕВЛЯНИЙ) та його дебіл-поплічник селищний депутат Шурдюк Михайло ( поганяло _ КІТ) у вузьких кругах самі сміються і говорять що такого відморозка як БЛЮК ще треба поглядати. Вони говорять своїм цімборам та кумам що БЛЮК гвалтівник та убивця, корче повністю відморожений, Щур сміється що набагато більше ніж деякі найвідморожені члени злочинного міжгірського угрупування ЩУРІ, то про яку мораль можна говорити з боку цього убивці та гвалтівника Ланя яякщо Щурі самі розказують за нього всю правду разом з Котом.

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср